Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Fényvédők

Megbízható védelem az érzékeny bababőr számára az UV sugarak által okozott bőrkárosodás ellen. Az E-vitamint és ásványi filtereket is tartalmazó formula nagyon magas UV védelmet biztosít a kifejezetten napérzékeny bababőrnek. A finom panthenolt tartalmazó ápoló formula aktívan hidratálja az érzékeny bababőrt.

Krisztina76

2017. május 18.

A lányom 5 éves és nagyon világos a bőre. Mióta megszületett csak ezt használjuk. Sosem égett meg (bár nagyon nem is barnul vele), tényleg vízálló. Reggel bekenem alaposan és bírja vele egész nap. Az én bőröm nagyon érzékeny, de ezt még én is tudom használni. Sokféle márkát kipróbáltam, de nagyrészt kiütéses lettem tőlük. Nekünk bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Naomi26

2015. július 29.

Nekünk nagyon bevált, hiába lóg ki a baba lába a kocsiból séta közben, nincs leégés, csak barnulás. Még én is használom az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

korok23

2014. július 4.

Használtuk tavaly nyáron, tette a dolgát, könnyű volt eloszlatni, viszont hatásban, illatban, állagba van ennél jóval olcsóbb is, ezért egyszervevős volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Moonlight

2014. február 9.

Ez egy szörnyeteg! Minden,amivel érintkeztem barna foltokkal "gazdagodott" és nem is búcsúztak onnantól fogva.A fürdőkádat is befogta,egyszerűen undorító látvány volt,mire végeztem.Lehet,hogy leégés ellen jó,de használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

eda

2012. augusztus 14.

A nivea baba termékeit szeretem, de nem számítanak olcsónak. Örültem, hogy sikerült kuponnal, akciósan vennem. Kimondottan 50-es faktorút kerestem, ezzel a gyerekorvos szerint túl is teljesítettem a dolgot! :-)) Bevált, nem égett le a kisfiam hófehér bőre, de elég ragacsos maradt és kicsit fura az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

brizsitke

2012. július 16.

Tavalyi beruházás volt szörfös nyaralás előtt, kedves nagyon fehér, nagyon leégős bőrére kellett valami ami vízálló és véd is. Le nem égett vele, sőt, igaziból 2 dolgot lehet felhozni ellene; 1, nem kimondottan olcsó, sztem a dm-es sundances készítmények is hozzák ezt a minőséget de olcsóbban.
2, mikor belefolyt a szemébe csípte, ami babáknál nem tudom mennyire lenne mókakacagás. 4 csillag mert arany szívem van, és igaziból majdnem minden naptej csípte a szemeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.