Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Lulu0206

2022. január 4.

Szeretem és a párom is.

KB azt tudja, ami egy átlag tusfurdőtől elvárható.
•kellemes illatú
•enyhe hidratáló hatása van
•Krémes, geles állagú
•megfelelő tisztítás

Igazából jó kis tusfurdő, de nem a legjobb, amivel eddig találkoztam szóval az ötödik csillagot azért kapja, mert a párom is szereti. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Szeretem és a párom is.

KB azt tudja, ami egy átlag tusfurdőtől elvárható.
•kellemes illatú
•enyhe hidratáló hatása van
•Krémes, geles állagú
•megfelelő tisztítás

Rha

2021. november 1.

Régi kedvencem, imádom az illatát. Megfelelően krémes, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Régi kedvencem, imádom az illatát. Megfelelően krémes, nem szárítja a bőrömet.

Ophelia

2021. október 17.

Kellemes, friss illatú tusfürdő, krémes habbal. Nem szárít, egész tartós az illata a bőrön. Mindig más tusit próbálok, de időnként visszatérek hozzá, nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

L_eti

2021. szeptember 6.

Annyira jó illata van 🥰 kellemes kis krémtusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Annyira jó illata van 🥰 kellemes kis krémtusfürdő

incifinci28

2021. augusztus 11.

Az illata nagyon megfogott, gondoltam egynek jòlesz.... hát folyton ezt veszem azòta is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

dcsiky

2021. augusztus 10.

Csodás illatú, amit egy darabig még lehet érezni a használat után is. Puhítja a bőröm, jól hidratál, és az állaga is jó, a kedvencem!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

d.anett89

2021. július 31.

Jól habzik. Jól tisztít. Az illata nekem nem jött be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Jól habzik. Jól tisztít. Az illata nekem nem jött be

Betti1113

2021. június 7.

Egyszerűen imádtam. Az illata egyenesen mennyei, és csodát tett a bőrömmel. Nagyon puhává és selymessé tette a bőrömet, nem is kellett sokat használnom belőle. Az illata nagyon sokáig érezhető volt a bőrömön Csak ajánlani tudom, az egyik legjobb tusfürdő amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

B.Csilla96

2021. május 24.

Nagyon szeretem az illatát! A Nivea-t amúgy is nagyon kedvelem, mert nagyon jó és krémes habja van. Nem szárítja a bőröm különösebben és az illatát is jól megtartja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

cagnes

2021. május 20.

Kedvenc nyári tusfürdőm, csodás az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Kedvenc nyári tusfürdőm, csodás az illata

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.