Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++ No. 21
Ár: 5000 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
800 Ft - Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
Ár: 800 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
fehereszter13

2019. május 9.

Kínából rendeltem, kb 12 dollárért, szóval a 4-5000 Ft-os árakat bőven túlzásnak érzem :)
Elsőre a legvilágosabb árnyalatot rendeltem, féltem, hogy sötét lesz a 23-as, most viszont úgy jártam, hogy lehet, hogy ez a No. 21 picit világos nekem, főleg nyárra. Szóval szeretnék beszerezni egy 23-as árnyalatot is.
Az első benyomásom az volt, hogy nagyon szürkés színe van az arcomon, de ahogy szépen eldolgozom, nagyon jól összesímul az arcommal, és ez a szürkés árnyalat eltűnik.
Szépen eldolgozható, kellemes viselet, lélegzik alatta bőr, alapvetően elég jól be is szívódik.
Én elég sok terméket használok a reggeli rutinomban, a fényvédőt megelőzi egy hidratáló és egy fényvédős SPF 25-ös másik hidratáló krém is, így ezeken nem mutat olyan szépen, eléggé zsíros érzetet kelt. Melegebb napon majd lehet, hogy elhagyom az alsóbb hidratáló rétegeket és ezt használom csak.
Meg vagyok vele elégedve, szerintem ennyi pénzért ez egy főnyeremény, szóval ha nem találok jobbat (ár-érték arányban), akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Frani10

2019. május 4.

Sose találtam a fehér bőrömhöz színben is passzoló bb krémet, gondoltam hátha ez. :) ÉS IGEN! Szépen illeszkedik a bőröm színéhez és nagyon kellemes viselni. Nap végén nem érzem fáradtnak az arcbőrömet. A legvilágosabb árnyalatot rendeltem meg és tökéletes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Hiriel

2019. április 25.

Először vettem egy próbacsomagot, 10 ml-eset 25+27-esből. Tavaly nyáron még a 27-es volt jó, aztán most azt vettem észre, hogy a télnek, illetve (valószínűleg) a koreai arcápolási rutinomnak is köszönhetően úgy kifakultam, hogy a 23-as vagy 25-ös jó, de a 27-es már rég túl sötét, pedig nem voltam annyira mély tónusú azelőtt sem. :D Én nagyon szeretem, könnyed, közepesen erősen fed, és a finish-e"dewy", olyan egészséges fényt ad, nekem nagyon tetszik. Pattanásosodásra hajlamos a bőröm, de szerencsére ez nem csinált vele semmi galádságot. Csak sajnos már nem találom a 25-öst sehol... remélem visszahozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Ciniminike

2019. április 17.

Gyönyörű bőrt csinál, én imádom :-) Télre a 21-es színt vettem, kinyomva tényleg szürkés, de felkenve szépen igazodik a bőrhöz. Nyáron a 23-as színt használom, ez egy picit sötétebb. Szépen lehet rá sminkelni, nekem nem kukacosodik, tartós, ad egy szép egészséges fényt az arcnak. Tartalmaz fényvédőt, ami extra pont. Kellemes az illata, könnyen felvihető akár kézzel, akár ecsettel. Nekem nincs nagy fedésre szükségem, de nem is arra való szerintem. Újravevős mindenképpen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

samunagyemese

2019. március 25.

Fura ez a szürkés szín, amivel felkenéskor találkozik az ember. Kicsit riasztó. Próbáltam a light beige és a natural beige változatot is, mindkettő alapjaiban szürkés volt pár percig. Aztán egyszer csak átvették a saját bőrszínemet, és végül csak csodálkoztam. Nem értem hogyan érik el ezt az eredményt. A lényeg, hogy nem kell tartani tőle. Nem olyan, mint egy alapozó. Annál kevésbé fed. És engem zavar, hogy kicsit fényesedik rajtam. Porpúdert nem szeretek használni, mert attól meg száradok, és csomósodik az arcomon a cucc. Szóval szó-szó. Most rendeltem egy 20 ml-s kiszerelést nyárra, elhasználom, mert nem szeretnék alapozóval mászkálni a kánikulában, de azt sem szeretem mikor teljesen csupasz a bőröm. Meglátjuk, hogyan alakul a kapcsolatunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

petoandika

2019. március 24.

Vegyes érzések, szeretem is meg nem is.
Szeretem, mert: egységes bőrszínt ad, van egy kis fedése is, korrektorral együtt hétköznapokra szerintem nem kell több, van benne fényvédő, könnyű felvinni, nem okoz pattanásokat, jó áron kapható.
Nem szeretem, mert: néha kicsit kukacosodik, fakó rózsaszínes fedése van (23-as), amit aztán nehéz ellensúlyozni bármivel is, főleg, mert nekem kicsit sárgás a bőrtónusom.

Összességében több szól mellette, mint ellene, de azért még gondolkodom, hogy megvegyem-e újra vagy kipróbáljak valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Vegyes érzések, szeretem is meg nem is.

Trekaa

2019. március 22.

Nagyon szeretem, ebayen kb. féláron hozzá lehet jutni, mint amennyiért itthon árulják . Nagyon jó az állaga, nem kopik ,finom az illata, szépen fed, néha el is felejtek alapozót felvinni ha ezt használom. Már meg is rendeltem az utánpótlást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Duende

2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: f2plus1
Ár: $5.69 -
Kiszerelés: 20ml, 21-es szín
Használat: nappal a fényvédő fölött használom, irtó hamar átfényesedik a kombinált bőröm, így mattító púder nélkül sehova se megyek, ha ez a BB krém az arcomon van.
Összegzés: 2018.október óta használom a 20 ml-t, vagyis érezni, hogy nem a kedvencem valahogy... Alig várom, hogy elfogyjon, egészen biztos, hogy nem veszem újra, hiába a szép fedés, de a kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömnek nem ez a megfelelő BB krém. Kipróbálom ezt követően a Holika jelly BB krémjét (80% víztartalom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: f2plus1
Ár: $5.69 -
Kiszerelés: 20ml, 21-es szín

cintialaura

2019. március 15.

Nagyon szeretem, nem maszkszerű, hanem szépen egységesíti az arcom. Tetszik a finise, természetes hatást ad és nem okoz patikat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

berenicée

2019. március 12.

Már évek óta nem is keresgélek mást.. :) pont jó a fedése, egyáltalán nem maszkszerű, éppen hogy csak egy kicsit oxidálódik a nap végére, kicsit dewy finis, de nem zsírosodik gyorsan át. #23 felkenéskor kicsit szürkés, ami ijesztő, de az enyhén sárgás bőrömre tökéletes - bár nyáron jobban passzol, ilyenkor elbír egy pici világosítást. Az adagolója is egy álom, 4. tubust veszem, ez most épp a cuki macis kollekció

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.