Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,7 ml + 5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. július 7.

Kiszerelés:   4,7 ml + 5 ml

360 fokban emeli ki a pillákat, így 2x nagyobbnak tűnő szemeket varázsol.

Két lépéses használat, innovatív kettős kefe: a felső kefe maximálisan megemeli a felső pillákat, a mikro-kefe pedig megragadja a legkisebb alsó pillát is a teljes körű hatásért.

A festék nem folyik és nem hagy foltot – még az alsó pillák alatt sem. Gyorsan száradó formulával.

Kriszta180222

2019. szeptember 17.

Akciósan sikerült megszereznem, így nem sajnálom, hogy megvettem, de teljes árat nem érne meg nekem, volt már jobb spirálom is a Maybelline-től. A kis keféje szuper, a nagyobb az elég gagyira sikerült. Maga a festék rendben van, egyáltalán nem potyog, nem kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

pillacskak

2018. március 30.

Hát ezt biztos nem venném újra. Az alsó pillákhoz tökéletes az a pici fej, de nagyon kevés festék van benne, ráadásul nem hagyott nagy nyomot bennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

nusi96

2016. november 9.

Őszintén szólva, én egy idő után már csak a kis kefét használtam, az alsó pilláimhoz. Azzal teljes mértékben elégedett voltam. A nagyobb viszont sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Gyakran túl sok festék vitt fel, csomós lett, s összeragasztotta a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Szeretem,főleg a kicsi fejét az alsó szempillasorba.Nem kentem magam vele össze és tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

imjohi

2016. június 12.

A vizallo valtozata van meg... Imadom nagyon praktikus😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

A vizallo valtozata van meg... Imadom nagyon praktikus😍

mmartina97

2016. február 10.

A nem vízálló verziója van a tulajdonomban.Szép fekete színe van,kicsit sok festéket vesz fel,amit le kell szedni róla.
Lemosni nehéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Lemosni nehéz.

Csdana

2016. január 19.

Glamour napok alkalmából szereztem be, ám azt csak itthon vettem már észre hogy a vízálló fajtát hoztam el. Nekem szép szempillákat csinál, igazi felüdülés a Lora szempillaspirál után. Tartós, nem potyog le. Én a Loreal Sublime Soft arclemosó tejével mosom le a sminket és azt kell hogy mondjam, hogy az maradéktalanul lehozza. Összességében örülök hogy megvettem, semmi negatívumot nem tudnék mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Ella

2015. június 29.

Mini kefés spirálra vadásztam, ugyanakkor a nyaraláshoz szükségem volt vízálló verzióra is. Két legyet egycsapásra, beszereztem eme szörnyeteget. Sajnos a hajlított kefe nem túl szerencsés, egy rétegben semmi, kettőben iszonyatos póklábakat csinál. A kicsi alig vesz fel valami festéket, gyakorlatilag nagy 0. Aztán vízálló lévén semmiféle micellás víz nem szedi le, pici lányom babaolajával is nagyon dörzsölnöm kellett, aminek sok-sok ártatlan szempilla esett áldozatul. Ráadásul nem lehet rendesen visszacsavarozni, mindig lötyög a kefén a festéket tartalmazó kupak, pedig újonnan vettem. Hol van ez a régi XXL Intense spiráltól?! Kettő csillag, de csak mert nagyon pigmentált (fekete) a festék tényleg vízálló. De hogy olajjal se jön le, azt nem gondoltam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hidratálók: Glutamic Acid, Soluble Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.