Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Bridzsitt

2019. március 17.

Nagyon szeretem télen, nyáron használni ezt a tusfürdőt. Az egyik kedvencem. Krémes és viszonylag sokáig megmarad az illata ami nagyon nagyon kellemes narancsos frissítő illat. 😊

Bridzsitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

orsi0210

2019. február 11.

Én kifejezetten télire vettem meg, mivel nálam a narancsillat inkább karácsonyi/télies hangulatot áraszt.
A tusfürdő állaga pont megfelelő, nem túl folyós, de nem is túl krémes, és nagyon selymes érzetet nyújt használat közben. Az illata fürdés után is elég sokáig érezhető. Egyáltalán nem szárít, bár nem is kifejezetten hidratál, de én nem is ezért használok tusfürdőt.
Összességében hozza a szokásos Nivea tusfürdők minőségét, úgyhogy ajánlom mindenkinek :)

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

zsoxcore

2018. december 24.

Frissítő, tavaszias/nyárias, narancsos illatú, gazdag textúrájú termék. Ápolta a bőröm, tartós volt az illata, nem allergizált, jól habzott. Elégedett voltam vele.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

erasm98

2018. december 21.

Kedvező ára van, nem szárít, az illatát pedig imádom, (mindig a tic-tac jut róla eszembe).

erasm98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

marysidehouse95

2018. november 16.

Nagyon finom illata van, és ápolja a bőrt is, nem szárítja ki.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nagyon finom illata van, és ápolja a bőrt is, nem szárítja ki.

heniko90

2018. november 16.

Nagyon jó testápoló, mert tartós az illata és nagyon jól habzik, nekem egyik kedvencem, de az összetevői miatt csak 4 csillagos.

heniko90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

dio14

2018. november 15.

Imádom az illatát, viszonylag tartós is. A bőrömet szerencsére túlzottan nem szárítja, de elķél mellé egy jó testápoló. Jó kis tusfürdő, mint általában az összes Nivea, párszor újravettem már.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Destinyh

2018. november 4.

Kedvenc tusfürdőm.:) Imádom az illatát, a használata után puhának érzem a bőröm, egyáltalán nem szárít. Ráadásul nagyon jól habzik. Mindenkinek ajánlom!;)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Jujuci

2018. szeptember 26.

Finom az illata, jól habzik, olcsó! nem sok tusfürdőt veszek újra, nagyon szeretem őket váltogatni, de ezt most vettem negyedszerre :)

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Jòl hidrotàl ès nagyon jò tartòs az illata

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!