KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Jujuci

2018. szeptember 26.

Finom az illata, jól habzik, olcsó! nem sok tusfürdőt veszek újra, nagyon szeretem őket váltogatni, de ezt most vettem negyedszerre :)

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

AzAngie

2018. szeptember 17.

Imádom! Finom, friss citrusos az illata és nem szárítja a bőrömet. Évek óta használom, mindig ott lesz a fürdőben a helye. :) Már a lakótársam is ezt használja, amióta kipróbálta az enyémet. ;)

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

sancs

2018. szeptember 12.

Az évek alatt már sokszor újra vettem, főleg nyáron. Nagyon szeretem az illatát, olyan frissítő citrusos. Főleg nyáron szoktam használni. Egyik kedvenc termékem.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

MinnieBaba

2018. augusztus 17.

Imádom az illatát!😍 Nyáron imádok vele tusolni, felfrissít az illata, puhának és hidratáltnak érzem fürdés után a bőrömet tőle! Nálam pár éve újravevős termék! 😊

MinnieBaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

anettanna95

2018. augusztus 14.

Évek óta minden tusolás után viszketett a bőröm, annyira kiszárították a különféle tusfürdők. Amióta rátaláltam a Nivea tusfürdőkre, ez a problémám teljes mértékben megoldódott! Imádom! Igazából bármelyik illatához írhatnám ezt a véleményt, de talán ez a kedvencem. Bár az illatuk rajtam nem tartós, így is jár nekik a 5*, semmire nem cserélném le! <3

anettanna95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lena2611

2018. augusztus 9.

Nekem bejött, jó az illata, és jó krémes

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nekem bejött, jó az illata, és jó krémes

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Jelenleg ezt használom, finom krémes, az illata csodás, tetszik a kiszerlése és az ára is. Szeretem nyáron a gyümölcsös termékeket, biztos újravevős.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

supercinti

2018. július 17.

Nyaralas alatt vettem ezt, es azota a kedvencem! Egy a baj : hamar elfogyasztom ;)

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

maricunka

2018. június 2.

Szuper az illata, imádom!

maricunka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Szuper az illata, imádom!

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!