Maybelline

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: veci, Módosítva: 2020. július 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus ajakrúzs az ajkak hosszan tartó hidratálásáért és színéért, matt hatással.

10 árnyalatban kapható

veci

2020. július 17.

3 árnyalatot vettem meg: Plush Blush, Pink Lychee, Chocolate Truffle. Igazából nem vártam tőle sokat, de hétköznapi viseletre abszolút beválik. Nem az az abszolút matt, krémes az állaga is, kellemes érzet az ajkakon. Az evést nyilván nem bírja, de ajakprimerrel egész sokáig fennmarad. Jó kis rúzs, nem bántam meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.