Nature Republic

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caramelcandies, Módosítva: 2016. február 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém kombinált bőrre, amely bőséges hidratálást és védő réteget biztosít a bőrnek. Ásványi anyagokban gazdag tengervízből kinyert hidratáló összetevőkből alakították ki, többek között a tiszta tengerből származó 30 különböző tengeri növényből.

• Védőréteg képzése a bőrön (A szilikon gél formula megvédi a bőrt a kölső környezettől azáltal, hogy egy vékony védőréteget képez a bőr felszínén)
  • 24 órás hidratáló és feszesítő hatás (A növényi eredetű természetes hidratáló összetevők hidratálva tartják a kombinált bőrt a nedvességben gazdag struktórának köszönhetően)
  • Ásványi nedvesség biztosít vitalitást a bőrnek (Az ásványi anyagban gazdag óceáni víz és a 30 különböző tengeri növény biztosít vitalitást és frissítő érzést a bőrnek)

Sea Water Cycloheptasiloxane Glycerin h 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dimethicone eo I szil 1 0PEG-10 Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Piper Methysticum Leaf/Root/Stem ExtractUlmus Davidiana Root ExtractAmaranthus Caudatus (Love Lies Bleeding) Seed Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Paeonia Lactiflora Root Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Pueraria Thunbergiana Root Extract Gelidium Sesquipedale Extract Ulva Lactuca (Sea Lettuce) Extract Ecklonia Cava Extract Codium Tomentosum (Algae) Extract Laminaria Japonica Extract Ulva Pertusa ExtractAgarum Cribosum Extract Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract Enteromorpha Compressa (Linnaeus) Extract Dunaliella Salina Extract Capsosiphon Fulvescens ExtractSargassum Fulvellum ExtractPorphyra Yezoensis Extract Fucus Vesiculosus Extract eo Spirulina Platensis Extract Jania Rubens Extract Sea Whip Extract gy Gelidium Cartilagineum (Red Algae) Extract Undaria Pinnatifida Extract Corallina Officinalis Extract Codium Fragile ExtractLaminaria Cloustoni (Brown Algae) Extract Chlorella Minutissima ExtractHizikia Fusiforme ExtractSalicornia Herbacea Extract Plankton Extract Pikea Robusta Extract a Sea Cucumber ExtractLaminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Soluble Collagen h Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Hydrogenated Lecithin eu Sodium Hyaluronate h 0 0Squalane eo 1 0Carbomer Triethanolamine ti I eu 2 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0PEG-10 Dimethicone Sodium Polyacrylate eo Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Polysorbate-60 ti I eu Betaine h Water / Aqua Dipotassium Glycyrrhizate gy Xanthan Gum ti I eu Hydrolyzed SpongeParfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Methylisothiazolinone ta Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz

ficeglobog

2019. január 18.

Az első koreai arckrémem. Imádom a könnyed formulát. Gyengéden ápolja a bőröm. Puhává teszi, smink alá is tökéletes. Bár alig több mint 1 hete használom, eddig tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Boriskajuliska

2018. október 6.

Nekem a világoskék zsíros bőrre való van meg nem ez a türkizes. Jól hidratál nem csíp vagy irritál, zsíros bőrre jó választás. Magába nekem kevés, de ez abból adódhat hogy nem vagyok már tini:) Szerintem jóban leszünk ami nem egy hátrány hiszen 80 ml beszélünk

up: mínusz 1* mert az alapozó felvitelénél néha picit "morzsolódik", de lehet hogy sokat használok egyszerre?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 6.

Gingerbread88

2018. július 30.

Mind az illata, mind az állaga szuper és tényleg nagyon jól hidratál, az arcom nagyon hálás volt érte. A bőröm érezhetően puhább, mióta használom. Sajnos a T-vonalam kicsit fénylik tőle egy idő után, de emiatt nem vonnék le pontot.
Ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Az ebay-ről nekem is 3300 Ft körüli összegért sikerült megrendelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Lunahejj

2018. június 5.

Az első koreai termékem. Könnyed hatású, jól működő hidratálókrém, nem hagy kb semmilyen utóérzést a bőrön és nagyon hamar beszívódik.
Az illatmentes termékeket azt hiszem jobban szeretem, de amúgy finom illata van.
Szerintem nem találtam még meg ezzel a tökéletes hidratálót de nagyon jó kiindulópont ez a termék.
Az ára jó volt, ebayen 3300Ftért rendeltem 80ml-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Az ára jó volt, ebayen 3300Ftért rendeltem 80ml-t.

cintialaura

2018. március 16.

Ez az első koreai arcápolási termékem, és őszintén szólva a leírás alapján a tavaszi-nyári időjárásra terveztem használni. A szállítási határidő első dátuma előtt jóval hamarabb érkezett meg, így nem bírtam ki hogy ne próbáljam ki.
Nagyon kellemes, igazi gél-krém állaga van, minimál illattal. Jól hidratál, anélkül hogy eltömítené a pórusaim. Az előző arckrémem alján van még egy kevés, de egyszerűen miutűn ezt kipróbáltam, nem kenem szívesen az arcomra. Biztos vagyok benne hogy nyárra is szuper lesz. 😊
Update: egy dolog nagyon idegesítő: hiába tekerem rá a tetejét különböző erősséggel, másnapra teljesen ráfeszül és alig bírom kiszabadítani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

s05

2017. november 3.

Kellemes, konnyed hidratalokrem, nem egy csodaszer, csak teszi a dolgat. Tetszik a hus erzes, amit a boron hagy, igy nyaron jobb erzes volt hasznalni. Miota huvosebb az ido, ritkabban hasznalaom, de csak azert, mert egy nehezebb ejszakai maszk jobban esik a boromnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kori

2017. október 25.

Nyárra rendeltem és arra az időszakra tökéletesen bevált. Nagy kiszerelés, kellemes illat, gyors felszívódás, és könnyű textúra. A nyári hőségben, minden reggel ezt használtam sminkelés előtt, és amennyire lehet a sminkem a helyén maradt. Átfényesedés persze volt, 35°C felett, napi több, mint 12 órában ez elkerülhetetlen... de eddig ez volt a legjobb nyári nappali krém, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

modoki

2017. január 30.

Nekem mindentől zsírosodik a bőröm, akármit kenek rá, hiába ígérik, hogy a bőrtípusomnak megfelelő és mattít. Vásárlás mellé kapott ajándékmintát próbáltam ki és le voltam nyűgözve. Úgy döntöttem, megrendelem és azóta sem bántam meg. Nagyon kiadós, egy kevés is elég belőle és remekül hidratál, ugyanakkor nem fénylik tőle a bőröm. Nincs ragacsos utóérzés, felszívódik egyből és az illata sem tolakodó. Minden szempontból szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

bundiriska

2017. január 23.

Véletlenül ezt rendeltem meg a zsíros bőrre való helyett, de még is szuperül működik. Biztos kipróbálom az arcbőrömhöz valót is!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

kimsowon95

2016. augusztus 7.

Imádom, főleg az illata miatt. Sokáig tart a hatása, nyáron tényleg frissítő érzést ad. Nem zsírosít, de szépen hidratál. Mivel termékmintaként próbáltam, ha elfogyna a mostani krémem, nagyon elgondolkoznék egy ilyenen :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: Pikea Robusta Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Sea Whip Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.