Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Camillala

2020. május 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt az illatot, a többit már próbáltam és szeretem az állagát, hatását. Ennek viszont messze a legjobb az illata, de én nagy citrom, mandarin, narancs illat mániás vagyok. A fürdőben fürdés után is sok ideig terjeng az illat. A bőrömön azért viszonylag hamar elillan, nem érzem túlzottan, de szerintem ez nem is baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Bettu

2020. május 10.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem sajnos nem teljesítette az elvártakat. Sajnos fürdés közben is enyhe illatot érzek csak, a bőrömön fürdés után szinte nem is érezni. Jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

racheldawes

2020. április 27.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Általában nyáron szoktam megvásárolni, de olykor hidegebb időben is, ugyanis csupa szép emlék köt hozzá. Imádom, ahogy a friss, üde narancsillat körbeölel, mindig jó hangulatom lesz tőle. Nem okoz irritációt, hidratál, és a finom illata tartósan megmarad a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Sjulia88

2020. április 23.

Sokáig érezni a bőröm és persze a fürdőben is az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Sokáig érezni a bőröm és persze a fürdőben is az illatát.

bubblegum67

2020. április 11.

Egyik legjobb illatú tusfürdő a Niveánál, a fürdőszobában szállingózik a friss narancs illat. A böröm puha lesz tőle és megmarad rajta a narancs illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

pacsipacsi

2020. március 4.

Nagyon imádom az illatát. Nálam a kedvenc a barackos. Annál nincs jobb:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Nagyon imádom az illatát. Nálam a kedvenc a barackos. Annál nincs jobb:))

adri251982

2020. február 8.

Évek óta hűséges vagyok a Nivea tusfürdőkhöz, a narancsos a kedvencem. Szuper illata van, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

szilvia.bano

2020. február 4.

Jól habzik, jól tisztít, nem szárítja a bőröm. Az illata is kellemes. Alapvetően nem szeretem a narancs illatú termékeket, de ennek nincs olyan brutál citrus illata, kellemesen krémes-narancsos, kicsit tejes illatú, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Dzsulsz

2019. november 13.

Nagyon szeretem az illatát! Állaga krémes, ha a nagy kiszerelésűt veszem, akkor akár fél évig is eltart, amíg elhasználom. Többször újravettem, egyértelműen ajánlom. Nekem érzékeny bőröm van, de nem szárítja, az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Puszedli83

2019. október 2.

Egy élmény vele a zuhanyzás. Az állaga krémes, mint a Niveák általában, kevés kell belőle, jól habzik. Finom narancsos illata van, nem szárít. Tetszik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.