Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Hadriangirl95

2019. november 13.

Nagyon szeretjük főleg télen, kiszáradás ellen szupijó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Nagyon szeretjük főleg télen, kiszáradás ellen szupijó.

Tilly

2019. szeptember 26.

Régóta terveztem, hogy kipróbálom ezt a testápolót. A Müller drogériában vettem akciósan, gyorsan átfutva a polc előtt az itteni véleményeket róla.
Nem bántam meg, nem tudom a benne lévő szilikon miatt van-e, de ilyen selymes bőrt még egyik testápoló után sem tapasztaltam soha.
Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Biztosan újravevős.

Putypurutty

2019. augusztus 1.

Nagyon szeretem! Télen használom, mikor kiszárad a bőröm. A Nive Soft mellett ez a kedvencem! Gyorsan beszívódik, és 2-3 nap alatt a szárazság elmúlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Neleta

2019. április 14.

Jó pár évvel ezelőtt vettem, elég drágának számított. Nekem tetszett, de egy dolog furcsa volt, a bőrömön fura rétegett képezett, amit nem tudtam hova tenni. A pumpás kiszerelés nagyon jó ötlet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

milliacat

2019. április 3.

A külvárosból való átköltözést a belvárosba a bőröm is nehezen viselte. A vízkeménységét és a szennyezett levegőt, ezért borzasztóan és ezelőtt még nem tapasztalt módon kezdet száradni. Ezt a testápolót a sógornőm ajánlotta, ezért próbáltam ki. Szerencsére hamar rendbe tette a bőröm és végszükség esetén is már csak ehhez nyúlok. Ajánlom azoknak, akiknek hidratáció után kiáltozik a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

MaFa

2019. március 29.

Esténként használom fürdés után, nagyon krémes az állaga. Azt vettem észre, hogy nehezen szívja be a bőröm és reggel mikor felkelek még zsíros érzete van a bőrömnek. Nekem ez abszolút nem jön be. Azt szeretem ha egy krém teljesen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

sara1980

2019. március 6.

Elégedett voltam vele, jó az állaga, puhább mindig tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Elégedett voltam vele, jó az állaga, puhább mindig tőle a bőröm.

Nyuszii22

2019. március 6.

Nagyon szeretem,a téli időben ki szokott száradni a kézfejem.Igaz hogy ez testápoló,de én a kezemre használom jóformán,viszont imádom,mert 2-3 nap alatt teljesen helyre hozza a kiszáradt bőrömet.A kis kiszerelést vettem meg belőle a müllerben 299ft.-ért kipróbálni hogy,milyen is és hogyan teljesít,nagyon elégedett voltam az eredménnyel,így megvettem a nagy pumpás kiszerelést.Sokáig elég,a kicsit is már 2 éve használom,kevés is elég belőle,könnyen eldolgozható,jól beszívódik és nem zsírosítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Renus

2019. január 9.

Az egyik legjobb testápolók közül.
Könnyed, hamar beszivodik, nagyon jó illata van. És mesésen puha lesz tőle a bőröm.
5 csillag egyértelműen. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Az egyik legjobb testápolók közül.
5 csillag egyértelműen. 😊

lasvegas7

2018. december 16.

Nagyon szeretem, konnyed ållagát jol ellehet kenni. Sokaig eleg lesz, illata sem zavaro. 💓

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Anhydroxylitol, Xylitylglucoside, Xylitol