Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: szzsuzsa0822, Módosítva: 2019. május 27.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

vikcsikosik

2016. június 20.

Én az EOS ajakbalzsamok után használtan hogy kicsit rendbe rakjam vele a számat(Mert az EOS-tól herpesz szerűen kisebesedett és nagyon fájt) meglepődtem hogy 1-2 nap alatt rendbe hozta a számat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Csipetke

2015. november 19.

Jól hidratál nem kell sok belőle de az illata nem az igazi szerintem.De összességében nem rossz cucc... Nem mostanában használtam ezt a terméket,azóta már találtam másikat amivel egy picit jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

szzsuzsa0822

2015. november 7.

Egy átlagos ajakbalzsam, hamar beszívódik. Nekem ez az illat nagyon nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Egy átlagos ajakbalzsam, hamar beszívódik. Nekem ez az illat nagyon nem jön be.

Albert Andi

2013. szeptember 9.

Én sokáig ezt használtam én a hidratáltságával is meg voltam elégedve ,meg nem is kellett belőle sok :) átváltottam egy másikra ami drágább de az nem használt ennyire :( lehet hogy újra fogom ezt venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

liza2010

2013. július 8.

Nagyon szeretem az illatát, kellemes az állaga. Nem zsíros, se nem viaszos. Viszont nem is a túlságosan hidratáló. Nekem olyan közepes kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Babooca

2013. március 30.

Kiskorom óta ajakápolókat gyűjtöttem, legfőképp az illatuk miatt. Egyszer a nővérkém szobájába betévedve, a kis sámlira felállva csentem el a polcról, hogy nézegethessem és szagolgathassam ezt a zöld kis csodát.akkor még nem volt olyan flancos a csomagolása,mint most. azóta ezt a fajtát vettem meg a legtöbbször, legalább 30x.a tisztaságillata és a szép emlékeim miatt nekem még mindig nagyon kedves kis cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

artbunny

2013. január 31.

Régen használtam, de tudom, hogy nagyon szerettem, és teljes mértékben elégedett voltam vele. Nem kellett belőle sok, és sokáig puhán tartotta az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

geucsa

2012. szeptember 11.

Egyet elhasználtam. Szerintem nem büdös, de az íze nagyon rossz. A hatása semmilyen. Éppen hogy megóvja a szánkat a kiszáradástól, de nem nyújt semmi pluszt, nem igazán hidratál. Ez volt az utolsó Nivea termék, amit használtam. Már korábban elhatároztam, nem veszek több vegyszergyártó (Nivea, Garnier, P&G, ...) által előállított terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Darky

2012. július 27.

Szerintem ez már nem olyan, mint amilyen volt 10 évvel ezelőtt. Akkor ezt tartottam a legjobbnak, most meg már nem tetszik a hatása ill. a nem létező hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

geucsa

2012. május 8.

Szerintem jó illata van. És nem fénylik annyira mint sok másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Szerintem jó illata van. És nem fénylik annyira mint sok másik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Linalool, Coumarin, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).