Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Dzsulsz

2019. november 13.

Nagyon szeretem az illatát! Állaga krémes, ha a nagy kiszerelésűt veszem, akkor akár fél évig is eltart, amíg elhasználom. Többször újravettem, egyértelműen ajánlom. Nekem érzékeny bőröm van, de nem szárítja, az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Puszedli83

2019. október 2.

Egy élmény vele a zuhanyzás. Az állaga krémes, mint a Niveák általában, kevés kell belőle, jól habzik. Finom narancsos illata van, nem szárít. Tetszik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

micujs66

2019. október 2.

Gazdaságos, finom az illata, szép, dús habot ad, de nem szárít. Szóval tetszik, biztosan újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

NovErke

2019. szeptember 29.

Nagyon jól habzik, nem szárít sőt inkább hidratál, Isteni illata van. Legeslegjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

fokyandi

2019. július 19.

Kevés is elég belőle, könnyen habzik, frissítő illata van. Nem szárítja a bőröm.
Évekig Avonos tusfürdőket használtam, de ma már mindegyiktől piros foltjaim vannak és viszketnek. Áttértem a Niveára: ég és föld a különbség. Maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

HeythereDilayla

2019. július 3.

Nagyon jó az illata, tényleg hidratál, viszont engem nagyon zavar, hogy ennyi úgymond "vegyszer" van még benne. Több növényi alapot rakhatnának bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

pattelin

2019. június 28.

Szeretem nagyon a Nivea tusfürdőket. Ezt eddig még nem próbáltam, a sok pozitív vélemény miatt vettem meg. Tényleg kellemes az illata, bár rajtam ez a fajta nem annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

jane79

2019. május 10.

Nagyon szeretem a Nívea termékeket, mindet. Ezt a tusit is kipróbáltam és igen hidratált és felfrissített a narancs illat. De valahogy túlárazottnak tartom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Kellemes tusfürdő minden szempontból! Az egyik kedvencem, mind illata jó, mind az állaga. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Platina890413

2019. április 21.

Imádom az illatát, nem szárít, nagyon szeretem. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Imádom az illatát, nem szárít, nagyon szeretem. Jól habzik.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.