Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: BV, az összetevőket feltöltötte: zsofi91, Módosítva: 2013. október 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

E vitainnal és Hydra IQval.

pzita93

2019. március 16.

Az illatát nagyon szeretem, és szépen tisztít is. Egy próbát megért, de újravenni nem fogom, mert igazából semmi extrát nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

HardCandy092

2017. november 16.

Nem lett a kedvencem, legfőképp a baráti ára miatt vettem meg. Tisztít, de akármennyire keveset használok belőle, hagy valamiféle tapadós érzést maga után, ami tonik használat után elmúlik. Ugyanakkor újabban csípi is a bőrömet, és szárítja is, az én bőrömnek többet árt, mint használ sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

zsuzsi092

2017. november 16.

Akciósan vettem, nem a legjobb termék amit eddig vettem. Szépen tisztít, viszont húzódik a bőröm használata után. Nem veszem meg még-egyszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

ZsofiaJazmin

2017. november 7.

Szeretem a Nivea termékeket, de valahogy ez nem jött be. Szerencsére nem foltos, pattanásos az arcom, viszont nagyon száraz ez a gél pedig csak rontott a helyzeten. Elhasználtam egy flakonnal, jó sokáig tartott, de biztos, hogy nem veszem meg többet. Nem érzem, hogy lett volna bármilyen pozitív hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Debreczeni

2017. október 14.

Nekem sajnos ezek az arctisztítók, arcradírok sosem segítenek semmit. Ez a termék sem tünteti el a miteszereket, a pattanásokat főleg nem. Enyhén csípi az arcom, viszont kellemes utána, mert selymes a bőröm tőle. Engem nem szárít, hanem inkább mintha táplálna. Nem veszem újra, mert hatástalan, de kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Miaaa

2017. július 27.

Jól tisztított de az orrom és szám környékén ahol hajlamos a bőröm kiszáradni ott irritált, csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Banszky

2017. május 7.

Az én amúgy is száraz bőrömet csak tovább szárította de nekem ezek a géles verziók soha nem is jöttek be. Egyébként imádom a Nivea-t nem akarom nagyon lepontozni bár csípett is egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Macska27

2017. február 25.

S.o.s. szükségem volt egy arclemosóra és a nem túl nagy választékból ez a termék került a kosaramba. Szeretem a gél állagát, zuhanyzás közben este és reggel is használom. Valóban frissít és teljesen tiszta lesz használata után a bőröm. Az alapozóval és Bb krémmel is simán elbánik, pedig ugye nem sminklemosó. Az orrom alatti területet viszont csípi. És sajnos szárítja a bőrömet. Elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

refillink

2017. február 6.

Szeretem! nagyon jó illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Szeretem! nagyon jó illata van! :)

Regina0206

2017. január 20.

Régebben ezt használtam sminklemosás után, nem volt rossz, semmi extra. Az illata picit fura, meg kicsit húzta is a bőrömet, de szépen tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.