Milani

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Milani-n 2266 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. november 22.

Ár:   2090 Ft
Vedd meg online: Milani, 2266 Ft

8 óránál is hosszabb tartósság.

Könnyű, nem ragadós textúra, szín erősítő és ránc-minimalizáló, nude árnyalatú, száradás után láthatatlan.

Ár: 2266 Ft , Eladó: Milani
Talán mi vagyunk elfogultak, de ez a legjobb szemhéjfesték alapozó szerintünk. Miért olyan hihetetlen? Kezdetnek, mit szóltok a 8 óránál is hosszabb tartósságához?

lenizsu

2019. május 20.

Hittem is, meg nem is azt a hype-ot, ami ekörül a termék körül van. Végül megrendeltem, a magyar webshop bezárásakor. Milyen jól tettem. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat viszünk fel, akkor nem működik jól. Amióta kitapasztaltam a mennyiséget, fantasztikusan kihozza a színeket és tartóssá teszi a szemsminket. Kipróbáltam az orrnyergemen is, a szemüvegpapucs alatti területen, ott is helyt állt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

amazing

2019. május 18.

Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de egyszerűen én nem tudom szépen eldolgozni. Arra gondoltam először, hogy túl sok terméket viszek fel, mert a szemem külső szélénél becsomósodik, undorítóan összeszárad hiába dolgozok gyorsan, akkor sem jobb, ha az alapozó előtt viszem fel, mindenhogy kukacos, darabos, csúnya végeredmény lesz. Az UD Primer Potion-je nekem sokkal meggyőzőbb továbbra is, a színek is élénkebbek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Smoncsi93

2019. április 29.

Sajnálom, hogy már nem lesz nálunk kapható, már többször újravásároltam. Eddig az első olyan szemhéjalap, ami valóban megtartotta egész nap a sminkemet és intenzívebbek rajta a színek is. Nagyon kevés elég belőle és valóban ott tart minden szemhéjfestéket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Amadea

2019. január 20.

Nekem sajnos ez se vált be maradéktalanul. A jobb szemhéjam a kritikus pont, egy csíkban mindig lekopik a festék - a balról érdekes módon nem -, hiába fixálom az alapozót áttetsző szemhéjpúderrel. Ha fixálás után ráütögetek egy pötty korrektort, csak minimálisan kopik meg, de igazán szeretnék egy szemhéjalapozót, ami reggel fél héttől kibírja délután ötig kb. Próbáltam vékony rétegben, kettőben, de nem bírja megtartani ott a festéket, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Pupak

2018. november 23.

A legjobb szemhéj alap amit próbáltam. :) Kényelmes, egységes és egész nap meg se mozdul a szemsminkem :) (nekem e-nélkül kb 1 óra múlva összegyűlik és csíkozódik)
Az ára is jó, nagyon sokáig elég!
Szuper termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Az ára is jó, nagyon sokáig elég!
Szuper termék! :)

Cat21

2018. október 19.

Nekem bevált, a helyén tartja a szemsminket a nap végéig. Szeretem ezt a kiszerelést, jobb mint a tégelyes, belenyúlós változatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Blanky

2018. október 18.

Nem tudom ragozni, egyszerűen tökéletes. Mindent a helyén tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Nem tudom ragozni, egyszerűen tökéletes. Mindent a helyén tart.

Ninus

2018. augusztus 9.

Rejtett szemhéjam van, hiába vettem Tarte szemhéjfestéket, az is összegyűlt egy vonalba elég hamar. Annyit jót hallottam erről, hogy gondoltam egy próbát megér. 12 óra munkát is simán kibír. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Anheszenamon

2018. július 23.

Nagyon bevált, tökéletesen a helyén tartja a szemsminket a nap végéig. Sokkal jobban szeretem ezt a kiszerelést mint a tégelyes, belenyúlós változatokat más márkáktól. Az ára is kedvező, főleg ahhoz képest, hogy mennyire sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

TIsmile

2018. május 18.

Első és egyetlen szemhéj alapozóm, mióta megvettem nincs is kedvem másikat kipróbálni, ha minden más már jönne le az arcomról napközben azalatt mindig a szememen lévő festék bírja a legtovább hála ennek a kis tubusnak!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Algae Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.