Missha

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule frissített, hatékonyabb változata.

Gazdagon van dúsítva tejsavval, mely segít, hogy fokozza a bőr regenerációját. Elősegíti a hibátlan és sima bőrt elérését.

Water / Aqua Bifida Ferment Lysate Glycereth-26 h 0 0Juniperus Chinensis Xylem ExtractSorbus Commixta ExtractBis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Butylene Glycol h 1 0Niacinamide v Glycerin h 0 0Betaine h Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Disodium EDTA Silica Tripeptide-1 pep Tripeptide-10 Citrulline pep Hydrolyzed Soy Protein h Hydrolyzed Wheat Protein Ceteth-3Ceteth-5 Peg-5 Rapeseed Sterol Caprylic / Capric Triglyceride eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Sea Water Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Ethyl Hexanediol i I al Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Polyacrylate Peg-11 Methyl Ether DimethiconePEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu PPG-26-Buteth-26 Polysorbate 20 ti I eu 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Grifola Frondosa Mycelium Ferment Filtrate ExtractOphioglossum Vulgatum ExtractCarbomer Glyceryl Caprylate eo I eu Triethanolamine ti I eu 2 0Sodium Hyaluronate h 0 0Lactobacillus/Rice Ferment FiltratePortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Lactobacillus/Soybean Ferment Extract Saccharomyces/Viscum Album Ferment ExtractYeast Ferment Extract Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Acacia Arabica Stem Bark ExtractAdenosine gy Dimethiconol eo I h I szil Xanthan Gum ti I eu Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract Echium Plantagineum Seed Oil Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables Octyldodecanol eo I i I al Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dipropylene Glycol i Hydrogenated Lecithin eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Alpha Glucan Oligosaccharide eo Cassia Alata Leaf Extract Dextrin Lactococcus Ferment Lysate Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Manilkara Multinervis Leaf Extract Theobroma Cacao Seed Extract aLactobacillus Ferment Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Saccharomyces Ferment Filtrate h Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pseudoalteromonas Ferment Extract h Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer tiMacadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Propylene Glycol h Retinol a I v Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Lecithin eo I eu Panthenol eo I v 0 0Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract Ascorbyl Tetraisopalmitate a I eo I v Ceteth-24 ti I eu Choleth-24 ti I eu 0 0Glyceryl Arachidonate eo I eu Glyceryl Linoleate eo I eu I v Glyceryl Linolenate eo Ubiquinone a Cetyl Phosphate ti I eu Brassica Campestris (Rapeseed) Sterol Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Amaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Biotin v

KERESEM! Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Szanszi
Állapot: Új, keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Posta,Foxpost
Julus92

2019. augusztus 10.

Szerintem azért érkezett rá ennyi szuper vélemény, mert tényleg szinte azonnali a hatása. Már első használat után nagyon szép bőrképet adott reggelre nekem is. Szépen simít, feltölt, mézszerű állaga ellenére nekem gyorsan felszívja a bőröm, elfér még utána egy olajosabb szérum a rutinban, ha szeretném. Nagyjából ennyit tud, rövidtávon tényleg szuper, hosszútávon egyelőre nem vettem észre különösebb hatását. Az ára miatt nem hiszem, hogy újraveszem. Úgy gondolom, hogy hasonló árkategóriában vannak ennél hatásosabb szérumok is a piacon, amik hosszútávon nagyobb pluszt adnak a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Geva74

2019. július 9.

Sajnos nekem csúnya pattanásokat okozott, így nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Sajnos nekem csúnya pattanásokat okozott, így nem tudom használni.

Szanszi

2019. június 23.

Update 2019.06.23.:
Még mindig nagyon szeretem!
Amit tapasztaltam pár hónap alatt: 2. héten nagyon kiszárította az államat és a homlokomat. Valószínű sokkot kapott a bőröm tőle, mert minden nap locsoltam rá. Ezután 1 hétig nem használtam utána is csak minden másnap este vagy reggel, mikor hogy volt kedvem és így tökéletes. Azóta nagyon szép a bőröm, nincs egy pattanásom sem. Állandó lakó a bőrápolási rutinomban!

Egy kedves KrémMániás lánytól sikerült egy kis kiszerelést szereznem, innen is köszönöm Kitti! 😊
Eddig mindössze kétszer használtam de ez valami fantasztikus! Pár éve nem tudok úgy elmenni valahova, hogy ne tennék fel egy BB krémet vagy alapozót. Második reggelen úgy láttam, hogy jééé! Annyira tökéletesen egészséges és csodaszép egységes a bőröm, hogy csak egy kis pirositó+spirál és már mentem is... Azon is elgondolkoztam, hogy lehet a sok alapozóval csesszük szét a fejünket, minthogy keresnénk egy jó kis bőrápoló rutint és nem kellene mázolni a fejünket. Ne értsetek félre tudom hogy vannak akiknek heges az arcuk stb. azért kell az alapozó mindenképp, de akinek nincsenek ilyen bajai csak egységesíteni szeretné a bőrét annak ajánlom nagyon ezt a szérumot!!!
Reggelre az arcom hihetetlenül feltöltött, sima, egységes, egészséges fényű lett! A pattanások után maradt pici piros pöttyöket is gyönyörűen lehúzta!
Tudtam én, hogy belenyúltam valami tutiba. 😁 Már rendelem is a nagy kiszerelést!
*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Update 2019.06.23.:
Még mindig nagyon szeretem!

*****

Agnyecko

2019. június 10.

Az esszenciájával együtt rendeltem mini próbaszettben. Engem inkább az esszencia érdekelt, de ki akartam ezt is próbálni, annak ellenére, hogy az Estee Lauder ANR-jét már használtam, ami nekem olyan egynek elmegy, de simán nélkülözhető szérumnak bizonyult, mivel az akkori arcápolásomba semmilyen áttörést, látványos eredményt nem hozott.
Hát erről is pont ugyanez a véleményem azzal, hogy nekem az ennél sokkal egyszerűbb tonikok, esszenciák ... halmozása vált be, de annyira, hogy ezt nemcsak én látom, de 2 napja már megint megdicsérték az arcomat, hogy olyan, mintha nem öregednék.
A Borabit amúgy fényes, ragacsos marad az arcomon, viszont az illatát nagyon szeretem és nekem irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Ciniminike

2019. április 17.

Az első üveget fogom befejezni nemsokára, eddig elégedett vagyok vele, este használom, kell neki időt hagyni, hogy beszívódjon és utána is kicsit ragacsos. Ha közel kerül a szememhez, akkor én könnyezek tőle. Gyógynövényes illata van, (nekem) nem túl kellemes. Szép a csomagolás, a pipeta jól használható, egy felszívásnyit szoktam szétoszlatni az arcomon és nyakamon. Reggelre szépen kisimít, teszi a dolgát, érzékeny bőröm sem hisztizett miatta. Akcióban vettem a tonik párjával, de így sem volt olcsó..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

valencica

2019. április 15.

Imádom! Október óta használom napi kétszer, és most van kb ötödéig, Sose volt nagyon prblémás a bőröm, de pattanásaim voltak egész gyakran... szerintem 1 db volt mióta használom ezt a csodát. De nem csak hosszú távon jó, hanem szinte rögtön látszik a változás, sokkal élettel telibbnek látom a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

BHeni43

2019. március 31.

Fél üveggl már elfogott nagyon szereti a bőröm. Egészségesebb kinézetű lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Fél üveggl már elfogott nagyon szereti a bőröm. Egészségesebb kinézetű lett.

zsanettmo

2019. március 29.

Már sokadik flakonnal használom el, nagyon szeretem. A bőröm sokkal egészségesebb tőle, szerintem nincs olyan ember, akinek nem válna be. :)
Én rendelni szoktam, úgy nem vészes az ára, ahhoz képest meddig tart. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Én rendelni szoktam, úgy nem vészes az ára, ahhoz képest meddig tart. :)

CeCeDrake

2019. január 30.

Sokat olvastam a régi verzióról, meg az EL-ről, amit ki is próbáltam. Aztán olvasgattam, hogy ez nagyon hasonló ahhoz, de árban sokkal kedvezőbb ugye. Végül beadtam a derekam és megvettem ezt.
Nem bántam meg, sem a pénztárcám.
Az EL-ből én csak 15 ml-t használtam, szóval akkora összehasonlítási alapom nincs.
Kellemes állagú szérum. Arctisztítás után eleinte heti 2-3 alkalommal használtam, aztán rászoktam...és minden nap használom.
Üde lesz tőle az arcom reggelre.
Nem vagyok egy nagy koreai arcápoló, de ez a termék nagyon tetszik.
Az első használat alkalmával picit viszketett tőle a bőröm, de nagyon meleg volt akkor, azóta sem tapasztaltam viszketést.
(Aki megvásárolná, notinoról nem érdemes, nagyon durván túl van árazva.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nem bántam meg, sem a pénztárcám.
Üde lesz tőle az arcom reggelre.
Nem vagyok egy nagy koreai arcápoló, de ez a termék nagyon tetszik.
(Aki megvásárolná, notinoról nem érdemes, nagyon durván túl van árazva.)

pinkyy

2019. január 27.

Nagyon szeretem ezt a szérumot :) mind az illata, az állaga, az összetevői csodásak. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Retinol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Cyclomethicone, Saccharomyces Ferment Filtrate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Tripeptide-1, Tripeptide-10 Citrulline, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinol, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Linoleate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin

Alkoholok: Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylic / Capric Triglyceride, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Glyceryl Caprylate, Dimethiconol, Octyldodecanol, Cyclomethicone, Alpha Glucan Oligosaccharide, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cholesterol, Lecithin, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Lecithin, Ceteth-24, Choleth-24, Glyceryl Arachidonate, Glyceryl Linoleate, Cetyl Phosphate
Szilikonok: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Cyclomethicone
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Triethanolamine, Xanthan Gum, Hydroxypropyltrimonium Maltodextrin Crosspolymer, Ceteth-24, Choleth-24, Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Ethyl Hexanediol, Octyldodecanol, Dipropylene Glycol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Lásd Tripeptide-32

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).