NARS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 30.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadású csillámos bronzosító testre.

UnVraiAnge

2011. június 30.

Azonnal szerelembe estem evvel a testápolóval mikor megláttam és majdnem a postás nyakába ugrottam örömömben mikor meghozta a várva-várt csomagot. A lelkesedésem azonban kissé alábbhagyott miután kipróbáltam, ugyanis én erősebb színhatásra számítottam. Talán egy árnyalattal tette sötétebbé az amúgy tejfehér bőrömet, két rétegben viszont inkább úgy néztem ki mint egy kígyó, aki éppen levedli a régi, megkopott kabátját. Mindenképpen a javára szolgál, hogy nem változtatott mandarinná, mint más bronzosítók és gyönyörű ragyogást adott, de mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Hozzátenném még, hogy szerintem jobb testápolóval összekeverve vagy már előtte alaposan hidratált bőrön használni, ugyanis kissé szárít. Olyan érzésem van mintha a királyfit vártam volna fehér lovon, erre csak a szomszéd srác jött bicklin...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.