Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++ No. 21
Ár: 5000 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Duende

2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: f2plus1
Ár: $5.69 -
Kiszerelés: 20ml, 21-es szín
Használat: nappal a fényvédő fölött használom, irtó hamar átfényesedik a kombinált bőröm, így mattító púder nélkül sehova se megyek, ha ez a BB krém az arcomon van.
Összegzés: 2018.október óta használom a 20 ml-t, vagyis érezni, hogy nem a kedvencem valahogy... Alig várom, hogy elfogyjon, egészen biztos, hogy nem veszem újra, hiába a szép fedés, de a kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömnek nem ez a megfelelő BB krém. Kipróbálom ezt követően a Holika jelly BB krémjét (80% víztartalom).

Duende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: f2plus1
Ár: $5.69 -
Kiszerelés: 20ml, 21-es szín

cintialaura

2019. március 15.

Nagyon szeretem, nem maszkszerű, hanem szépen egységesíti az arcom. Tetszik a finise, természetes hatást ad és nem okoz patikat sem.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

berenicée

2019. március 12.

Már évek óta nem is keresgélek mást.. :) pont jó a fedése, egyáltalán nem maszkszerű, éppen hogy csak egy kicsit oxidálódik a nap végére, kicsit dewy finis, de nem zsírosodik gyorsan át. #23 felkenéskor kicsit szürkés, ami ijesztő, de az enyhén sárgás bőrömre tökéletes - bár nyáron jobban passzol, ilyenkor elbír egy pici világosítást. Az adagolója is egy álom, 4. tubust veszem, ez most épp a cuki macis kollekció

berenicée
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Verena

2019. március 12.

Mostanság ezért szoktam nyúlni reggelente. Felkenéskor valóban van egy kis szürkés beütése és nagyon ijesztően világosnak tűnik, de kis idő elteltével egybeolvad a bőrünk színével. Sok kommentet olvastam, hogy milyen erős fedése van, szinte már maszkszerű.. nos én ezt nem tapasztaltam. Szerintem közepes a fedése, a bőrhibákat nem tünteti el, úgyhogy catrice korrektorral kiegészítve használom. Mivel én nem vagyok a dewy finish rajongója, így alaposan bepúderezem az arcomat utána :) Kis idő után átfényesedik ugyan a bőröm, de nem úgy, mintha zsírban úsznék, hanem csak egyfajta egészséges fénye lesz a bőrömnek ( 3w clinic natural makeup púderével fixálom). Ami viszont zavar, hogy minden használat után megjelenik pár apró dudor a bőrömön, ezért nem tudok 5 csillagot adni.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Sziporka88

2019. február 27.

Nagyon cuki macis csomagolásban kaptam ajándékba a 23-as árnyalatban, ami illik a rózsás bőrszínemhez.
Az állaga könnyű, nem túl folyós vagy sűrű. Kézzel szépen eldolgozható.
Nem szárítja a bőrt.
Nap végéig kitart úgy, hogy a telefon kijezőjén nem marad ott a fele. 🙂
Elégedett vagyok!

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Az állaga könnyű, nem túl folyós vagy sűrű. Kézzel szépen eldolgozható.
Nem szárítja a bőrt.
Nap végéig kitart úgy, hogy a telefon kijezőjén nem marad ott a fele. 🙂
Elégedett vagyok!

goldori

2019. január 14.

Már 2-3 éve nem igazán festem ki magam a hétköznapokon, így azóta keresem a tökéletes BB krémet, ami azért ad egy kis pluszt és magabiztosságot a meztelen arcomnak :) Most télen elég száraz és érzékeny a bőröm, időnként 1-2 pattanással illetve ezek lassan múló hegeivel... :/ 1 hónapja használom, majdnem napi szinten és teljesen odáig vagyok érte!!! Nekem a 25-ös árnyalat van meg, tökéletes az bőrtónusomhoz. Szerintem simán veri a L'oreal alapozómat fedést illetően és szinte észrevehetetlen a viselése, csak ha lemosom akkor tűnik fel, hogy volt rajtam :D Könnyen eldolgozható (én kézzel kenem el, mint egy rendes arckrémet) és nem ül bele a szem alatti kisebb nevetőráncokba sem (ami nálam elég ritka, mert szinte minden alapozó vagy korrektor csak kiemelte azokat) . Szuperül hidratál, viszonylag tartós, nap végén is jó a tükörbe nézni. Eddig nem vettem észre, hogy több pattanás, vagy mitesszer jött volna elő, amióta használom. Szóval összefoglalva, ha minden így marad a tubus végéig, azt hiszem elválaszthatatlanok leszünk mi ketten! :)

goldori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

dorkaszabo14

2019. január 7.

KB 2 hete használom, még barátkoznom kell vele... A fedese tetszik, először felvive kicsit szürkés, utána oxidálódva felveszi a bőröm színét. Viszont nap végére a T zónában nagyon zsíros lesz a bőröm, illetve nekem kicsit maszkos. Az illata nagyon tetszik. Ezért a 4 csillag.

dorkaszabo14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nicolette91

2019. január 6.

A kedvenc bb krémem, amit már 3 éve mindig újravásárolok. Mindent hoz, ami egy bb krémben fontos: fényvédőt tartalmaz, ami természetesen csak kiegészítés, egy kis plusz a rendes fényvédőm mellett, a fedése pedig a mindennapokra pont elég és passzol a falfehér/betegszürke bőrtónusomhoz :D

nicolette91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

szabinka90

2018. december 30.

Most már nagyon keveset sminkelek, alapozót egyáltalán nem használok, mert nem találtam még olyat, ami után legalább egy két pattim ne lenne...így max bb krém, de azok közül is nehéz igazán jót találni kombinált bőrre. Nekem a 23as árnyalat van meg, de nem tökéletes, legközelebb próbálkozni fogok egy sötétebbel. A fedése és a hatása viszont szuper, nem pattogok ki tőle, nem maszk szerű, de elfedi amit kell, szépen egységesít és még fényvédő is van benne. Azért adok 4 csillagot, mert picit nehéz vele dolgozni, nekem jobban tetszene, ha valamivel folyósabb lenne és a meglévő szín sem az igazi, de ha a következő árnyalat jobb lesz jövök updatelni.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Tothxheni

2018. november 30.

Őszinte leszek, szerintem 2 évig olvasgattam itt a véleményeket, mire le mertem csapni egy 20ml-s kiszerelésre. Most már lassan egy hónapja használom. Azért megvártam, hogy kicsit hűvösebb legyen az idő és az amúgy olajos-száraz kombinált bőröm elviselje, hogy ha kell hidratálok, ha kell arra plusz alapozok és még púdert is használok a végén. 21-es árnyalatot használok (most tudtam meg, hogy nekem a szürkés alapozók illeszkednek). Azért ha van délutáni program, akkor előtte gyorsan újra púderezek (Rimmel stay matt) de összességében nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. Olyan egészséges arcbőröm van, dícséretet is kapok miatta, úgyhogy egyenlőre nálam ez csodaszer.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.