Milani

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szaadri, az összetevőket feltöltötte: Moszatka, Módosítva: 2015. november 12.

A makeup-megfelelője a lágy fényű fotózásnak: ez a kényelmes, barátságos közepes-teljes fedést biztosító por állagú formula rendelkezik egy rejtett tulajdonsággal: Elrejti, amit el szeretnél rejteni egy határozottan Te-csak-jobb formában. Szépen fed, könnyen eldolgozható, sokoldalú.

Barbara92

2017. június 27.

A 01-es Shell árnyalat van meg. Gyönyörű csomagolás, az illata is szuper. Fel áron vettem igy megérte, de teljes arat nem fizetnek érte, a hozza járt szivacs sztem egyáltalán nem jó. Kisse sárgul, Nyáron szerintem jobb lesz. Egyébként tartós es jol fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

greta333

2017. január 5.

11 Golden beige árnyalatban van meg, tökéletes szín nekem. Van egy kis fedése, egész jól fixálja a sminket is. Nem rossz púder, de a bőröm sajnos nem bírja túl jól. Egyébként nagyon szuper, hogy cruelty free és vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

halmia89

2016. október 3.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, amihez annak is köze lehet, hogy a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét a bőrömhöz. Sem alapozóként, sem folyékony alapozó fölé nem szerettem. Azért adok neki hármast, mert aki nem ilyen "átlátszó" bőrű, mint én, illetve nem száraz a bőre, annak valószínűleg sokkal jobban tetszik majd. Nem gondolnám, hogy a termékben van a hiba, inkább csak nem passzolunk egymáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

vadvirag919

2016. február 2.

A 11-es golden beige van meg, amit sikerült tökéletesen kiválasztani kép alapján. Az itteni vélemények alapján nem számítottam nagy durranásra és - lelövöm a poént - nem is az. A reklámszöveggel ellentétben ez egy halvány-közepes fedést biztosító púder. Elég zsíros a T-vonalam, de egy napot elég jól kibírt, csak a homlokom fényesedett át. A puffni hozzá felesleges, az ecset a tuti, viszont nekem nagyon szimpatikus, hogy a doboz egy kis gombbal nyílik (és így megkíméli a körmeimet). Az ígéreteinek ugyan nem, de az igényeimnek megfelel, úgyh tőlem 5 *ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Nikozia

2016. január 14.

Uh, hát nem. 03-as Natural színűt rendeltem meg, ami nekem sötét már, de majd nyáron jó lesz púdernek. Alapozónak nem használható. Nem lehet jól eloszlatni a bőrön a szivacsával, nekem nincs olan ecsetem ami ehhez jó, lehet avval jobban sikerült volna. Fedése közepesnek mondható, ami azért elég jó, de vízhiányos bőrre nem szabad alkalmazni, mert úgy kiemeli a száraz részeket, hogy csak na, vagy nagyon aláhidratálva! Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert ez az első használat után született véleményem, de egyelőre nem vett le a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

ToRe

2015. december 19.

Nagy szerelembe estem ezzel az alapozóval! Eddig mindig folyékony állagút használtam, vagy BB krémet, sosem volt por állagú alapozóm, féltem, hogy a szárazabb területeket nagyon kiemelné. Adtam végül egy esélyt a dolognak, és akciósan megrendeltem, mit veszíthetek alapon....Nagyon kellemes csalódás volt!! Az első pozitív a szín. Annak ellenére, hogy online vásároltam, maximálisan sikerült eltalálni az árnyalatot, ennyire passzoló színű alapozóm talán még sosem volt. A második a fedés...por állaga ellenére szerintem nagyon szépen fed és egységesít, ugyanakkor semmilyen nehéz érzetet nem kelt a bőrömön. Nekem estére sem fénylett át, szép matt hatású maradt. Nem fogta össze a ruháimat sem, aminek szintén csak örülni tudtam. És ami nagyon fontos, nem lesznek tőle pattanásaim, nem tömíti el a pórusaimat. Nagyon megszerettem ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.