NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Glükonolakton, laktobinonsav és A-provitamin tartalmú legújabb szemránckrém a NeoStrata termékcsaládban a látható ráncok eltüntetésére. Fokozott anti-oxidáns termék, mely peptideket, természetes élesztő kivonatot, zöld tea kivonatot és uborka kivonatot tartalmaz. Véd a szabad gyököktől és a környezet káros hatásaitól. Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot a szemek körül. 4% PHA

Kiszerelés: 15 g

kessi91

2016. március 1.

Nagyon gondolkodtam a sima Neostrata Eye Cream és eközött, de végül őt választottam. Hiperérzékeny a szemem körüli bőr, rengetegszer begyullad, kiszáradt, még a gyógyszertári mindenmentes krémtől (amit bőrgyógyász írt fel erre a problémára) is úgy feldagadt, hogy csak szteroid vitte le...
Már majdnem feladtam, hogy valaha is találok egy jó krémet a szememre, de a sok pozitív vélemény hatására megvettem.
Életem egyik legjobb döntése volt.
Elsőre húzósnak tűnik az ára, de kevés kell belőle (sűrű, sárgás, nekem nagyon szépen beszívja a bőröm reggel is, szóval sminkelni is szoktam rá) - én Február elején vettem, és kb. alig fogyott belőle egy hónap alatt. Tényleg csökkenti a duzzadtságot és esküszöm, még a levakarhatatlan ijesztő pandamaci karikás szememen is látszik az eredmény.
Nagyon meleg szívvel ajánlom minden sorstársamnak, aki kétségbeesetten keresi az igazit!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Életem egyik legjobb döntése volt.

Estee

2015. április 5.

A gyönyörű inci-je miatt vettem meg hosszas kutatás után, mert a hámlasztó savakra általában érzékeny vagyok és a laktobionik sav egy kíméletesebb típusnak hangzott. Sárgás, picit olajos (nem vizes) textúrájú krém, amit nekem kényelmesebb volt éjszakára feltenni és nem nappalra rásminkelni. A 15 grammos kiszerelés sokáig kitart, mert nem érzed szükségét, hogy "pancsold", a hosszúkás adagolójából milliméteres mennyiséget elég kiporciózni egy felvitelhez. Azt hiszem, újra fogom venni következő ősszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Makk Zsuzsó

2015. március 17.

Szuper termék! Én sok Neostratát használok, de néha mást is kipróbálok. Mikor visszatérek a N-hoz, akkor látszik igazán a hatása: szinte azonnal látványosan megszépíti a bőröm, helyrehozza az eltévelyedések eredményeit. Komolyan, másnapra.
Ez a krém is first class, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Ez a krém is first class, mindenkinek ajánlom!

vidak.regina

2013. szeptember 19.

Nekem nagyon könnyen alakulnak ki sötét karikák a szemem alatt, elég egyetlen kialvatlan éjszaka. De ha ezzel a krémmel kenem be a szemem alatti területet, nagyon szépen eltűnnek a sötét foltok. Abszolút kedvenc termék, ráadásul jó sokáig elég is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Jumbo

2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a sötét karikákra és hát már látok egy két ráncot is a szemem körül a sok éjszakázástól. Szuperhatékonyan eltünteti a karikákat és a ráncokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

sammy

2012. március 9.

Ancsi78, kicsit lemaradtam, de remélem még olvasod.
12 ezer volt a széna tériben, de van olyan érzésem, hogy kicsit túláraznak náluk, ennek ellenére jobb helyet nem tudok mondani.
Hogy mennyire éri meg a pénzt, jó kérdés. Abszolút nem irritáló, pedig nekem nagyon kevés krém, ami nem okoz. Kb. 2 hetet napi 1 vagy 2x használtam, de annyi rögtön látszott, hogy a száraz foltocskákat eltüntette a szemem körül, ill. a pöttyök gyorsan leszáradtak és eltűntek. Az ilyen nem pattanás, de olyasmi küllemű pöttyeim hetekig is kitartanak alapjában és krémezésnek is ellenállnak, úgyhogy ez nagyon +. Hogy ezt a hidratálásnak vagy hámlasztásnak köszönhetem inkább, nem derült ki :) Kellemes kenni, sárgás színű, elég sűrű, de lágy krém, könnyen eloszlik.
Csak azért nem használom most, mert semmi kedvem a napi szintű fényvédelemhez, a kémiai szűrők irritálnak, a fizikai meg úgy érzem fojtogat. Ősszel kellett volna megvennem, de végülis 1 évig eltartható.
Apró ráncaim inkább csak dehidratáció és érzékenység miatt vannak, úgyhogy a ránctalanító vagy késleltető hatásáról se mondhatok semmit, ahhoz tartós használat kellene.
Egyelőre 4-es. Olyannak, akinek nagyon sok problémája van a bőrével és kevés dolgot visel el, megérheti megvenni, szerintem sokáig kitart. Akinek gyakorlatilag mindegy mit ken magára, nem okoz gondot, valószínű olcsóbb áron is talál jó szemkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Ancsi78, kicsit lemaradtam, de remélem még olvasod.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1