Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5590 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Több fajta árnyalat elérhető 21,23,27,29,31
Ár: 4800 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel Nyíregyházán vagy fox automata
Ár: 3000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel

DianaR

2022. május 3.

Hétköznap egy rohangálós napra szerintem egy csoda jó cucc. :)
Nem csalódtam benne és az ára is nagyon kedvező más hasonló tudású termékekkel szemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Hétköznap egy rohangálós napra szerintem egy csoda jó cucc. :)

keserutimi

2022. április 26.

Legjobb koreai bb krém! 23-as árnyalatban használom már 2 éve, és ez a szín télen-nyáron megfelel. Télen talán mehetne a 21-es is, és mikor megfog a nap, akkor esetleg a 25-ös, de annyira jól idomul a bőröm színéhez a 23-as is, hogy nincs szükségem más árnyalatúra. Nagyon szép dewy finisht ad...én imádom ezt a fajta finisht, szerintem természetellenes a teljesen matt. Nap végére átfényesedik a bőröm, de nem zavar, erről nem a bb krém tehet:)
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Mindenkinek ajánlom.

fliv

2022. április 24.

Nagyon szeretem! Meglepően jó fedése van! Nekem tökéletesen elég önmagában, mert csak arra van szükségem, hogy egységesítse a bőrszínemet. Szépen idomul felkenés után és természetes bőrképet ad. Ráadásul tartós is, szóval mindent tud!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

veci

2022. március 12.

A 21-es árnyalatot vettem meg. Váratlanul ért, amikor szürkés krém jött a tubusból, de szépen kiegyenlíti a bőrt, elkendőzi a bőrpírt. Nagyon jó a fedése, erősebb is, mint amire számítottam, de érdekes módon így is természetes bőrképet ad. Engem nem irritál, az illata a nivea termékekre emlékeztet, amit egyébként szeretek. Nekem az egyetlen bajom vele, hogy sokkal inkább alapozónak gondolom, mint színezett hidratálónak. Nem szeretem kézzel felvinni, csak szivaccsal, viszont pont arra tartok itthon egy alapozót meg egy színezett hidratálót, hogy az utóbbival ne kelljen pepecselni, bármikor feldobhatom, mint egy arckrémet és már rohanhatok is. Emiatt nem fogok levonni tőle pontot, szuper termék, viszont még nem tudom, hogy újravenném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

emiko

2022. február 28.

Nagyon örültem amikor megkaptam. 20 ml-s kiszerelést vettem (szerencsére),23-as árnyalatban. Elsőre amikor felkentem sötét szürke volt,de szerencsére idomult annyit a bőrömhöz, hogy szép legyen. 3 napig használtam, utána rettenetesen csúnyán kicsapott. Az egész fejem rücskös, ráncos, pirospöttyös. Sajnálom, hogy nem lett jó nekem, mert a fedése is nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

Szamocka

2022. február 4.

Könnyű, nem nehezíti el a bőröm, nem is érzem, hogy rajtam van, szuper az állaga. Nem fénylik át, pedig zsíros bőröm van, fennmarad egész nap, nem kukacosodik, nem csomósodik, tényleg marad a helyén. A fedésével is maximálisan elégedett vagyok, egységesíti a bőröm, elfedi a bőrhibákat maszkhatás nélkül. Én nem használok külön alapozót, ha magasabb fedésre van szükségem, akkor teszek rá porpúdert, nagyon szépen építhető. Tetszik a magas fényvédelme, imádom, hogy nem kell külön fényvédő. És az illata egy álom! Tudom, hogy utálnom kellene, amiért illatosított, de ez a lágy, mégis sokáig érezhető illat levesz a lábamról. Egy kicsit valóban szürkés, de felkenve nem látszik, sikerült jó árnyalatot választanom. Mindemellett megfizethető is, mindenkinek ajánlom, álomtermék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

lgy22

2022. február 4.

Egyszerűen imádom! Az illatát, a textúráját, a fedését, és az SPF tartalmát is! Nagyon szereti a bőröm, könnyű viselni, mintha rajtam sem lenne. Nem irritálja a szemet, nem pereg le és nem is fénylik át nap végére sem. Ja és a ruhákat sem fogja össze!

sildi

2022. január 31.

Eddigi legjobb BB krémem, ad egy kis fedést (annyira nem is kicsit), sikerült jó árnyalatot választani, szuperkönnyű és a nap végére csak egy kicsit kopik, nem szárad ki, nem csomósodik, tényleg imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 31.

Szekiaaa

2022. január 30.

Legjobb BB krém valaha amit próbáltam. Nekem elég a fedése is de épithető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 30.

Legjobb BB krém valaha amit próbáltam. Nekem elég a fedése is de épithető.

Bazsa

2022. január 21.

A vilag legjobb dolga😍 minden alapozo amit probaltam ossze csomosodott, lepergett stb.. de ez egy csoda! Nagyon konnyu allaga van, szepen bele simul a borbe, nem pereg. az egyetlen negativum hogy az egesz szin skala kisse szurkes.. ami az en sargas boromhoz fura de alig eszreveheto. Es a legfontosabb kombinalt - zsirosborueknek must have! Nem folyik le es nem fenylik at

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Methylparaben i I ta I par 0 0