Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a HelloSkin-n 5500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 5500 Ft

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 5500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4300.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Használt , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915. -)

AzAKismacska

2020. március 22.

Èletem legjobb BB krème, alapozója!
Sajnos, a legvilagosabb, 13-asarnyalatot itthon nem tudtam beszerezni, igy a 21-est hasznalom, ami egy picit talan sötèt. Raadasul, ez az arnyalat felkenve szo szerint hamuszurke-ami nem igazan baj! A szurke pigmentek nagyon jo szinkorrekciot adnak a vöröses es a kekes borhibak eseteben egyarant, az alap arnyalat pedig par perc alatt igazodik a bor szinehez.
A fedese jo, annak ellenere, hogy BB krem.
A nap folyaman nem oxidalodik (lehelletnyi atlatszo puderrel fixalva)

Megis, 3 het hasznalat utan visszatertem a Bourjois-hoz.
Megpedig azert, mert nagyon tomiti a porusokat- azok a tipikus, egyben kinyomhato, kis "tömlôs" (nem fekete) mitesszerek lettek az arcomon olyan helyeken is, ahol elôtte sosem voltak.
Ha epp nem olyan szakaszaban leszek az eletemnek (uj pasival kerulgetjuk egymast hetek ota 😂), amikor igyekszem mindig pörfektül kinèzni, tuti visszatèrek ès hosszabb tàvon is próbàt teszek vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Èletem legjobb BB krème, alapozója!
A fedese jo, annak ellenere, hogy BB krem.
A nap folyaman nem oxidalodik (lehelletnyi atlatszo puderrel fixalva)

Megis, 3 het hasznalat utan visszatertem a Bourjois-hoz.

eszterszekely

2020. március 12.

Most hogy véleményt akartam írni és beütöttem a keresőbe hogy Missha BB egy pillanatra elgondolkodtam hogy miért nem a Signature-t rendeltem meg, ha már sokkal jobb értékelést kapott de aztán felderengett hogy abból nem volt nagyon színválaszték (talán?). No, ha már szín. Sosem választottam még látatlanban bármilyen kozmetikai terméket ahol fontos a szín és hol lehetne fontosabb mint az alapozónál? És a véleményeket olvasva sokaknak meggyűlt ezzel a baja úgyhogy csodaként könyveltem el, hogy a 27-es honey beige tökéletes választás volt. Épp egy árnyalattal sötétebb a jelenlegi alapozómnál de úgyis jön a nyár ennél már csak barnább leszek.
Előre bocsátom, nem vagyok a BB krémek alapos ismerője. Mindig is alapozót használtam, mígnem észrevettem hogy beleül a szemkörnyékem apró nevető ráncaiba. Illetve fél év alatt sikerült a koreai rétegzős rutinnal olyan állapotúvá tenni a bőröm, hogy feleslegesnek kezdtem érezni azt a fajta fedést amit az alapozó nyújt.
Életemben ez a harmadik BB/CC krém amit próbálok, de ebből is rájöttem hogy nem csak az én fejemben, a gyártókéban is elég nagy a zavar a besorolással kapcsolatban. A 3 teljesen különböző volt. Az Eucerin CC krémje ami egy színezett hidratáló volt jött be fedést tekintve a leginkább. (Holott a nagy könyv definíciója szerint a CC jobban is fed mint a BB.) Kicsit nehéz kiigazodni.
Hát Missháék nem hazudnak amikor perfect cover - avagy tökéletes fedést ígérnek. Gyakorlatilag alapozóként fed. Nem ez volt a célom de el fogom használni mert alapozónak viszont nagyon jó. Illatosított persze..... De legalább kellemes és 5 percen belül elillan felkenés után.
Téves elkézeléseim és eddigi felületes jártasságom a BB krémek világában arra vezettek, hogy a flakonból nagy lendülettel a tenyerembe nyomtam egy jó adagot majd elkezdtem a fejemre kenni úgy diréktámente..... ó jajjj. Aztán a felét visszatöröltem egy papírral és maradtam akkor már az ujjaimnál és viszonylag szépen el is tudtam dolgozni de nem lehet ezzel már olyan nagyvonalúan bánni mint a kevésbé pigmentált társaival. Legközelebb az alapozó ecsetemet fogom használni.
Nem akarom ismételni magam, igen mindenben az alapozók tulajdonságaira ismertem, a textilen ha hozzáér ugyanúgy nyomot hagy (az előzőleg kipróbált termékekkel ellentétben - Eucerin, Purito).
Nap végére is szépen tartja magát (púder nélkül is), nem kopik és nem ül bele a ráncokba. Inkább matt mint selyemfényű. Tele van minden földi jóval, meg szilikonnal és ásványi olajjal is.... Kettősek az érzéseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

alidak

2020. március 7.

Jól fed, hidratál és jól is néz ki a bőrön. A tartóssága jobb, mint egyes alapozóké. Viszont nem bánnám, ha több árnyalaban lenne kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2020. február 27.

Nagyon szépen illeszkedik a bőrszinemhez, elég világos bőrű vagyok, a 23-ast rendeltem meg és amikor felkentem, rögtön láttam, hogy ez az én szinem. Jól fed, szépen hidratál és egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 27.

dio14

2020. február 26.

Nem értem, hogy ezt miért nem próbáltam ki eddig, mikor évek óta nagy sikernek örvend, amit mostmár én is értek.🙂 Sok bb-n vagyok túl, de tenyleg ez a legjobb. Ha lenne belőle világos sárgás szín, akkor tényleg tökéletes lenne.
Kinyomva tényleg szürke, felkenve kis idő múlva alkalmazkodik valamennyire. Nem azt mondom, hogy teljesen egybeolvad a bőröm szinével, de egész jó az összkép. Az se mindegy milyen fényvédőt kenek alá, a fizikai enyhe fehér rétegével egész jót alkotnak.
Azt vettem még észre, ahogy telik az idő egyre szebb lesz, összeolvad a bőrömmel, egyáltalán nem kopik, amiért imádom. Jó a napszemüveg papucs nyoma ott marad, de sajna olyat még nem találtam, aminek nem.😃
Nagyon könnyű viselet, nem érzem, hogy rajtam van, csak ámulok, mikor tükörbe nézek, hogy milyen szép egészséges kinézetű az arcom, sőt este lemosás után is sokkal szebb, mióta használom. Tényleg nyugtatja, puhítja a bőrt.
Ez a krém valóban hozza azt, amit egy bb-nek kell. Az ára meg egy vicc a tudásához képest. Mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

nancy10

2020. január 18.

Zsíros/kombinált bőrre használom, de púderrel nagyon jó. Meglepően jó a fedése, kellemesen hidratál. 13-as árnyalatot használom és kicsit a tónusa elüt az enyémtől, valahogy olyan furcsa. Ennek ellenére, mivel nem teljes fedésű, így tudom hordani, és hatalmas előny, hogy elég világos (icipicit még ez is sötét a bőrömhöz). Az állagával és fedésével meg vagyok elégedve, megfelelő púderrel a színe is korrigálható, szóval valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

vszidonia

2020. január 12.

Szeretném szeretni. A 21-es árnyalat van meg, és konkrétan szürke. Tetszik az állaga, a fedése, és kb. ennyi. Világos bőrű vagyok, de ettől olyan hulla színem van. Ha lehetne 3,5 pontot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

garagebi

2020. január 8.

A kedvenc BB krémem, már évek óta ezt használom. Nagyon szeretem. Jól fed, nem nehéz, nem maszkhatású. A 23-as árnyalatot használom télen nyáron. Alapból fehér a bőröm, így a fehérítő hatását nem vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Picieri

2019. december 6.

Imádtam a helia-d bb krémjét, de mivel megszűnt így érett már a gondolat, hogy utána ezt fogom kipróbálni. Meg is rendeltem magamnak a 23-as árnyalatot, meg mellé 21-es mintát, mert féltem, hogy sötét lesz a bőrömnek a 23-as, akkor tudjam, milyen a 21-es.
Sztem a 23-as elég lesz, elég jól fed, az elején kicsit szürkés árnyalata van, köze sincs a bőröm színéhez, de aztán alakul. Nekem nem kell sok belőle, és ami meglepett, hogy a homlokomon lévő ráncokat nem emelte ki, sőt, talán tudta halványítani is, pedig mélyek. A helia-d-s bb-nél azt nem szerettem, hogy nagyon kiemelte ezeket a ráncokat, így volt, hogy oda már nem is tettem belőle. Nagyon jól tart, nekem kombinált bőröm van, igaz most tél van, de azért sokminden átfényesedik nap végére rajtam, de ennél ezt nem vettem észre, és egy elég csapatós bulit is átvészelt rajtam :D
Valóban szebb az összkép tőle, és tényleg javítja a bőrhibákat. Örülök, hogy végül emellett döntöttem, de lehet, hogy kipróbálom majd a Signature verziót is, arról is sok jót olvastam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Phoebiee

2019. november 26.

Imádom, alap darab, majdnem mindennap használom. Keverni szoktam, mert nekem önmagában nem jó a színe (túl világosat rendeltem). Egészen jól fed. Nem is tudom hányadszor rendeltem már újra. Ebayen szoktam megvenni az 50 ml-s kiszerelést. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, de nincsenek pigement foltjaim. Érzékeny a bőröm,de nem irritált soha. Imádom a mumpás kiszeretést, szerintem nagyon praktikus. csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.