Nivea

Ár:   2530 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vegyesz001, Módosítva: 2015. július 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A problémás bőrre ajánlott Nivea BB krém kisimít, mattosít, hidratál és finomítja a pórusokat anélkül, hogy eltömítené őket. Nem komedogén. Antibakteriális, gyorsan beszívódik, egyenletessé teszi a bőrfelszínt.

1 árnyalatban kapható: világos-közepes

kbk

2019. június 13.

Szerettem volna egy BB krémet, ami könnyed alapozást biztosít. Ez a krém nem az. Zsíros, és pattanásos lett tőle a bőröm, elnehezítette az arcom. Nem tudtam elhasználni, mert nem bírta a bőröm.
Az illata kellemes, de nem egy BB krém állag, inkább egy sűrű alapozó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Az illata kellemes, de nem egy BB krém állag, inkább egy sűrű alapozó

bija

2019. június 7.

Nincsenek bőrhibáim, csak kis egységesítésre van szükségem, sokféle bb krémet próbáltam már.
Ez az egyik, amit nem bírtam elhasználni annyira rossz. Foltos, kukacos, olyan sokáig kellett eldolgozni, aztán észrevettem, hogy pereg.. Naggyon bosszantó volt. Ment a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

balintnina

2018. július 22.

Elég sűrű és nehéz szépen eldolgozni. Ja és mellé a világosabb árnyalat is fényévekkel elüt a bőrszínemtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Kellemes nivea illat. nivea minőség. Pont jó a színe. Egy baja van. Sűrű inkább alapozó állagú, mintsem BB krém. Ettől függetlenül szeretem használni de nyárra biztos nem lesz az arcom jóbarátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

pszabina

2018. április 22.

Kellemes az illata, nem irritálja a bőrömet, de keveset kell használni és alaposan, egyenletesen eloszlatni, különben pigmentált, foltos lesz tőle a bőr, alapozó, korrektor mindenképpen kell utána. Fedést nem igazán ad, pedig más, hasonló ár-érték kategóriába tartozó BB krémet éppen azért szeretek használni, mert ha nem akarok teljes sminket, önmagában az is elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Nashuaaa

2018. április 4.

Update: Mindkét szín meg van, de a nagy szerelem elmúlt, mikor kicsit elkezdtem tudatosabban figyelni rá, hogy mit kenek magamra és észrevettem a negyedik helyen álló alkoholt. Ezért -2 pont, mert akinek ez nem számít, annak lehet jó,de én nem hazsnálom többet.

Én nagyon szeretem ezt a krémet, jelenleg a LRP színezett hidratálóit ütötte ki a mezőnyből :) Jó árban van, sokáig elég, finom illata van, a fedése nem túl sok, de nekem épp elég.Nem zsírosít, alapvető hidratáltságot ad, ami nagyon jól jön,mert nekem normál bőröm van és féltem, hogy kcisit erős lesz, mert zsíros bőrre ajánlott. Két árnyalatban kapható, nekem először a sötétebb volt meg, mert a nyári színemhez az tökéletesen passzolt, de az ősz/tél beálltával ma megvettem a világosat is, hogy majd kikeverjem a tökéletes színt télre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

roxanka07

2017. november 22.

Zsíros, kombinált, problémás bőrre nem ajánlom. Nem fed eléggé, mint egy alapozó, amivel semmi gond nem lenne, hiszen ez egy BB krém. Ám sajnos hiába ajánlják zsíros, pattanásos bőrre csak még több alakul ki tőle. Kellemetlen érzetet kelt a bőrön, nekem olyan volt mintha egy zsírosabb állagú krémet vittem volna fel az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

moni92

2017. november 1.

Akinek kevés bőrhibája van annak tökéletes választás. Kellemes Nivea krém illat, nem folyik szét a bőrön.

MolnarPetra

2017. október 12.

Csalódás! Álltam az üzletben előttem a világos bőrre és a normál bőrre BBkrém.. mivel nem fal fehér a bőröm így megvettem a normált. De ez annyira sötét, hogy felkenve undorító!! Ha nagyon keveset kentem fel akkor is csúnya volt maszatolódott, foltos volt tőle a arcom..kidobott pénz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

hannqo

Korcsoport: < 18
2017. április 26.

Eddig nagyon szeretem, felkenve úgy tűnik, hogy borzasztóan sötét, viszont eldolgozva tökéletes a színe, hidratál, tartós, púderrel fixálva kibír egy hosszú napot. Internetről rendeltem, viszont láttam a Dm-ben is a minap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.