Nivea

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Láthatóan finomítja a pórusokat, kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit, csökkenti a ráncokat és azonnal ragyogó megjelenést kölcsönöz a bőrnek. Bőrszínhez illeszkedő mikropigmentekkel és luminocollal. Ragyogó bőr és fiatalos megjelenés.

Sheila

2018. június 6.

Ez a vásárlás is fényvédős, színezett nappali krém utáni keresgélésem eredménye. Nyáron nem szeretem magamon a plusz rétegeket, szeretném egyben letudni az ápolást, fényvédelmet, alapozót, csak egy kis púder menjen még rá még és kész. Reméltem, hogy ez jó lesz, mert bár a Nivea krémek nekem általában túl zsírosak, de a Cellular sorozat (minta tesztelése alapján) jónak tűnt. Sajnos ez a krém is zsírosnak bizonyult, nem szívódik be rendesen, ragacsos marad, én pedig nem szeretek vastagon púderezni. Lehet hogy a meleg miatt a szokottnál hisztisebb a bőröm minden zsírosabb dologra, talán kipróbálom majd hűvösebb időben is, hátha akkor jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

csaktom

2016. június 9.

önmagában nem tudok vele mit kezdeni, általában sem értem a BB krémek koncepcióját, egy-két max három árnyalatból nem tudom, h hogyan lehetne megtalálni az ideális árnyalatot, ebből van ez az egy árnyalat, ami borzasztóan sötét az én bőrömhöz

nem teljesen szilikonmentes, de annyira hátul van a szilikon a természetes olajokhoz képest, h szerencsére már nem irritálja az arcom, a kémiai fényvédői meg jól kiegészítik a bioderma cink-oxidos vízalapú pasztáját, amihez hozzákeverem. én annyit várok tőle, h elvegye a cink-oxid fehérségét és közben hozzátegyen a fényszűrő képességéhez, és ezt jól teljesíti, a textúrát is pont annyira zsírosítja, amennyi jót tesz neki

egy ideje már felhagytam a tökéletes cink-oxidos napozó megkeresésével, mert láthatóan az egész életem sem lesz elegendő hozzá, h megtaláljam az ideálisat textúrában, színben, tartósítósban, hatóanyagokban, úgy h most kevergetek és tökéletesen elégedett vagyok vele. tulajdonképpen már feleslegesnek is gondolom, h egyetlen terméktől várjam el, h minden kívánságomat egyszerre teljesítse

szerk: el is felejtettem, h negatívuma a kapszulázott pigmentek, kipumpálva a tubusból egy szürkés trutyinak néz ki, amiről az isten meg nem mondaná, h milyen színű lesz felkenve, és nekem még a kevergetéskor sem sikerül előhozni belőle az igazi színét, csak a bőrbe bedörzsölve adja meg magát és jön elő a barnás színe. ez viszont azt jelenti, h csak próbálgatással lehet eltalálni a megfelelő színt, ezért le is vonok egyet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Krémhilda

2015. szeptember 21.

A Nivea nappali krémek eddig nem túlságosan jöttek be, egyetlen kivétel volt,a Nivea Visage Q10 Anti-Wrinkle Cream Fluid. Pumpás kivitelben volt kapható-amit én sokkal jobban szeretek,mint a tégelyeket-talán azárt,mert olaj-mentes formula volt,mégis már vagy 10 éve kivonták a forgalomból. Azóta folyamatosan sokkal rosszabb nappali krémeket hoznak forgalomba,főleg a light kategóriában,ráadásul tégelyben,amit macerás magunkkal vinni.
Ezért örültem,hogy az új Nivea Cellular sorozatban a nappali krémnek van tubusos változata is,igaz,hogy csak 40 ml,és az ára,megegyezik az 50 ml-es,tégelyes változattal.Egy kicsit kevésnek tartom az spf 15-ös fényvédelmet,de ennél is jobban meglepett,hogy egy kis színe is lesz az arcon,annak ellenére,hogy fehér a krém,benne szürke szemcsékkel.
Kellemes,könnyű állaga van,bár nyárra egy kicsit sok nekem a T-vonalban,de télen és tavasszal jó volt. Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrszínt,bár a fedése minimális.Leginkább CC-krémnek lehetne hívni,csak kár,hogy egyetlen színe van.Nem túl sárgás,nem túl rózsaszínes,egyszóval kellemes árnyalata van,az enyhén lebarnult bőrre emlékeztet. Nekem télen egy kicsit sötét volt,ezért világos BB-krémet kellett fölé tennem,viszont így elvész az az előnye,hogy magában is viselhető. Nagyon jó lehet viszont azoknak,akiknek egy picit sötétebb a bőrük,és nem akarnak fölé alapozót,vagy színezett hidratálót is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Glyceryl Stearate, Sodium Myristate, Sodium Arachidate, Sodium Oleate, Xanthan Gum
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Myristate, Sodium Arachidate, Sodium Oleate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geranial, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Parfum / Fragrance
Színezékek: Magnesium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Squalane eo 1 0

Felületi hártya képző anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.