Miyo

Ár:   930 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Nemcsak bronzosításra ideális, hanem kontúrozáshoz is tökéletesen kihasználható préselt por. Teljesen matt a finish-e, nincs benne csillám. Puha, jól pigmentált, nagyon jól használható ecsettel. Színe homogén barna, nincs narancssárga vagy pirosas mellékszíne, rendkívül természetes napbarnított tónusa van. Gyönyörű hűvös barna árnyalat. Enyhe napozás utáni kókusztejre hasonlító illata van, de bőrre téve elillan ez az enyhe illat.

Veronikaa

2018. június 19.

A honlapon szereplő “nem narancssárga” leírás egy az egyben nem igaz. Rajtam az egyik legnarancssárgább bronzosító, illetve nagyon száraz termék. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

tara95

2018. február 3.

Izomból cáfolnám a leírásban szereplő ,,nincs pirosas-narancsos árnyalata" hazugságot :D ha az ember lánya arccsontra viszi fel az még nem is olyan rossz, de mondjuk ha az orrodat szeretnéd keskenyebbé varázsolni, számolni kell két narancs csíkkal a fejed közepén. Miután jót röhögtem, alaposan eldolgoztam és kész is. Viszont hófehérkék kerüljék....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

abigel17

2017. szeptember 12.

Baromi jó termék. Nagyon természetes szine van. Árban is nagyon kedvező. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

babee28

2017. május 30.

Szép, természetes hatású bronzosító, könnyű felvinni és külön tetszik, hogy nagyon jó az illata. Imádom használni, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Soly77

2017. május 6.

Nem igazán vagyok kibékülve az illatos smink és arcápolási cuccokkal, de ennek valami rendkívül kellemes illata van, nekem a kék kenzo parfüm jut róla eszembe. Használatkor nagyon szép, tényleg napcsókolta hatást lehet vele elérni. Az eddigi legjobb bronzosítómmá avanzsált... :) remélem az illatanyag nem fogja hosszútávon bántani az arcom mert nem szeretnék tőle megválni... A csomagolása műanyag de masszív, nem kelt gagyi hatást, nekem most nagyon tetszik a márka több terméke is! Ajánom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

kozmakatka

2017. április 12.

Kontúrozáshoz vettem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsődleges szempontom volt a vásárláskor, hogy jó minőségű, de ne több ezer forintos bronzosítót vegyek. Hát ez pont megfelelt! Matt, nem csillog, gyönyörű a színe, nem porzik, tartós és könnyű eldolgozni. Szerencsére az én bőrömet nem bántja, és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Leoni

2017. január 3.

Mind az illata, mind a textúrája, de legfőképpen a színe az, amiért a bronzosítók közül ő vonzó. Kiemelkedik az ára miatt is! Valóban hihetetlenül természetes enyhe napbarnított tónusa van, semmiféle mellékszín nélkül, nagyon kellemes illattal. Mivel hónapok óta használom, volt lehetőségem kitapasztalni, hogyan fogadja a bőröm... és.. van itt egy komoly DE ... Attól tartok, hogy bármennyire is ragaszkodom hozzá a nagyon eltalált szép színe miatt, az a 2-3 potenciálisan bőrirritáló anyag (pont a finom illat elérése miatt található benne) sajnos hatott a bőrömre, ugyanis csakis ott jönnek elő a "pöttyeim", ahol bronzosítok/kontúrozok, kivéve az orromnál. Annak ellenére, hogy észrevettem ezt a problémát, szerettem volna esélyt adni mindkettőnknek, de le kellett tennem, mert minden mást leszűrve tényleg csak ez a bronzosító irritált. Miután (végre!!!!!!) felfedeztem a BALEA MED ULTRA SENSITIVE WASCHGEL zselét, 1 hét alatt rendbe jött az arcom.
Gondolom, mi nők, sokan vagyunk így ezzel az érzéssel: jaj de szép, jaj de finom illatú, jaj de ígéretes és "ahh rátaláltam", nem kell keresnem! Megvan az igazi! ... Ráadásul professzionális használatra is javasolt. Aztán adódik ilyen gond és kezdhetem megint a keresést... Érdemesebb inkább "lealkudni" a finom illat iránti igényünket, hiszen sok esetben ördögi körbe kerülünk miatta és kajtathatunk azután a szer után, ami újra helyreállít. Idő- és pénzpazarlás, a csalódásról nem is beszélve .. Akinek valóban ultraérzékeny az arcbőre a kémiára, annak nem javaslom ezt a bronzosítót.
Váratlanul ért a felismerés, hiszen sok más MIYO terméket imádok és boldogan használom!

A paese bronzosítója váltotta és bár jóval drágább és szintén csak online lehet beszerezni (makeup plaza), ellenben sokkal "bőrbarát" összetevőkkel rendelkezik! Ő már "nem bánt" :-). Ezt tudom javasolni érzékeny arcbőrű sorstársaimnak :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Nimeaida

2016. október 25.

1-2 hónapja napi szinten használom bronzosításra, kontúrozásra. Könnyen, egyenletesen el lehet dolgozni, az árnyalata a nagyon világos bőrömhöz is szépen illeszkedik. Az illata valóban enyhe, kellemes, ár-érték arányban is maximálisan teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

tonic

2016. július 17.

Szerintem szép,természetes színe van, kontúrozásra használtam eddig,jól pigmentált,könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

kissadel

2016. március 23.

Bronzosításra és kontúrozásra is használom, nekem nagyon bevált. Szép napbarnított árnyalatot ad a bőrömnek, nincs sárgás mellékszíne. Puha és jól pigmentált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Lanolin Oil eo I eu 1 0