Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Hű társam a mindennapokban. Nem kenődik, szép a színe, gyorsan szárad. Az ecsete kicsit vastag, de amúgy szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Laroselly

2019. július 24.

Nem túl tartós, a fele csak úgy eltűnt a szememről, a másik fele meg ott maradt. A színe szép és nem túl nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

katalinmester13

2019. július 14.

Első tusnak semmiképp sem akartam feketét választani. Barnát pedig csak ennél a márkánál találtam a drogériában. Biztos nagyon olcsó volt, lehet épp akciós, mert a 002 dark chocolate mellé a 001 arty blue spring árnyalatot is megvettem. Az utóbbi annyira élénk kék, hogy máris parkoló pályára tettem. Nem mertem használni. A barnát pedig nem tudtam használni. Annyira hosszú és hajlékony a feje, vagy mije, a festék pedig annyira híg, hogy kezdőként nem tudtam vele semmit kezdeni. Ment a tesója mellé. Aztán telt-múlt az idő, egyszer-kétszer leesett, azt hiszem egyszer rá is léptem, a kupakja alul-felül eltörött, letörött, már nem lehetett rácsavarni sem. Kidobás előtt még tettem egy próbát, és tudtam használni. Sietős reggeleken még mindig nem, de legalább elhasználtam. Kicsit sűrűbb lett, én pedig gyakorlottabb. Amint megszárad a helyén marad, 5-6 óra múlva kezd berepedezni. Nem rég kezdtem el a kéket is használni kettős tusvonalhoz. Szépen mutattak együtt: barna tusvonal, fölé a rikító kék. A kék viszont csípi a szemhéjamat, és a híg állaga miatt felvitelnél nem elég egy réteg, játszani kell vele egy kis ideig. A barna-kék kombináció másoknak is tetszett. Végülis nem dobtam ki egyiket sem, pedig úgy indult a dolog. De biztosan nem vásárolok többet belőlük, mivel elég macerás a felvitelük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Zs0zs

2019. május 8.

Tartós, igazán fekete, ezért tök jól ki lehet emelni vele a szemet, gyorsan szárad. Nekem a vastag ecsetjéhez képest könnyű vele dolgozni, többszöri használat után elvékonyodik, akkor még könnyebb. Régebben napi szinten használtam, sokáig elég volt, úgyhogy szerintem nagyon megéri ennyiért. Elég érzékeny a bőröm, de soha nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

kisski

2019. április 18.

Ez volt talán a második tus amit használtam, de nem vált be. Csípte és szúrta a szemem, érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. Az ecset használata nehezebb mint a többi tusnál, de ha ráérez az ember, akkor tartós, szép fekete vonalakat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Olgicska76

2019. április 3.

Könnyen felvihető, és ami a legfontosabb, gyorsan száradó szemhéjtus. Ráadásul olcsó is...teljesen megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

pinkyy

2019. január 28.

Kedvencem. Ár-érték arányban kiemelkedő. Könnyen használható, szép vékony vonalat lehet húzni vele, gyorsan szárad, nem hagy a nap folyamán semmi nyomot sehol. Sokáig bírja, nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

lohnerniki15

2018. november 16.

Úgy kaptam ezt a tust. Nagyon szerettem, és nagyon tetszett a leheletvékony ecsete, amivel precíz vékony tusvonalat lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

renee9728

2018. október 23.

Kedvenc szemhéjtusom :D Néha elpártoltam tőle, de aztán végül mindig visszatérek. Nem kenődik el, viszony könnyen lehet vele dolgozni és az ára is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

feketebodza

2018. október 9.

1 használat után dobtam ki...az applikátor használhatatlan és túl vastag, nem lehet vele egyenes vékony vonalat húzni, a festéket 73-szor kell átrajzolni különben szürke lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.