Maybelline

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veci, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus ajakrúzs az ajkak hosszan tartó hidratálásáért és színéért, matt hatással.

10 árnyalatban kapható

poszike22

2022. január 6.

Az egyik kedvenc rúzsom, pigmentált, hidratáló, kellemes viselet és szép matt finish-e van, nagyon szeretem. Megéri az árát, mert annak ellenére hogy hidratáló rúzs, mellette tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Oila

2021. szeptember 28.

Kicsit rendhagyó módon a negatívumokkal kezdeném: a formulája közel sem ideális nekem személy szerint: hajlamos egy idő után zsírkrétaszerűen összeállni, beleülni az ajak redőibe, majd pl. evésnél, ivásnál az egész összeállt rész egyben leválik, tehát egyáltalán nem szépen, egyenletesen kopik le. Összehúzza az ajak bőrét egy kicsit, érezni, hogy ott van, mint egy száraz filmréteg. Ehhez a matt szárazsághoz képest viszont eléggé kenődik ahhoz, hogy kontúrceruza nélkül egy bizonyos kor felett, amikor már szétfuthat a festék az ajak körül, inkább nem ajánlanám.
Viszont a leggyönyörűbb sötét, de még pont nem túl sötét vörös színt ebben a termékvonalban találtam meg: Rebel Rouge, az az igazi semleges vörös, ami sem nem túl kékes, sem nem túl narancsos, elegáns és eszméletlenül érzéki, mégis abszolút hordható a mindennapokban (nyilván annak, aki amúgy is tud hétköznap vörös rúzst viselni). Szóval van belőle egy használatban, és még kettő tartalék, mert a színe annyira jó.A tartóssága sem annyira rossz, ha nem eszem, iszom. Ecsettel, profi technikákkal sokat lehet még javítani a tartósságán egyébként nyilván. Azt is el kell róla mondani, hogy teljesen korrekt termék, mert amennyivel kevesebbet tud pl. egy MAC rúzsnál, annyival olcsóbb is. A Sweet Syrah már nekem is túl sötét, és a Rebel Rouge árnyalatnál kenődősebb, rakoncátlanabb szín.
Ha a tudását pontoznám, akkor max. 3-as (mert ugyan nem rossz, de kell előtte-utána trükközni vele), ha a színt, akkor csillagos ötös a Rebel Rouge esetében, ha az ár/érték arányt, akkor is ötös, ha azt, hogy mennyire kényelmes viselni, akkor nekem megint csak 3-as. Így összességében négy csillagot adok, de a fenti szempontok súlyától függően lehet, hogy valakinek négyesnél jobb, lehet, hogy rosszabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

delux2001

2021. május 16.

A Candied Plum árnyalatot vettem meg hát... igazából nem figyeltem és így nem vettem észre, hogy matt rúzs. Nem túl tartós és hamar beül a redőkbe. Viszont miután lekopik a lilás szín, egész szép árnyalat marad utána (kár, hogy lila rúzst akartam :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

veci

2021. április 12.

3 árnyalatot vettem meg: Plush Blush, Pink Lychee, Chocolate Truffle. Igazából nem vártam tőle sokat, de hétköznapi viseletre abszolút beválik. Nem az az abszolút matt, krémes az állaga is, kellemes érzet az ajkakon. Az evést nyilván nem bírja, de ajakprimerrel egész sokáig fennmarad. Jó kis rúzs, nem bántam meg

Update: Muszáj felpontoznom egy 5-ösre az elmúlt hónapok után, mert ezek a rúzsok igazi kedvenceimmé váltak. Ezért az árért pedig tényleg nem lehet jobbat találni. Csak azt kívánom, hogy a csomagolása lenne strapabíróbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Hanna0807

2021. március 17.

Ár-érték arányban egész jó rúzs. 3 árnyalatban vásároltam meg, de összességében nem bántam meg. Kicsit szárít és egy idő után beleül a redőkbe, de maszkot viszonylag jól bírja. (szebb hatása lesz ha előtte radírozzuk az ajkunkat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

hollieme

2021. január 10.

Négy árnyalatban vettem meg (Plush Blush, Pink Lychee, Strawberry Twist, Rebel Rouge), és általánosságban közepesen szárítanak, a nap közepére már beleülnek a redőkbe. Nem kopnak egyenletesen, de nagyon kellemes az illatuk, könnyű használni és szépek a színek. a Rebel Rouge igazi vadító mélyvörös, gyönyörű a színe, viszont kell hozzá ceruza. A Plush Blush és Pink Lychee tökéletes mindennapi rúzsnak, ezeknek viszonylag szebb a kopásuk, ha nem keni újra az ember, szépen, csendben eltűnnek az ajkakról a nap végére. a Strawberry Twist színét is imádom, élénk, vidám, fehér bőrhöz tökéletes, és ennek a tartóssága is kiváló, bírja az evást-ivást is, viszont cserébe jól megfogja az ajkakat. Összességében ezek klassz rúzsok szép színekkel, de mindenképp kell a hidratálás előtte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

ziza27

2020. november 14.

4 színben is megvettem, mert nagyon nehezemre esett választani, és 1200 Ft-ért ne vicceljünk már. :) A Pink Lychee, ahogy a nevéből is látni lehet, inkább rózsaszínes nude; a Chocolate Truffle gyönyörű barnás nude; a Retro Ruby A VÖRÖS, csodaszép; míg a Sweet Syrah talán az, amit kicsit bánok, hogy megvettem, mert nekem túl sötét barnás-vörös. Nem szárítja szét az ajkakat, mivel inkább krémes állagú, de épp ezért sajnos nem túl tartós. Mindennapos rúzsnak tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

szbfruzsi

2020. november 1.

Pink Lychee van meg, szuper, nem szárítja agyon a számat, krémes, de nem túl tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Pentaerythrityl Tetraisostearate, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 21 / CI 45380, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ci 77820, Carmine / CI 75470, CI 42090, CI 12085
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.