Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 490 Ft

A bársonyos textúrájú maszk a fáradt, fényét vesztett bőrt azonnal surgázóbbá teszi használat után.

Hialuronsav tartalmával a bőr visszanyeri telítettség érzését, miközben a kollagén-megőrző antioxidánsok megküzdenek a bőröregedés első jeleivel. A bogyós gyümölcsökből származó multivitaminok feltöltik a bőrt energiával és hidratáltsággal.

• azonnal feltölti és energizálja a fáradt, száraz és fakó bőrt
  • multifunkcionális használat: akár maszkként, akár éjszakai krémként
  • dermatológiailag tesztelt / minősített
  • illatanyagmentes

Ár: 4 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Liara0826

2020. június 23.

Wáo! Számomra a leírásban az "azonnal feltölti és energizálja a bőrt" az tényleg bevált. Éjszakai krémként használom (sajnálnám maszkként lemosni annyira jó) reggelre a bőröm teljesen feltölti. 23 éves vagyok, de igazán dehidratált, érzékeny, száraz bőröm van ami hajlamos ráncosodásra, de betegség miatt sokszor pattanásos, mitesszeres. Nekem teljesen bevált, nem csinált több pattanást, sőt nyugtatta a bőröm, és amióta használom sokkal szebb a bőrképem, sokkal hidratáltabb. Az illata természetes, nem tolakodó, nekem tetszik. Állaga testesebb de teljesen beszívódik reggelre.
Nem mellesleg a dm-ben vettem ajándék dobozban a szérumjával együtt, kiárusítási áron, talán 1200 forintért a kettőt. Nekem nagyon megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

zs001

2020. június 2.

Éjszakai krémként próbáltam, de nekem nem vált be. Nagyon erős az illata, nem tudtam elviselni magamon. Végül a lábaimra elkentem, jól hidratál, szóval nem egy rossz krém ez! Aki viszont hozzám hasonlóan nem bírja az erős illatú kozmetikumokat, messziről kerülje el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

cranberrriez

2020. május 9.

Éjszakai krémként használom általában két-három naponta. Külön kellemes élmény a reggeli arcmosás, hiszen pihe-puha lesz tőle a bőröm. Ha van éjszakai krém, ami igazán jótékony és hatékony, akkor ez az. Külön pont az északi bogyóknak, amik - feltételezem - a krém szuper illatát is kölcsönzik. Maradok a Mossá-nál. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Boriskajuliska

2020. április 29.

Illata megegyezik az olaj illatával, színe narancsos. Tubusa egyszerű könnyen használható, praktikus. Nem spórolok vele, pici masszírozás után szépen felszívódik és reggelre szép pihent a bőröm. Az olajjal együtt az ára kedvező, a szép összetevők és a könnyű elérhetőség is vonzóvá teszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

takacsdalma98

2020. április 14.

elfogyott az első tubus belőle és egyik szemem sír a másik nevet de messze a LEGJOBB arckrém amit valaha használtam. ami a legmegdöbbentőbb hogy mások jegyezték meg mennyivel szebb a bőröm eltüntette a sötét karikákat szemem alól, a kis ráncokat amik egész életemben ott voltak pici táskák a szemem alatt elkönyveltem hogy hát ilyen a szemem de nem! ez a krém ezt is eltüntette én nem hiszek csodákban de ez a termék tényleg az. megéri az árát és emellett környezet tudatos ,fenntartható, fair trade el vagyok ájulva!! hatalmas taps a márkának és sajnálom hogy nem eléggé ismert. én sem és a környwzetem sem hallott róla korábban. nem lettem pattanásos pedig eléggé szuperérzékeny ilyen téren a bőröm. csak jót tudok róla mondani. olajat is szoktam néha cseppenteni hozzá így méginkább érvényesül a hatása én az édeskés illatát is imádom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

CeCeDrake

2020. március 24.

Csomagban vásároltam az olajjal együtt. Megszállottja vagyok ezeknek az éjszakai maszkoknak. A márkát nem ismertem, ez volt az első 2 termék, amit kipróbáltam.
Abszolút pozitív csalódás.
Este használtam egy másik szérum és az olaj után, nagyon elégedett voltam a hidratáló hatásával.
Hol vékonyabban, hol vastagabban vittem fel, mikor mennyire volt szüksége a bőrömnek. Puha, hidratált és olyan èlettel teli, üde bőrt eredményez. Hogy önmagában más termékek használata nélkül mit tud, azt nem tudom megmondani.
Szuper termék, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Abszolút pozitív csalódás.
Szuper termék, újra fogom vásárolni.

bugeyes

2020. március 18.

Nagyon szimpatikus az összetétele és a funkciója. Sosem volt külön éjszakai krémem, vagy maszkom, inkább évszaknak megfelelően szoktam váltani hidratálókat. Még télen szereztem be, és akkor nagyon-nagyon sokat segített, mert hiába zsíros a bőrtípusom, a téli időszakban több kakaó kell neki. Szépen hidratál, puha és kicsit élettel telibb a bőröm reggelre, viszont látom már, hogy ahogy jön a melegebb időszak, ez bizony sok lesz. Egyébként nagy csodákat nem tapasztaltam, de ártani sem ártott. Még van benne, egyelőre megelőlegezek egy 4-est.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

marlu

2020. február 29.

Én önmagában használom a terméket. Először nappalra is használtam, viszont akkor szárította a bőrömet, ki is pirosodott tőle, így csak estére használtam, de akkor is ezt produkálta a bőröm. Kicsit szüneteltettem a használatát. 2-3 hete újra használom, éjszakára egy vastagabb réteget kenek az arcomra, jól bele is masszírozom a bőrömbe, fent hagyom egész este és reggelre szép puha lesz a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Saranhuone

2020. február 13.

Én is az olajjal vettem egybecsomagolva, úgy nagyon megérte. Éjszakára használom, nagyon jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet reggelre. Nagyon pici elég belőle, így remélhetőleg kitart amíg újra lesz csomagban, önmagában azért drágállom.
Up: újabban reggel is kenem és úgy beszívódik, hogy simán lehet rákenni bb krémet. Egyre jobban szeretem, én is megtaláltam még pár csomagot a dm-ben és elhoztam egyet utánpótlásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

csill87

2020. február 8.

Még mindig vannak akciós csomagok a dmben, és komolyan elgondolkodtam azon hogy vegyek mégegyet :D nagyon szuper, én maszkként is használom és nagyon szépen feltölti az arcot, elképesztően jó minőségű cucc! A téli hidegben éjszakai krémként is használom és nagyon jó. Így csomagban az olajjal meg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol