Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Anti-aging szérum, amely speciális fiatalító és regeneráló hatással bír. Szatén-szerű textúrájával csodálatos rugalmasságot ad és vitalizálja a bőrt.

Parabén-, ásványi olaj-, mesterséges színezék-, állati összetevő- és triclosanmentes az összetétele.

2016. szeptember 27.

Este felkenem és reggelre feltöltött, kivasalt, puha arccal ébredek. Géles-szilikonos fehér cuccos, könnyű eloszlatni, nem szívódik be teljesen (legalábbis önmagában, reggel 3-4 csepp C-vitaminos szérummal keverve használom, úgy már igen, és úgy tök jó sminkalapnak is). A hidratálója fokozza a hatását. Sok bennük a szilikon, de a vasalt, hidratált bőrért szerintem nem csak a szilikon a felelős, mert a reggeli arcmosást követően, ahogy lekerül a szilikonos réteg, megmarad a hatás. Csak az a csúnya alkohol minek bele...OK hogy az INCI vége felé van, de akkor is...meg hát az illatanyag. Ezek miatt nem használom minden nap, akármilyen csodás is az eredmény, a meglévő 15 mintámat alkalomszerűen fogom elhasználni. Az alkohol és illatanyag miatt a -1 csillag, amúgy ha ezek nem lennének benne 6 csillagot is adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Izar

2016. március 13.

Igen, ő egy nagyon hatékony vasaló. :-)

33 éves fejjel nekem még nincs rá szükségem (az én bőrömnek sok is volt nagyon), így az egyik rendelésemhez kapott mintát Anyumnak adtam, aki a 72 évével már némileg több segítséget igényel ilyen téren.

Amit viszont Anyum bőrével csinált, az egy csoda: láthatóan kisimult a bőre, és itt nem arról van szó, hogy varázsütésre eltűntek a mély ráncok, hanem arról, hogy olyan volt az arca, mintha Photoshoppal megfiatalították volna. Mintha egy többhetes vakációról jött volna haza, kipihent, kisimult arccal. Amikor először megláttam (reggel kente fel, én délután hazaérkezéskor láttam), nagyon feltűnő volt a különbség.

Ráadásul Anyu arca nagyon érzékeny, szinte semmilyen krémet nem bír, vagy amit igen, azt se sokáig, ezt pedig minden probléma nélkül bírta szinte amíg ki nem ürült a teljes, 50 ml-es kiszerelés (mert persze, hogy megvettem neki szülinapjára), és akkor is azt hiszem, hogy valami másra reagált az arca rosszul. (De Anyum tényleg különleges eset ilyen téren, így az ő bőre nem mérvadó, mert konkrétan néha a sima vizes arcmosás után is kipirosodik...)

Összességében megér minden dollárt, amibe kerül, mert amire képes, az teljesen elképesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Igen, ő egy nagyon hatékony vasaló. :-)

Little

2014. április 5.

Teljesen egyetértek az előttem íróval:... "kiváló szérum, reggelre kipihent-kivasalt fejjel ébredek" én is, nagyszerűen hidratál és a bambusz egy időtálló dolog, nagyon-nagyon régóta használják ázsiai kozmetikumokban. Viszont én az Immortal Rebootert használom előtte, ez kiváltja a tonert és emulsiot. Ha jól tudom van a termékcsaládnak szemkrémje is, amit még nem próbáltam, ehelyett teszek fel Skinfood fekete gránátalmás Filler-t. Amit legeslegjobban szeretek benne, hogy szerintem nem szükséges ám naponta kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 5.

Milka

2014. március 22.

kiváló szérum, a Time Revolution The First Treatment Essence után használom esténként. reggelre kipihent-kivasalt fejjel ébredek, irritációt sem tapasztaltam, nekem abszolút bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 22.

Antioxidánsok: Arbutin, Resveratrol, Carnosine, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Carnosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Sh-Decapeptide-9

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Sucrose Distearate, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Lecithin, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin)
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Lecithin, Sorbitan Stearate, Sucrose Distearate, Xanthan Gum, Lecithin, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Polysilicone-11
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Sucrose Distearate, Xanthan Gum, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Triethanolamine
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, BHT, Phenoxyethanol

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.