Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 4000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: Alig használt, szinte nem is látszik , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
Ár: 2500 , Eladó: KBO
Állapot: Háromnegyedig, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Postán maradó, vagy posta, esetleg Kecskeméten tudom személyesen átadni

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

liliana95

2020. június 16.

Szeretem ezt a BB krémet, nekem bevált. Az egyetlen bajom vele, hogy fehérítő összetevő van benne, ami a legtöbb Koreai termékre jellemző. Egyébként szépen fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

vikini

2020. május 26.

A harmadik tubussal fejezem be. Hófehér bőrrel a legnehezebb kihívásom évek óta a megfelelő alapozó/BB krém, ami természetesnek hat, nem sápaszt és nem sárgít. Ez eddig nagyon tetszik, fent marad sokáig és a 21-es árnyalat pontosan az én színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

ZsofiaLoren

2020. április 14.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nekem inkább rózsaszín árnyalatú az arcomon, amit imádok. Közepes fedése van, ami nekem pont elég, korrektorral szép összképet kaphatunk. Nem zsírosodik tőle a bőröm annyira, mint a Pore Fection változattól, sőt annak szürkésebb a színe az arcomon. Valamint ennek az állaga kissé folyósabb és könnyebb eldolgozni is. A magas fényvédelem plusz pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

anette0118

2020. április 11.

Mivel megszoktam már, hogy a "nyugati" alapozók, BB krémek közül a legvilágosabb is sötét a bőrszínemhez, ebből is a legvilágosabbat rendeltem. Hát..... 😃 a fene gondolta, hogy sápasztani fog. De ez az én hülyeségem volt, nem a terméké. Alapvetően elégedett vagyok, egyértelműen szebb a bőröm amióta használom.
A fedése nem tökéletes (a Holika jobb) de emiatt nem vonok le csillagot, mivel mégiscsak egy BB krém, nem alapozó.
És magas fényvédős, ez nálam lényeges szempont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

És magas fényvédős, ez nálam lényeges szempont.

lillat

2020. április 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet.:) Én a 23-as árnyalatot vettem belőle, az én arcszínemhez megfelelő. Szerintem olyan árnyalat ez, ami inkább az olívás bőrtónusnak kedvez. Szerintem gyönyörűen fed, nem alapozó, ezt senki ne felejtse el azért.:) Nekem újra vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Magyari

2020. április 8.

Sziasztok! Tegnap érkezett meg a kisebb kiszerelés, ám áldom az eszem, s persze a budget-met, hogy nem a nagyobbat rendeltem meg "vakon". Mindig innen lesem el az INCI-ket, ám kivételesen, mivel igen felkapott krém, ezt most nem léptem meg. Sajnos!
A 23-as szín rendben, állaga rendben, fénye rendben, fedése - hisz bb krém -, szintén rendben. No de! Viszketni kezdett a bőröm helyenként, így lemostam. A homlokom középtájt irdatlan vörös volt, szinte puffadt, amire a 46 év alatt soha, semmire, egyszer sem volt példa. Beparáztam, így gyorsan jöttem ide és későn ugyan, de megnéztem az INCI-jét.
Botrányos!
A végeredmény felvitel után, meg sem közelíti a Pupa Anti Eta-ját, de ami ennél meredekebb talán, a Nivea 5 in 1-ját, illetve a Loreal Bonjour nudista-ját, aminek ráadásul nagyon szép az INCI-je. Sajnálom, mert rettenetesen szerettem volna magamnak egyet én is, de ez sajnos: tovább megy olyanhoz, aki örül neki még így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

Botrányos!

tara95

2020. április 7.

A legnagyobb kedvenc bb krémem, kiütötte a lioelet is. Gazdag, krémes, akkor is felteszem ha mást nem, mert lemosás után látványosan szebb a bőröm tőle. Erős a gyulladáscsökkentő hatása, közepes a fedése, de építhető és pont emiatt vékonyan viszem fel, ahove kell plusz oda még egy réteg. Teljesen természetes, avatatlan és néha gyakorlott szemek is csak dicsérnek anélkül, hogy tudnák ki vagyok sminkelve. Dewy finishe van de egyáltalán nem bánom, legalább a vízhiányom hálás érte. Egyetlen problémám itt is, hogy nem alkalmazkodik tökéletesen, megmarad a pinkes altónusa, emiatt most kifejezetten szemkörnyéki korrektornak használom. Szuperül kiüti a kékes elszíneződést, hidratál, fényvédős, élénkít, nem ül bele a ráncokba, mostanában nagyon rákaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

AzAKismacska

2020. március 22.

Èletem legjobb BB krème, alapozója!
Sajnos, a legvilagosabb, 13-asarnyalatot itthon nem tudtam beszerezni, igy a 21-est hasznalom, ami egy picit talan sötèt. Raadasul, ez az arnyalat felkenve szo szerint hamuszurke-ami nem igazan baj! A szurke pigmentek nagyon jo szinkorrekciot adnak a vöröses es a kekes borhibak eseteben egyarant, az alap arnyalat pedig par perc alatt igazodik a bor szinehez.
A fedese jo, annak ellenere, hogy BB krem.
A nap folyaman nem oxidalodik (lehelletnyi atlatszo puderrel fixalva)

Megis, 3 het hasznalat utan visszatertem a Bourjois-hoz.
Megpedig azert, mert nagyon tomiti a porusokat- azok a tipikus, egyben kinyomhato, kis "tömlôs" (nem fekete) mitesszerek lettek az arcomon olyan helyeken is, ahol elôtte sosem voltak.
Ha epp nem olyan szakaszaban leszek az eletemnek (uj pasival kerulgetjuk egymast hetek ota 😂), amikor igyekszem mindig pörfektül kinèzni, tuti visszatèrek ès hosszabb tàvon is próbàt teszek vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Èletem legjobb BB krème, alapozója!
A fedese jo, annak ellenere, hogy BB krem.
A nap folyaman nem oxidalodik (lehelletnyi atlatszo puderrel fixalva)

Megis, 3 het hasznalat utan visszatertem a Bourjois-hoz.

eszterszekely

2020. március 12.

Most hogy véleményt akartam írni és beütöttem a keresőbe hogy Missha BB egy pillanatra elgondolkodtam hogy miért nem a Signature-t rendeltem meg, ha már sokkal jobb értékelést kapott de aztán felderengett hogy abból nem volt nagyon színválaszték (talán?). No, ha már szín. Sosem választottam még látatlanban bármilyen kozmetikai terméket ahol fontos a szín és hol lehetne fontosabb mint az alapozónál? És a véleményeket olvasva sokaknak meggyűlt ezzel a baja úgyhogy csodaként könyveltem el, hogy a 27-es honey beige tökéletes választás volt. Épp egy árnyalattal sötétebb a jelenlegi alapozómnál de úgyis jön a nyár ennél már csak barnább leszek.
Előre bocsátom, nem vagyok a BB krémek alapos ismerője. Mindig is alapozót használtam, mígnem észrevettem hogy beleül a szemkörnyékem apró nevető ráncaiba. Illetve fél év alatt sikerült a koreai rétegzős rutinnal olyan állapotúvá tenni a bőröm, hogy feleslegesnek kezdtem érezni azt a fajta fedést amit az alapozó nyújt.
Életemben ez a harmadik BB/CC krém amit próbálok, de ebből is rájöttem hogy nem csak az én fejemben, a gyártókéban is elég nagy a zavar a besorolással kapcsolatban. A 3 teljesen különböző volt. Az Eucerin CC krémje ami egy színezett hidratáló volt jött be fedést tekintve a leginkább. (Holott a nagy könyv definíciója szerint a CC jobban is fed mint a BB.) Kicsit nehéz kiigazodni.
Hát Missháék nem hazudnak amikor perfect cover - avagy tökéletes fedést ígérnek. Gyakorlatilag alapozóként fed. Nem ez volt a célom de el fogom használni mert alapozónak viszont nagyon jó. Illatosított persze..... De legalább kellemes és 5 percen belül elillan felkenés után.
Téves elkézeléseim és eddigi felületes jártasságom a BB krémek világában arra vezettek, hogy a flakonból nagy lendülettel a tenyerembe nyomtam egy jó adagot majd elkezdtem a fejemre kenni úgy diréktámente..... ó jajjj. Aztán a felét visszatöröltem egy papírral és maradtam akkor már az ujjaimnál és viszonylag szépen el is tudtam dolgozni de nem lehet ezzel már olyan nagyvonalúan bánni mint a kevésbé pigmentált társaival. Legközelebb az alapozó ecsetemet fogom használni.
Nem akarom ismételni magam, igen mindenben az alapozók tulajdonságaira ismertem, a textilen ha hozzáér ugyanúgy nyomot hagy (az előzőleg kipróbált termékekkel ellentétben - Eucerin, Purito).
Nap végére is szépen tartja magát (púder nélkül is), nem kopik és nem ül bele a ráncokba. Inkább matt mint selyemfényű. Tele van minden földi jóval, meg szilikonnal és ásványi olajjal is.... Kettősek az érzéseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

alidak

2020. március 7.

Jól fed, hidratál és jól is néz ki a bőrön. A tartóssága jobb, mint egyes alapozóké. Viszont nem bánnám, ha több árnyalaban lenne kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.