Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

macskusz

2016. június 5.

Az illata tetszett, de más pozitív tulajdonságát nem tudom kiemelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Az illata tetszett, de más pozitív tulajdonságát nem tudom kiemelni.

papucsallatka

2015. május 26.

ez az alapozó tinédzser korom megkeserítője

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

ez az alapozó tinédzser korom megkeserítője

KataDorozlai

2015. március 29.

Én pár éve elhasználtam egy egész tubussal, nekem szép emlékeim vannak róla. Nem rég megint kipróbáltam, el tudtam dolgozni, de sajnos pár óra után eltűnik, újra kell rétegezni és az nem valami szép...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

DNBianka

2014. július 23.

Ez egy nagyon pocsék alapozó de a miss sporty alapozói alapból pocsékak szerintem én sajnos ezt tapasztaltam veluk annak ellenére hogy jó az áruk hát nem jó választás .Tiszta foltos lettem töle és tényleg eléggé folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 23.

adri97323

2013. március 24.

Első alapozóm volt. Borzalmas. Foltos lettem tőle és narancssárga. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

Első alapozóm volt. Borzalmas. Foltos lettem tőle és narancssárga. Soha többet!

Klau86

2012. október 24.

Nagyon silány. Nem fed szépen, és meg is látszik az arcon. Ráadásul zsírosodik is tőle a bőr egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Mikor anno megvettem bíztam benne,hogy jó lesz.Hát óriásit csalódtam.Emlékszem,hogy nem lehetett normálisan felvinni.Szörnyű volt,utáltam.Hál'isten azóta essence alapozóm van és sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

taylork

2012. május 5.

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér, mert elég sötét sajnos az Essence stay all day alapozóm. Szóval megvettem és hát önmagában egy fos. Más kifejezést nem tudok mondani, alig fed valamit és felkenés közben összecsomósodik, fúj. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 5.

orban.klaudia

2012. február 10.

Nem a legjobb termékük, pár órát kibír szépen, de egész napra nem szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

nonni

2012. január 24.

egyszer én is vettem ilyet,még pár éve.hiba volt,mert szinte lehetetlen szépen eldolgozni a bőrömön.maszkhatású volt,és pár óra után foltokban elkezdett lehámlani az arcomról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0