Neutrogena

Ár:   €10   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Ár:   €10
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az olajmentes CC krém azonnal elfedi a pattanásokat és más egyenetlenségeket. A MICROCLEAR technológia segítségével harcol a pattanások ellen és halványítja a korábbi pattanások nyomát. A lélezgő, könnyű fedés természetesen olvad egybe a bőr saját színével hatásosan elfedve a pattanásokat, a pirosságot és a hegeket.

Olajmentes, nem komedogén.

2 árnyalatban kapató

zek

2017. augusztus 26.

Azért vettem, mert ettől a cégtől nagyon szeretem a tonikját, meg az uborkás arcradírt. Finnországban vettem, és borzalmas volt az arcomon. Azt hittem, hogy az ékhajlat miatt, de Magyarországon is ugyan úgy borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nemesene

2017. augusztus 6.

Ez a termék számomra egy nagy NO. Először próbáltam kézzel felvinni, nem volt jó ötlet. Próbáltam ecsettel felvinni, szintén nem volt jó ötlet. Végül megpróbálkoztam a sminkszivaccsal és az se volt jó ötlet. Fogalmam sincs mivel kéne ezt a krémet megfelelően felvinni, nekem sehogy se maradt az arcomon. Egyébként maga a márka nagy kedvencem de ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

LaNara

2017. április 6.

A 13 éves húgom épp most érte el azt a kort, hogy belépett a sminkelés kapuján ja és a tinikori bőrproblémák is bizony utolérték. Hála a magasságosnak, hogy már nem lakom otthon, ugyanis akárhányszor hozzáfér a családban bárki kollekciójához bizony nem rest magára kenni mindent amit talál és megmondom őszintén én nem vagyok egy irigy ember de a 10-20 ezres alapozóimtól azért nem bánom ha jó távol marad. Ezen apropóból vettem meg neki ezt a CC krémet, első "alapozónak" tökéletes lesz neki, inkább minthogy kísérletezgessen a néhány rettenetes összetevőlistával büszkélkedő drogériás termék között amik csak rontanának az arca állapotán. 1500 Ft-ért vettem a Müllerben világos (* Hell - mint a kisasszony jelenlegi attitűdje) árnyalatban ami tökéletesen illeszkedik az ő világos arcbőréhez. Felvinni könnyű, habár a Sigma F80 ecsettel csíkozott de szivaccsal tök kulturáltan néz ki és kézzel is neki lehet ám esni. Fedése igenis van, pont annyi, hogy az iskolában nem szólnak neki érte de egységesíti az arcát, halványítja a bőrhibákat és abszolút építhető anélkül, hogy ocsmányul nézzen ki. Tartósnak tartós annyira, hogy ha elsumákolja a lemosását (következő lecke amit meg kell tanulnia) sincs nagy baj mert estére eltűnik de a suliban töltött időt túléli. Az arcát nem bántja, nem lett tőle több pattanása, nem szárította és azt mondja kellemes viselni.
Ajánlom mindenkinek aki a hasonló korban lévő gyermekének keres valamit, vagy akár magának egy jó BB / CC krémet kutat. Nagyon jó árban lévő, szép összetevős termék, ami tökéletesen látja el a feladatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

klnfranciska

2017. április 3.

Először elrettentett, hogy csak egy véleményt találtam a krémről és az is negatív volt, de végül úgy voltam vele próba szerencse. Nem volt még CC krémem, de én fedésre sokkal többet nem tapasztalok tőle, mint az eddigi BB-ktől, de nekem ez bőven elég. Nekem a világosabb árnyalat színe tökéletes, az állagával sincs gondom, plusz rajtam tartós is. Mindig használok még fölé púdert, ezt úgy mondom. Előfordul, hogy újra kell púdereznem az arcom nap vége felé, ha még megyek valamerre, de ennyi belefér. A pirosítóimmal, bronzosítóval, highlighterrel is remek működik. Nekem nagyon bevált, pedig eddig keresgettem, hogy melyik BB, esetleg CC vagy színezett hidratáló lenne a megfelelő, de azt hiszem, most ezzel egy időre barátságot kötöttünk. Néha kenek alá hidratáló krémet is, ha jobban ki van száradva az arcom, de ez sem okoz neki különösebben nagy problémát. Egyelőre mindenképpen öt csillag, de már használom egy ideje, szóval nem gondolnám, hogy ez változni fog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Krisz93

2016. szeptember 18.

Hát nem túl jó, hogy én kezdem meg ennek a terméknek az értékelését... :D
Sajnos nekem nem vált be, új CC krém után kutattam , és mivel szeretem a Neutrogena termékeket, gondoltam kipróbálom. Nem kellett volna :D
Müllerben sikerült beszereznem kb 1500 Ft értékben, a világosabb változatot. Az a helyzet, hogy az én fehér bőrömnek (ami még nyáron is fehér marad), egyrészről ez túl világos (sajnos ugye tester nem volt belőle), másrészről pedig semmit se fedett. Van néhány miteszerem, és egyéb bőrhibák, de semmit se tudott eltüntetni. Emiatt sajnos csak kevés csillag jár :((( pedig a többi termékük nagyon jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Hát nem túl jó, hogy én kezdem meg ennek a terméknek az értékelését... :D

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.