Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Jucuus

2021. július 6.

Nagyon bevált ez a szemhéjtus, 5*. Miután kibontottam, első gondolatom az volt, hogy hú, biztos nem fogok vele szép tusvonalat húzni. De már első alkalommal sokkal szebb tusvonalat tudtam húzni, mint egy filccel. Színe tökéletes, tartós, ára nem vészes. Másoknak is bátran ajánlom. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Karina08

2021. június 10.

Sok márka szemhéjtusát kipróbáltam, de nálam ez az örök befutó. Az ecset jól kezelhető, a szín tartós, az áráról meg ne is beszéljünk..5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Lovemyhair

2021. május 21.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vásároltam volna meg. Vegyes érzeseim vannak vele kapcsolatban, a termék maga nem kenődik, viszonylag kibír egy teljes napot, viszont nekem az ecsete egyáltalán nem vált be, nem lehet vele precíz vékony vonalat húzni, nagyon sok időbe telik vele a tusvonal húzás, amíg egy Catrice tussal 5 perc alatt kész, addig vele több, mint 10 percig is képes vagyok szenvedni. A színével is tudnék vitatkozni, fekete színben van meg, de nem túl intenzív, néha többször is rá kell festenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

ildi95

2021. április 25.

Nagyjából két és fél évig használtam ezt, annyi ideig elég volt a festék - a barnás verzió volt meg. Nagyon szerettem, hogy vékony a filc, de talán kicsit hosszú. Húzás közben könnyen elmozul, így sokat kell gyakorolni vele. Egyébként nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Kajmi

2021. április 15.

Szerintem már több, mint 10 éve ezt a fajta szemhéjtust vásárlom. Próbáltam mást is, de ez vált be a legjobban. Könnyen lehet vele precíz tusvonalat húzni. Szép színe van, tartós is. Az ára is nagyon olcsó. Tökéletes választás, bátran ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

noricza

2021. február 25.

Tizenéves korom óta favorit, szeretem a telt színét, nem kenődik szanaszét, tartós. Jó az ecsete, mi kell még? Remélem még 100 éves koromban is lehet majd kapni ebben a minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Fanncsi05

2020. november 6.

Precízen lehet vele dolgozni, nagyon fekete, szépen fog, gyorsan szárad, hosszan tart. Árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

TamiTami9

2020. július 14.

Minden alkalommal rettegek tusvonal készítése előtt, és a kezdetekben nem is volt túl sok sikerélményem, de mióta megvan ez a termék örömme viszek fel ilyen sminket. Erős színe van, gyorsan szárad, és könnyű használni még az olyan kezdőknek is, mint én. (Legalábbis nekem egyszerűbb a filcnél.) Bátran ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

juditjanka

2020. április 1.

Tartósságban mindig visszaadja a hitem a tusokba. Szép, igazi fekete színe van, és jó az ecsetével is dolgozni, bár azért nehezebb, mint egy filccel. Cserébe az ára és a tartóssága nálam veri a jóval drágább kategóriákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Orsolya0719

2019. szeptember 1.

Hű társam a mindennapokban. Nem kenődik, szép a színe, gyorsan szárad. Az ecsete kicsit vastag, de amúgy szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.