Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a HelloSkin-n 5500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: HelloSkin, 5500 Ft

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 5500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4300.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Használt , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915. -)

i.napcsi

2019. július 31.

a 23 as árnyalat maga a tökély,bár elsőre riasztó a szürkés hatású szín,még is a bőrön láthatatlan természetes fedés ad,száraz bőrre alákrémezve tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

dnkinga

2019. július 16.

Megpróbáltam lecserélni egy könnyebben és gyorsabban beszerezhető Clinique bb krémre, de az ennek nem ér a nyomába. Ecsettel eloszlatva számomra tökéletes a textúrája és a fedése (nem erős, éppen csak annyi, hogy egyenletes bőrképet ad és természetes hatást). A legjobb BB krém, amihez eddig szerencsém volt, újravettem és fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

dorkaww

2019. július 9.

Egy jo ideje teljesen felhagytam a matt dolgok alkalmazasaval mert undoritonak tartom mikor beleul az alapozo, bb krem, korrektor vagy barmi a rancokba. Kivancsisagbol megrendeltem ennek a 20mls kiszereleset. Nincs sok problema az arcommal igy maszkos fedesre nincs is szuksegem a hetkoznapok sotan. Megfelelo a fedese, elsore talan picit fura a szurke reteg amit kepez a boron, de hamar hozza "oxidalodik" a bor szinehez. Nyilvan ha az embernek bizonyos reszek az arcan konnyen zsirosodnak akkor nem art puderezni (en is ezt teszem) de nekem pl nem emelte ki ocsmanyul a rancokat se a szaraz reszeket. Az egyeduli problemam vele az a szinskala, hiszen van vagy 5 szin max ami sajnos edes keves de ettol meg nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Verena

2019. június 22.

UPDATE: Nem. Nyári melegben vállalhatatlan. Cakey lesz, fénylő, nagyon nagyon csúnya. Száraz részeket kiemeli, a ráncokba beleül. Plusz továbbra is pattanásokat okoz nekem sajnos. Félretettem és váltottam a Holika Holika Holi Pop Matte BB krémre.Akinek esetleg hasonlóak lennének a tapasztalatai, mint nekem, bátran ajánlom nekik a Holi Pop-ot. Olcsóbb, jobb a fedése, és sokkal szebb a finishe.

--------------------------------------------------------------

Mostanság ezért szoktam nyúlni reggelente. Felkenéskor valóban van egy kis szürkés beütése és nagyon ijesztően világosnak tűnik, de kis idő elteltével egybeolvad a bőrünk színével. Sok kommentet olvastam, hogy milyen erős fedése van, szinte már maszkszerű.. nos én ezt nem tapasztaltam. Szerintem közepes a fedése, a bőrhibákat nem tünteti el, úgyhogy catrice korrektorral kiegészítve használom. Mivel én nem vagyok a dewy finish rajongója, így alaposan bepúderezem az arcomat utána :) Kis idő után átfényesedik ugyan a bőröm, de nem úgy, mintha zsírban úsznék, hanem csak egyfajta egészséges fénye lesz a bőrömnek ( 3w clinic natural makeup púderével fixálom). Ami viszont zavar, hogy minden használat után megjelenik pár apró dudor a bőrömön, ezért nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

--------------------------------------------------------------

Vivikee

2019. június 19.

Annyira örülök,hogy rátaláltam! Imádom, szuperül működik a bőrömmel. Egy sötétebb árnyalatot használok((nr.25) most,ami egyébként egy melegebb árnyalat),mivel önbarnítózok, de az arcomra nem szoktam belőle kenni. Így őt használom, hogy kiegyenlítsem a bőröm, egész nap tart, nyáron is jó viselet, abszolút kedvenc lett, és tuti hogy újra fogom venni.A fedése is elég jó, vetekszik sok alapozóval.Fixálni azért érdemes, én egy vékony rétegben mindig átmegyek rajta egy púderrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Bedo169

2019. június 14.

Én 10ml-es próbacsomagot kaptam, nr.23 nr.27 és a BB boomer - ami a primer alá. A primer jól hidratál, de pont a BB-vel nem használható, mert utóbbi lecsúszik róla. ën a BB 23-ast nagyon szeretem szem alatti karikákra, nem irritálja a szememet és jó, hogy ott is van egy kis fényvédö rajtam. T vonalon sajnos elvérzik, így egész arcra semmiképp sem ajánlom. A bör tényleg szebb lesz töle és a pigment foltokat is halványítja kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Babilona

2019. június 5.

Szeretem! A Clinique alapozómat cseréltem le erre a termékre. Szebb tőle a bőröm:) Kipróbálom a koreai krémeket is, hátha nem lesz szükség még bb krémre sem....A nagyon olcsón Kínából rendelt termékekkel azért odafigyelnék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

ziadrienn

2019. június 3.

Ez nekem egy nagy NEM ,nagyon sűrű ,furán néz ki rajtam :( De a fényvédelem miatt két pont ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

samunagyemese

2019. május 23.

Fura ez a szürkés szín, amivel felkenéskor találkozik az ember. Kicsit riasztó. Próbáltam a light beige és a natural beige változatot is, mindkettő alapjaiban szürkés volt pár percig. Aztán egyszer csak átvették a saját bőrszínemet, és végül csak csodálkoztam. Nem értem hogyan érik el ezt az eredményt. A lényeg, hogy nem kell tartani tőle. Nem olyan, mint egy alapozó. Annál kevésbé fed. És engem zavar, hogy kicsit fényesedik rajtam. Porpúdert nem szeretek használni, mert attól meg száradok, és csomósodik az arcomon a cucc. Szóval szó-szó. Most rendeltem egy 20 ml-s kiszerelést nyárra, elhasználom, mert nem szeretnék alapozóval mászkálni a kánikulában, de azt sem szeretem mikor teljesen csupasz a bőröm. Meglátjuk, hogyan alakul a kapcsolatunk.

Update 1 hónap után: sajnos pattanásaim lettek. Nem sok, viszont az a mélyen lévő, ki nem nyomható fajta, ami inkább kis gyulladt göböcske jelleget ölt. Nem akarok igazságtalan lenni ezzel a termékkel, volt más új kozmetikumom is az elmúlt időben, amit bevezettem a rutinomba, de sajnos úgy vettem észre, hogy akkor lobbantak be a patik, mikor ez a BB krém volt rajtam. Viszont kaptam Purito BB krém mintát, ami jobban fed, és bár zsírosabb érzetű, nem okozott pattanásokat. (előbb azokat használtam el, és utána kezdtem neki a Missha-nak). Most kicsit leállok. Kiveszem a rutinból az új szérumot, várok pár napot, aztán kiderül mit okoz önmagában a Missha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

fehereszter13

2019. május 9.

Kínából rendeltem, kb 12 dollárért, szóval a 4-5000 Ft-os árakat bőven túlzásnak érzem :)
Elsőre a legvilágosabb árnyalatot rendeltem, féltem, hogy sötét lesz a 23-as, most viszont úgy jártam, hogy lehet, hogy ez a No. 21 picit világos nekem, főleg nyárra. Szóval szeretnék beszerezni egy 23-as árnyalatot is.
Az első benyomásom az volt, hogy nagyon szürkés színe van az arcomon, de ahogy szépen eldolgozom, nagyon jól összesímul az arcommal, és ez a szürkés árnyalat eltűnik.
Szépen eldolgozható, kellemes viselet, lélegzik alatta bőr, alapvetően elég jól be is szívódik.
Én elég sok terméket használok a reggeli rutinomban, a fényvédőt megelőzi egy hidratáló és egy fényvédős SPF 25-ös másik hidratáló krém is, így ezeken nem mutat olyan szépen, eléggé zsíros érzetet kelt. Melegebb napon majd lehet, hogy elhagyom az alsóbb hidratáló rétegeket és ezt használom csak.
Meg vagyok vele elégedve, szerintem ennyi pénzért ez egy főnyeremény, szóval ha nem találok jobbat (ár-érték arányban), akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.