Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a HelloSkin-n 5500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 5500 Ft

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 5500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4300.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Használt , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915. -)

FurcsaKavics

2019. november 22.

Mintákat rendelgetek belőle, mivel monitoron keresztül nem tudom megmondani, hogy melyik árnyalatú lenne jó. :D A 23-assal kezdtem, ami elég sárgás, és sötét is lett egy picikét, de mivel nem fehér a bőröm, ezért végül is felkenve nem volt nagy az eltérés. (Jelenleg a 21-est várom.) Az illata meglehetősen erős számomra, és nehezen is illan el. Ez az egy, amit negatívumként említenék meg. BB krémhez képest alapozó szintű fedése van. Nagyon könnyű eloszlatni, nagyon szép a finishe, mondjuk én egy kevés púderrel szoktam fixálni. A nyári meleget is jól bírta a vegyes bőrömön, ami nyáron inkább zsíros és egy merő katasztrófa, szóval tartósnak is mondanám. Kellemes a viselete, az illatát leszámítva nekem. :D Nem okozott bőrproblémákat, sőt, a pár használat alatt azt vettem észre, mintha szépítené is a arcbőrt, avagy esti sminklemosás után egy kellemes bőrkép fogadott, nem a szokásos foltos leharcolt pofi nézett vissza rám. :D Az árát kicsit sokallom, de kevés is elég belőle, szóval biztos elég lenne egy jó darabig. A fényvédő miatt plusz pont. Az illata és az ára miatt vonok le 1 csillagot, mert tényleg nagyon szagos. Összességében viszont egy nagyon jó kis kence, ami szinte bárhol, bármikor bevethető, és bármilyen bőrtípusra lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Lilyvalentine

2019. november 18.

Remek bb krém, magas fényvédelemmel, maximálisan elégedett vagyok vele. Egész napos fedést biztosít (nekem legalábbis),nem okoz pattanásokat és egy tubus nekem 4 hónapra elég volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 18.

danna113

2019. október 24.

Nagyon régóta vágytam rá, és a kinn tartózkodásom alkalmával sikerült is beszereznem. Szinte csak ezt használom augusztus óta. Azóta pedig nekem csak egy tubus fogyott el. Féltem, hogy túl szürke lesz a No.21-es árnyalat, de nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz felkenve, nem fényesedik át az őszi időszakban, de nyáron is elég volt neki egy kevés púder fixálásra, és egész nap szépen tartott. Jól lehet építeni, ha akarom kevesebbet, ha akarom többet viszek fel és mind a két verzióban jól néz ki. Ebből a szempontból sokkal több, mint egy egyszerű BB krém. Tetszik, hogy egészséges bőrképet kölcsönöz és hogy végre nem pattogzok ki tőle egyáltalán. Ha valaki szereti, ha teljesen matt az arcbőre, illetve nagyon könnyen zsírosodik, annak nem ajánlanám, mert a nyári időszakban pedig púder mindképpen szükséges hozzá, de valószínűleg ősszel, télen is könnyen átfényesedne. Száraz, vízhiányos vagy normál bőrre viszont tökéletes választás. Az ára is kedvező és szerencsére online is beszerezhető. Szerintem megtaláltam a tökéletes mindennapi alapozómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: 20 ml-es kiszerelést használtam 21-es árnyalatban
Hatás: közepes fedés, fixálás után nem mászik el, nyárra rengeteg, télre viszont tőkéletes (ezért sem vettem a teljes kiszerelést). Újraveszem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: 20 ml-es kiszerelést használtam 21-es árnyalatban

macooka

2019. október 7.

BB krémnek ez tökéletes. Már az ára is barátságos, e-bayen potom pénzért meg lehet kapni a teljes kiszerelést.
Kissé ijesztő lehet először a szürkés színű anyag, ami kijön a tubusból, de szerencsére könnyen idomul a bőr színéhez. Nyilván nem ad teljes fedést, de még közepest sem, viszont szépen egységesíti az arcbőrt, tökéletes alapot nyújt. Próbáltam ecsettel, blenderrel és kézzel is felvinni, nekem most éppen az utóbbi a kedvencem, mivel pikkpakk megvagyok a felapplikálásával és viszonylag nagyobb fedést érhetek el így a termékkel. Egész nap szuperül tart, mivel zsíros az arcbőröm nekem mindenképpen fixálni kell, de 8-10 óra után sem mászik el az arcomról.
Mindent egybevetve szuper kis termék. Nekem egyelőre csak a 20 milis kiszerelés van meg, de biztosan beruházok egy nagyobba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

GardenofEve01

2019. október 3.

Ebay-ről rendeltem nr.23 és 27-est. Mint kiderült borzasztóan világos mindkettő. A ráncokba beleül, és hullafehér szürke arckombót eredményez. Nem tudom a 31-es árnyalat mennyivel lenne sötétebb, de ezeket valószínűleg használaton kívül kell helyeznem, annak ellenére hogy 1.5 hónapot vártam rájuk. Bosszantó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Moringa

2019. szeptember 29.

Ha a gyártó kivenné a parfümöt ebből a bb krémből ez lenne a legszuperebb, legjobb bb krém. Nagyon szép a fedése, többen szóvá tették, hogy milyen szép egységes a bőröm ha ez van rajtam. (pedig eredetileg nem) Teljesen láthatatlan, csodás tényleg! Az illata viszont nagyon erős, nagyon tolakodó ami mellesleg nem tesz jót a bőrnek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Dokuro

2019. augusztus 9.

Első BB krémem és maradok is ennél, mert teljesen meg vagyok vele elégedve. 21-est vettem és tökéletes a bőrszínemhez. Fakó a bőrszínem, emiatt normál alapozók mindig túl sötétek vagy rózsaszínek voltak, valahogy sose passzolt a szín. Ennél észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami. Szép egyenletessé teszi a bőrömet, bár bőrhibáim nem igen vannak. Most nyáron kezdtem el használni a fényvédelem miatt, púdert teszek rá a matt hatásért, de még a nap végére is egész jól fenn szokott maradni. Mindennap használom, szebbnek érzem a bőrömet a használatától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Maknae

2019. augusztus 2.

Alapvetően a 21-es (Light Beige) árnyalat jó nekem, de véletlenül sikerült egy 27-es (Honey Beige) árnyalatút rendelnem belőle. Szóval a két végletről beszélünk ennek a terméknek a skáláján, de meglepő mód nem lett belőle katasztrófa. Ez mondjuk annak köszönhető, hogy így augusztusra azért már én is barnultam a téli színemhez képest. Másrészt talán a leírásban is olvasható fehérítő hatása miatt maga a krém is halványabb lesz az arcon? A lényeg az, hogy amikor felkenem, először ijesztő a különbség, de (nedves) blenderrel rendesen eloszlatva már nem nézek ki rosszul, és olyan 10-20 perc múlva már nehezen észrevehető, hogy nem ez az eredeti színem.

Szóval nyárra halványabb bőrűek is kísérletezhetnek a sötétebb árnyalatokkal. :D

Zsíros bőrre viszont szerintem nem való. Legalább is nyáron biztos nem. Ezt szoktam használni a fényvédelem miatt és azért is, mert ha semmi mást nem használok (se szempillaspirált, se bármi egyebet), akkor avatatlan szemeknek szerintem észrevehetetlen, hogy van rajtam valami. Viszont a zsíros csillogás sajnos elég hamar beüt, kb. 2 óra után már kész a baj. Emiatt vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Marcsi66

2019. július 31.

Ebay vásárlás, most először történt ilyesmi velem,sajnos hamis,,,,nem néztem meg az eladó értékeléseit,de kár,De a véleményem az eredetinek szól,mert az volt (van is még benne) elsőre, 23-as árnyalat fehér bőrhöz,nem az ultra fehérhez,ahhoz az ennél világosabb passzolhat,de ezen belül is a hideg tónushoz alkalmazkodik a legjobban.Nekem rózsás-fehér inkább,így a lányomnak adtam,Szép szín,természetes aránylag tartós is,még a vízhiányos bőrömet sem bántotta.Jó kis cucc,megérdemelt 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.