Natura Siberica

Ár:   6736 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2019. május 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Caviar kollagén kollekció a fekete kaviár, a növényi kollagén és a szibériai gyógynövényes hidratáló komplex kivételes tulajdonságait ötvözi, hogy segítsen meghosszabbítani a bőr fiatalosságát, frissességét és szépségét.

eperjeske

Korcsoport: >54
2019. május 13.

Több féle hyaluronsavas szérumot kipróbáltam már, és azok is jók voltak. De ez csodás! Kb. két heti használat után még arra is képes volt, hogy a homlokom mély gondolkodó ráncait majdhogynem kisimítsa! Önmagában nem szeretem, mert a gél-állag miatt kicsit száraz, feszülő érzést kelt a bőrön, de a hidratáló krémek alá remek, és csodás a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 13.