Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2011. július 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

sailorluna

2018. augusztus 10.

arclemosóként annyira nem, inkább pakolásként jött be. jól kenhető volt, hamar száradt, és felfrissítette az arcomat, tisztábbnak éreztem tőle. a pattanásaimmal és a mitesszereimmel semmit nem csinált. a mentol nem hiányozna belőle. átlagos agyagos cucc, nem túl fényes összetevő listával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

dottya

2018. február 28.

Update: A tubus vége felé már nem hozta azt a tisztító hatást, mint az elején. Az arcom gyorsabban zsírosodott amikor használtam, de ez még mindig jobb, mintha ropogósra szárított volna. :D Az állaga-illata miatt nagyon kellemes volt magamra kenegetni, de ár-érték arányban nem vagyok vele megelégedve. Főleg az összetevői miatt, így nem veszem újra.

Maszkként használom hetente 2-3 alkalommal és sokkal tisztább, puhább tőle az arcbőröm. Nagyon lassan fogy, pedig jó dúsan kenem az arcomra :) Nem szárít, nem zsírosít, az illata nagyon kellemes, enyhe, talán púderes. A miteszereimmel nem bánik el, viszont sokkal kevesebb a pattanásom és a bőröm pihe-puha a használat után. Az összetevőlistájában szerepel sok szép dolog is, de azért a parabének miatt nem vagyok teljesen elégedett. Most 4 csillagot adok neki, de ha elfogy a tubus még updatelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

ZsokaN

2017. december 28.

A pattanások megmaradtak, nem is lett tisztább a bőröm szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

A pattanások megmaradtak, nem is lett tisztább a bőröm szerintem.

sasut

2017. szeptember 29.

Barátnőm ajánlotta. Zsíros, pattanásos bőröm megmentője. Mindennap használom lemosóként, van amikor arcmaszkként. Mindkét funkciójában szuper. Én kellemesen hűsnek, krémesnek érzem.2 hete használom folyamatosan és sokkal puhább, szebb a bőröm, sokkal kevesebb patanással. Arckrémmel és radírral együtt használo, így nem tudtahtom be a szuper változásokat csak ennek a terméknek. Biztos, hogy nem cserélem le. Mielőtt kifogyna beszerzek egy tartalékot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

tenagi

2017. július 30.

Én ezt vettem anno, hogy kiegészítsem a márka arcradírjának hatását. Maszkként nem éreztem, hogy tisztítana vagy mattítana. Nem használom gyakran, mert szárít kissé. Bizonyos időszakokban jól jön, de általában könnyen kiszárad az arcbőröm, így félreraktam idén télen, hogy nyárra jó lesz, ugyanis arclemosóként kellemes, hűs utána az bőröm. Újra nem fogom venni valószínűleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

scion07

2017. április 2.

Lassan már két hónapja használom ezt a Neutrogena terméket. Nekem sajnos zsíros a bőröm és eléggé mitesszeres a T-vonal az arcomon, ezért kell olyan arclemosót vagy maszkot használnom ami mélyen tisztít és mattít. Heti 2 alkalommal maszkként használom, nagyon puha és látszólag tiszta lesz tőle a bőröm. Néha még azt is megfigyeltem, hogy mitesszert is tisztított....valamennyire. Szívesen ajánlom másoknak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Lorna

2016. augusztus 3.

Az összetevőlistája szépnek tűnik messziről, két agyag az elején, utánuk rögtön szalicilsav. Ezek alapján viszont többet vártam, inkább olyan érzésem van, ha felkenem, mintha mentollal kenném az arcomat. Ha nem mossuk le időben keményre szárad, és macerás leszedni - egy szivacsot ajánlok hozzá, ha mégis bevállalja valaki.
Ha rendszeres arclemosónak használom (amit azért nem ajánlanék) akkor túlságosan szárít, ha maszknak akkor nem érzek semmi pozitív hatást, legfeljebb egy kis bőr húzódást. Nem venném újra. ( azért hozzáteszem, hogy nekem egyébként sincs óriási szerencsém az agyagmaszkokkal, úgyhogy lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

dolowia

2016. március 18.

Borzalmasan kiszaritotta a boromet, rendesen hamlott. Par hasznalat utan kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

senskin

2015. augusztus 23.

Nem szerettem, ma már nem is veszem. Főleg az illata és az állaga miatt nem jött be. Viszont találtam hatásosabbat...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

noxibaba

2015. február 6.

560 Ft-ért vettem az egyik bezárandó Tescoban. Ennyit iszonyatosan megért. Az illata először fura volt, de mostanra nagyon megtetszett. A hatása is nagyon jó. Frissíti a bőröm, és mattít rendesen.
Hosszú távú hatásáról még nem tudok írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Hosszú távú hatásáról még nem tudok írni.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.