Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 4000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: Alig használt, szinte nem is látszik , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
Ár: 2500 , Eladó: KBO
Állapot: Háromnegyedig, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Postán maradó, vagy posta, esetleg Kecskeméten tudom személyesen átadni
nancy10

2020. január 18.

Zsíros/kombinált bőrre használom, de púderrel nagyon jó. Meglepően jó a fedése, kellemesen hidratál. 13-as árnyalatot használom és kicsit a tónusa elüt az enyémtől, valahogy olyan furcsa. Ennek ellenére, mivel nem teljes fedésű, így tudom hordani, és hatalmas előny, hogy elég világos (icipicit még ez is sötét a bőrömhöz). Az állagával és fedésével meg vagyok elégedve, megfelelő púderrel a színe is korrigálható, szóval valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

vszidonia

2020. január 12.

Szeretném szeretni. A 21-es árnyalat van meg, és konkrétan szürke. Tetszik az állaga, a fedése, és kb. ennyi. Világos bőrű vagyok, de ettől olyan hulla színem van. Ha lehetne 3,5 pontot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

garagebi

2020. január 8.

A kedvenc BB krémem, már évek óta ezt használom. Nagyon szeretem. Jól fed, nem nehéz, nem maszkhatású. A 23-as árnyalatot használom télen nyáron. Alapból fehér a bőröm, így a fehérítő hatását nem vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Picieri

2019. december 6.

Imádtam a helia-d bb krémjét, de mivel megszűnt így érett már a gondolat, hogy utána ezt fogom kipróbálni. Meg is rendeltem magamnak a 23-as árnyalatot, meg mellé 21-es mintát, mert féltem, hogy sötét lesz a bőrömnek a 23-as, akkor tudjam, milyen a 21-es.
Sztem a 23-as elég lesz, elég jól fed, az elején kicsit szürkés árnyalata van, köze sincs a bőröm színéhez, de aztán alakul. Nekem nem kell sok belőle, és ami meglepett, hogy a homlokomon lévő ráncokat nem emelte ki, sőt, talán tudta halványítani is, pedig mélyek. A helia-d-s bb-nél azt nem szerettem, hogy nagyon kiemelte ezeket a ráncokat, így volt, hogy oda már nem is tettem belőle. Nagyon jól tart, nekem kombinált bőröm van, igaz most tél van, de azért sokminden átfényesedik nap végére rajtam, de ennél ezt nem vettem észre, és egy elég csapatós bulit is átvészelt rajtam :D
Valóban szebb az összkép tőle, és tényleg javítja a bőrhibákat. Örülök, hogy végül emellett döntöttem, de lehet, hogy kipróbálom majd a Signature verziót is, arról is sok jót olvastam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Phoebiee

2019. november 26.

Imádom, alap darab, majdnem mindennap használom. Keverni szoktam, mert nekem önmagában nem jó a színe (túl világosat rendeltem). Egészen jól fed. Nem is tudom hányadszor rendeltem már újra. Ebayen szoktam megvenni az 50 ml-s kiszerelést. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, de nincsenek pigement foltjaim. Érzékeny a bőröm,de nem irritált soha. Imádom a mumpás kiszeretést, szerintem nagyon praktikus. csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

FurcsaKavics

2019. november 22.

Mintákat rendelgetek belőle, mivel monitoron keresztül nem tudom megmondani, hogy melyik árnyalatú lenne jó. :D A 23-assal kezdtem, ami elég sárgás, és sötét is lett egy picikét, de mivel nem fehér a bőröm, ezért végül is felkenve nem volt nagy az eltérés. (Jelenleg a 21-est várom.) Az illata meglehetősen erős számomra, és nehezen is illan el. Ez az egy, amit negatívumként említenék meg. BB krémhez képest alapozó szintű fedése van. Nagyon könnyű eloszlatni, nagyon szép a finishe, mondjuk én egy kevés púderrel szoktam fixálni. A nyári meleget is jól bírta a vegyes bőrömön, ami nyáron inkább zsíros és egy merő katasztrófa, szóval tartósnak is mondanám. Kellemes a viselete, az illatát leszámítva nekem. :D Nem okozott bőrproblémákat, sőt, a pár használat alatt azt vettem észre, mintha szépítené is a arcbőrt, avagy esti sminklemosás után egy kellemes bőrkép fogadott, nem a szokásos foltos leharcolt pofi nézett vissza rám. :D Az árát kicsit sokallom, de kevés is elég belőle, szóval biztos elég lenne egy jó darabig. A fényvédő miatt plusz pont. Az illata és az ára miatt vonok le 1 csillagot, mert tényleg nagyon szagos. Összességében viszont egy nagyon jó kis kence, ami szinte bárhol, bármikor bevethető, és bármilyen bőrtípusra lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Lilyvalentine

2019. november 18.

Remek bb krém, magas fényvédelemmel, maximálisan elégedett vagyok vele. Egész napos fedést biztosít (nekem legalábbis),nem okoz pattanásokat és egy tubus nekem 4 hónapra elég volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

danna113

2019. október 24.

Nagyon régóta vágytam rá, és a kinn tartózkodásom alkalmával sikerült is beszereznem. Szinte csak ezt használom augusztus óta. Azóta pedig nekem csak egy tubus fogyott el. Féltem, hogy túl szürke lesz a No.21-es árnyalat, de nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz felkenve, nem fényesedik át az őszi időszakban, de nyáron is elég volt neki egy kevés púder fixálásra, és egész nap szépen tartott. Jól lehet építeni, ha akarom kevesebbet, ha akarom többet viszek fel és mind a két verzióban jól néz ki. Ebből a szempontból sokkal több, mint egy egyszerű BB krém. Tetszik, hogy egészséges bőrképet kölcsönöz és hogy végre nem pattogzok ki tőle egyáltalán. Ha valaki szereti, ha teljesen matt az arcbőre, illetve nagyon könnyen zsírosodik, annak nem ajánlanám, mert a nyári időszakban pedig púder mindképpen szükséges hozzá, de valószínűleg ősszel, télen is könnyen átfényesedne. Száraz, vízhiányos vagy normál bőrre viszont tökéletes választás. Az ára is kedvező és szerencsére online is beszerezhető. Szerintem megtaláltam a tökéletes mindennapi alapozómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: 20 ml-es kiszerelést használtam 21-es árnyalatban
Hatás: közepes fedés, fixálás után nem mászik el, nyárra rengeteg, télre viszont tőkéletes (ezért sem vettem a teljes kiszerelést). Újraveszem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: 20 ml-es kiszerelést használtam 21-es árnyalatban

macooka

2019. október 7.

BB krémnek ez tökéletes. Már az ára is barátságos, e-bayen potom pénzért meg lehet kapni a teljes kiszerelést.
Kissé ijesztő lehet először a szürkés színű anyag, ami kijön a tubusból, de szerencsére könnyen idomul a bőr színéhez. Nyilván nem ad teljes fedést, de még közepest sem, viszont szépen egységesíti az arcbőrt, tökéletes alapot nyújt. Próbáltam ecsettel, blenderrel és kézzel is felvinni, nekem most éppen az utóbbi a kedvencem, mivel pikkpakk megvagyok a felapplikálásával és viszonylag nagyobb fedést érhetek el így a termékkel. Egész nap szuperül tart, mivel zsíros az arcbőröm nekem mindenképpen fixálni kell, de 8-10 óra után sem mászik el az arcomról.
Mindent egybevetve szuper kis termék. Nekem egyelőre csak a 20 milis kiszerelés van meg, de biztosan beruházok egy nagyobba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.