Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. április 23.

Kategória:   Hajápolók

A Triple Moisture Deep Recovery Hair Mask regerenálja a nagyon száraz és az igénybevett hajat.

A pakolás olyan koncentrált, hogy akár  kis mennyiségben használva is percek alatt puhává, fényessé és élettel telivé teszi a hajat. Három természetes növényi kivonattal harcol a száraz haj ellen. Az oliva behatol a haj mélyére, a tajtékvirág mag olaj a haj középső rétegeit hidratálja, míg a mandulaolaj bevonja a haj felületét. Heti egyszeri használatával ajánlott a haj hidratálása.

Kandi

2013. április 14.

Amerikából rendeltem, mert nagyon jókat olvastam róla. Szerintem betartja amit ígér, szépen rendbehozta a szőkített, töredezett hajam. Valóban nagyon kevés kell belőle,nekem egy tubus több hónapig kitartott, úgy hogy balzsam helyett is ezt használtam. Az illata szolid, tényleg nagyon jól hidratál, puha, szinte "folyékony" lesz tőle a hajam vizesen. Szárazon is puha marad, élettelivé válik, és nem nehezedik el. Nagyon jó kis termék, ráadásul olcsó is, csak nehéz beszerezni, de szerintem megéri a fáradtságot :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Behenyl Alcohol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cyclohexasiloxane, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Glycol Stearate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycol Stearate, Ceteth-2
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Methosulfate, Glycol Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2