NeoStrata

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. augusztus 4.

Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erős bőrfiatalító hatású hidratáló testápoló 12% gluconolactone és 3% lactobionic acid tartalommal extra száraz és ekcémás bőrre.

Estee

2017. szeptember 10.

Testápolónak használtam, egy szempillantás alatt elfogyott. Kellemes lotion állagú, hamar beszívódik, bár egy nagyon kicsit ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

gigi

2016. április 18.

Ez valami nagyszerű! Nagyon szeretem az AHA hatását a bőrömöm, de sajnos sokszor okozott irritációt, ezért keresetem egy PHA alternatívát. Tényleg hasonló a hatás, de egyszer sem irritált. Én az arcomra használom. Azt sajnálom, hogy nincsen ebből a hatósanyag kombinációból könnyedebb állag, mert ez annak ellenére hogy hamar beszívódik, a melegebb időben biztosan sok lesz a kombinált bőrömnek. Lehet, hogy ez az állag a száraz bőrnek való, de a kétféle kémiai hámlasztó hatóanyag viszont nem csak szárazra jó, az arckrém változata meg annyira sűrű, hog ymég télen is sok volt nekem. Jó lenne, ha bővülne a kínálat. Mondjuk erre kevés esély van, főleg, hogy valószínű kivonul a márka Kishazánkból... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

joci3000

2015. december 4.

Ez furcsa nekem igaz kiváló termék de nálam szárított ami meg lepett.Igaz tényleg jó krém és lehet ez a csoda szer az a baj hogy sok termék mintákat rendeltem és nem hagytam ki egy hetet köztük és így nehéz.De egy biztos amióta Neostrata krémeket használok elképesztő milyen szép az arcom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Makk Zsuzsó

2015. május 23.

Ez az egyik kedvencem a márkától. Ez a krém a végső mentsvár: ha éppen túlérzékeny a bőröm (ekcéma), ha támadnak a pattanások, ha normalizálni kell a faggyúműködést, ha kicsit petyhüdtebbnek érzem a bőröm, működik! 2-3 nap alatt helyrehozza a bőrt. Nekem ez egy univerzális csodaszer. És természetesen ne tévesszen meg senkit, hogy testápoló, lehet kenni arcra, nyakra is, úgy pedig baromi gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Lena800805

2015. április 23.

A felkaromon, mellkasomon, hátamon iszonyatosan száraz, érdes volt a bőröm. Erre ajánlotta kezdeti kezelésként a bőrgyógyász. Napi kétszeri használattal már 1-2 hét után érezhető volt a változás. A bőröm kezdett szépen puhulni, majd hidratálttá vált. Azóta már áttértem a Neostrata Lotion Plus-ra. Kitűnő termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Carolin

2014. október 30.

Eddig ahány testápolót próbáltam száraz, ekcémás bőrre, mindegyiknek az volt a jellemzője, hogy zsíros, nehezen kenhető krém. Pont ezért volt számomra nagy meglepetés ez a testápoló. Ugyanis gél állagú, majdhogynem folyékony. Kételkedve próbáltam ki, mivel nálam berögzült, hogy ha gél, akkor az inkább zsíros bőrre jó, de tévedtem. Remekül hidratál, feszesít és gyorsan beszívódik. Nagyon megkedveltem, ezért 5 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2