Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

kisski

2019. április 18.

Ez volt talán a második tus amit használtam, de nem vált be. Csípte és szúrta a szemem, érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom. Az ecset használata nehezebb mint a többi tusnál, de ha ráérez az ember, akkor tartós, szép fekete vonalakat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Olgicska76

2019. április 3.

Könnyen felvihető, és ami a legfontosabb, gyorsan száradó szemhéjtus. Ráadásul olcsó is...teljesen megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

pinkyy

2019. január 28.

Kedvencem. Ár-érték arányban kiemelkedő. Könnyen használható, szép vékony vonalat lehet húzni vele, gyorsan szárad, nem hagy a nap folyamán semmi nyomot sehol. Sokáig bírja, nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

lohnerniki15

2018. november 16.

Úgy kaptam ezt a tust. Nagyon szerettem, és nagyon tetszett a leheletvékony ecsete, amivel precíz vékony tusvonalat lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

renee9728

2018. október 23.

Kedvenc szemhéjtusom :D Néha elpártoltam tőle, de aztán végül mindig visszatérek. Nem kenődik el, viszony könnyen lehet vele dolgozni és az ára is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

feketebodza

2018. október 9.

1 használat után dobtam ki...az applikátor használhatatlan és túl vastag, nem lehet vele egyenes vékony vonalat húzni, a festéket 73-szor kell átrajzolni különben szürke lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Jó árban van, könnyen kezelhető, tartós. A szín erősségével is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

axandra06

2018. szeptember 14.

Mivel nem nagy választék van barna színű szemhéjtusban, ezt választottam a sok jó értékelés miatt. Sajnos nagyon gyenge. Olyan vizes, nem fed tökéletesen, csikos marad. Lassan szárad és nem is tartós. A szememet viszont nem irritálta. Nem venném újra, bármennyire olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Az ecsetével könnyen és szépen lehet dolgozni, de sajnos nekem csak pár órát tart, utána újra kell rajzolnom a tusvonalat... Ár-érték arányban viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vlvtnrbbt

2018. július 29.

Nekem nagyon bevált, évek óta csak ezt használom. Magasabb árkategóriában biztosan van jobb, de ennyiért tökéletes. Kibír egy egész napot, nem mászik el, szép tusvonalat lehet vele rajzolni - kell hozzá némi kézügyesség, de melyik szemhéjtushoz nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Hidratálók: PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.