Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Evelili

2022. április 20.

Nekem sajnos nem vált be, volt egy kis bőrpír a karomon, gondoltam bekenem, még nagyobb lett tőle, nem hidratált eléggé. Utána is gondoltam elhasználom, de nem tudom miért nekem savanyú szagú lesz a bőröm tőle, pedig zuhanyzás után használom. Odaadtam a barátnőmnek, mégsem szerettem volna kidobni, de ő is ugyanezt tapasztalta...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

natasa01

2022. március 31.

Akciósan láttam egy Aldiban(!) Bár volt még itthon más testápolóm, de bizalmat szavaztam neki, mert alapvetően elégedett vagyok a Neutrogena termékekkel. Nos, nem bántam meg. Nagyon jól hidratál, nem zsíros és kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Szoszi25

2021. november 20.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik. Nem várok többet egy testápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik. Nem várok többet egy testápolótól.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Jó sűrű, finom illatú, és a száraz kezeimet egyik napról a másikra széppé varázsolja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Maria2n

2021. október 30.

Egyszerűen imádom! Én a tégelyes verzióját használom, valami csoda :) Sűrű, testes krém de az én száraz bőröm csak úgy szívja magába. Friss, üde, puha lesz tőle a bőröm. Igaz nem olcsó de ha azt nézzük mennyit kisérleteztem egyéb krémekkel/testápolókkal amikért szintén apránként pénzt adtam ki akkor ez így önmagában már nem is drága. Kiadós mennyiség, nem fogy el hamar és már nem kell kisérletezgetnem egyéb termékekkel. Téli időszakra tökéletes de én nyáron is használgatom 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Stargazer

2021. július 19.

Téli hidratálásra kiváló, nyárra túl nehéz krém. Praktikus a nyomófejes adagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Piedra

2021. július 2.

Engem megnyert. Nyárra talán picit sűrű, de jól hidratál, télre tökéletes lesz :)
Közepesen sűrű állagú, hidratál is, de nem nehéz felkenni se. Hamar beszívódik, az illata visszafogott.
Nem olcsó, igaz én a gyűjtögetett dm pontjaimból vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nem olcsó, igaz én a gyűjtögetett dm pontjaimból vettem :)

TVica

2021. március 18.

Imádtam, egyik legjobb testápolóm volt. Könnyen beszívódott, nem hagyott sokáig zsíros érzést maga után. Kialakítása rendkívül kényelmes, és nekem határozottan tetszik a parfüm mentes formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

tee

2021. március 3.

Gyorsan felszívódik, remekül hidratál. Szerintem megéri az árát. A pumpálós kialakítás kényelmes, amíg tele van, a végén már küzdök azért, hogy kitudjam kanalazni a pumpálójával a maradékot, így én másik kialakítást ajánlok bármilyen testápolóból. Amúgy egy remek testápoló, mindenképpen érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

szildus

2021. január 17.

Jelenlegi kedvencem, ha kapok mast valahonnan, azt is elhasznalom, de mindig visszaterek a Neutrogenahoz. Jol hidratalja a szaraz börömet telen is es nyaron is gyorsan beszivodik. Az illatat is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Anhydroxylitol, Xylitylglucoside, Xylitol