Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az Angel Star Hidratáló Testápoló egyenletesen hidratált bőrt és kellemes érzést biztosít egész napon át. A mikro finomságú szemcséket tartalmazó különleges formula a test különböző pontjainak nedvességigényéhez alkalmazkodva fejti ki hidratáló hatását:a zsíros részeket mattítja, a száraz részeket intenzíven hidratálja. A testápoló ellenállhatatlan málna illata kellemesen olvad szét a testen.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szandika12

2018. január 24.

Ahj ennek nagyon szerettem a tusfürdő és a dezodor változatát kamaszkoromban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Ahj ennek nagyon szerettem a tusfürdő és a dezodor változatát kamaszkoromban :/

AdelM

2017. október 29.

Imádtam ezt az illatot! Jól hidratál, szeretem a Nivea termékeit, és kellemes "csajos" illata van, ami nem tolakodó vagy közönséges. Nagyon régóta nem láttam sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Vivien1225

2015. február 19.

Nagyon szerettem ezt a testápolót. Az illata isteni,és jól is hidratál,de mostanában sehol nem találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Heni991

2014. szeptember 16.

Nekem viszonylag gyorsan felszívódott, jól hidratált, az illata pedig isteni volt. Imádtam! 2 flakonnal is elhasználtam, azért váltottam, mert szerettem volna más fajtát is kipróbálni. :) Lehet egy idő után vissza fogok térni hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Nagyon nehezen szívódott be míg ezt használtam,ráadásul ragacsos maradt utána a bőröm. Hidratáló hatása nem túl sok volt...A két csillag csakis az illata miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Szimica

2014. július 16.

Húú ez volt az első testápoló amit egyedül én használtam el :D Nagyon szerettem az illatát, ezért mindennap kentem magam vele, de kizárólag akciósan érte meg nekem, de ettől eltekintve jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

piskótatészta

2014. június 8.

Tavaly nyáron akciósan jutottam hozzá az Auchan-ban,valószínűleg kifutó termék volt. Normál áron nem vettem volna meg,de így jó vétel volt. Nekem elég nehezen szívódott be,de az illata isteni,imádom a málnát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Ginabebi

2014. április 15.

Ennek annyira jó illata van. Már jókedve lesz az embernek attól is ha bekeni magát. Szeretem az illatát, és hogy nem hagy zsíros érzetet beszívódás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

noribori007

2014. március 5.

Imádtam *.* !!! Nagyon jól hidratálta az egyébként száraz és érzékeny bőrömet. Az illatától pedig elolvadtam :) de sajnos már nem látom sehol sem :(( Lehet még valahol kapni? Nagyon megköszönném a segítséget, hogy hol keressem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

salymf

2014. február 1.

Ez volt az, amit szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Nagyon műanyagos málnaillata van, elég vizes az állaga, hidratálása sem túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0