Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Színezett hidratáló nappali krém minden bőrtípusra.

• visszaadja a bőr természetes ragyogását
  • 24 órán át tartó hidratálás
  • elfedi a piros foltokat, apróbb bőrhibákat
  • kiegyenlíti a bőr felszínét
  • E vitamint és Hydra IQ-t tartalmaz (fényvisszaverő pigment)
  • SPF 15 UVA/UVB védelem
  • dermatológiailag tesztelt

2 féle árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Anna07
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel, illetve szívesen postázom és foxposttal is küldhetem
Szoncso

2019. május 27.

A felkenés pillanatában nagyon szép, mintha kiegyenlítené a bőröm színét, és nap végén is látszik. Egy picit oxidálódik, de nem üt el a nyakamtól. Mintha semmi nem lenne az arcomon mégis szépen fed. Jól hidratál, a megszokott isteni nivea illata van és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Smuli

2017. augusztus 14.

Imádom! Nagyon jó az illata, könnyű eldolgozni, hamar beszívódik! Kicsi is elég belőle, nem kell sokat felkenni. Jól hidratál. :) Már 3-at elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

klnfranciska

2017. január 5.

Müllerben vettem még régebben. Nekem az az egy bajom van vele, hogy kicsit testesebb krém, így nyárra sok, de akkor pont jó lenne a világosabb árnyalat a bőrömhöz, télre pont jó lenne, hogy testesebb krém, viszont akkor meg sötét. Szóval a színe sehogy sem passzol. Próbáltam már keverni mással, hogy akkor talán, de nem igazán jött be. Rajtam hamar átfényesedett, nem is volt annyira kényelmes viselni, még ha púdereztem is utána. Nagyon nagy reményeim voltak vele kapcsolatban, de nem igazán jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

asdf27

2016. szeptember 26.

nekem a nem színezett változata van meg.én a fényvédelem miatt vettem, de én úgy érzem, hogy nekem szárítja a bőröm. nagy csalódás, mert a fényvédelem viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Mackobunda

2015. november 6.

Én Dunnestore-ba vettem, egy darabig nagyon szerettem. Felér egy alapozóval, de nem éreztem, hogy újra kéne vennem. Meguntam. Viszont egy próbának jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Triisostearin, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Panthenol, Dimethicone, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid
Illatanyagok: Myristic Acid, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0