Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

TVica

2021. március 18.

Imádtam, egyik legjobb testápolóm volt. Könnyen beszívódott, nem hagyott sokáig zsíros érzést maga után. Kialakítása rendkívül kényelmes, és nekem határozottan tetszik a parfüm mentes formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

tee

2021. március 3.

Gyorsan felszívódik, remekül hidratál. Szerintem megéri az árát. A pumpálós kialakítás kényelmes, amíg tele van, a végén már küzdök azért, hogy kitudjam kanalazni a pumpálójával a maradékot, így én másik kialakítást ajánlok bármilyen testápolóból. Amúgy egy remek testápoló, mindenképpen érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

szildus

2021. január 17.

Jelenlegi kedvencem, ha kapok mast valahonnan, azt is elhasznalom, de mindig visszaterek a Neutrogenahoz. Jol hidratalja a szaraz börömet telen is es nyaron is gyorsan beszivodik. Az illatat is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

misshkitty701

2020. november 27.

Tetoválás ápolásához vettem eredetileg, mert a tetoválóm ezt ajánlotta. Gondoltam elég nagy flakon, használgatom akkor rendesen. Nagyon meg vagyok vele elégedve, illatmentes, sűrűbb, zsírosabb állagú, mégis beszívódik. A bőröm táplálja, nincs szükségem rá minden nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

lemon_biscuit

2020. november 25.

Egész jó, de úgy vettem észre, hogy többre van szükségem belőle mint a CeraVe hasonló méretű hidratálóiból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

aneett

2020. október 30.

Az egyik legjobb! 4-5 éve vettem először, a télen mindig nagyon száraz lábam két-három alkalom után rendbe tette, azóta mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Dicci

2020. október 14.

Száraz bőröm nagyon szereti. Akkor kenem be magam amikor még picit vizes vagyok, sztem akkor issza be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

berenisz

2020. augusztus 26.

Gyorsan beszívódik, táplálja a bőrt. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Gyorsan beszívódik, táplálja a bőrt. Ajánlani tudom.

Timese

2020. július 6.

Az egyik legjobb testápoló amit valaha használtam! Nagyon száraz bőrömet pár használat után rendbe hozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Kise

2020. május 6.

Nagyon jó testápoló, egyszerű krém illattal. Könnyen beszívódik, pumpás adagolója praktikus. Most tavasszal végzem ki, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Anhydroxylitol, Xylitylglucoside, Xylitol