Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Samponok

Segít ragyogóvá varázsolni a félhosszú és hosszú, fénytelen hajat, visszaadja a haj életteli lendületét, hogy élmény legyen ránézni és megérinteni. Gyémántrészecskéket tartalmazó formulája intenzíven ápolja és simává, ragyogóvá varázsolja a hajat, segít megerősíteni a hajszálakat, és fényt ad nekik.

• Intenzíven ápol, hogy sima tapintásúvá tegye a hajat
  • Segít erősíteni a hajszálakat, és fényt ad nekik
  • Segít megvédeni a haj káprázatos fényét

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

felicity94

2021. augusztus 29.

Egyszerűen imádom az illatát! Először csakis emiatt vettem meg :D Csakúgy lekaptam a polcról, nem voltak elvárásaim. Meglepett, hogy már az első mosásnál érezhetően puhább, selymesebb lett az amúgy vastag szálú, száraz, drótszerű hajam, ráadásul sokkal könnyebb volt kifésülni is. Nem tűnt fel, hogy zsírosítana, ugyanaddig bírja a hajam ezzel is, mint más samponokkal. Szeretek kísérletezgetni, de jelenleg ez az a sampon, amiből mindig tartok itthon. Szerintem csodát tesz a száraz hajjal, árban is rendben van. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

sarkanyfogvetemeny

2021. február 23.

Kellemes állagú, jó illatú lett tőle a hajam, de hosszú távon sajnos gyorsabban zsírosodott mint más termékektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

NovErke

2020. október 13.

Nekem nem fényesít, viszont nagyon puha selymes, könnyen fésülhető és szép tartású lesz tőle a hajam. Sajnos gyakran kell újra mosni, viszont az én hajam gyorsan zsírosodó, talán ezért nem épp ez a megfelelő sampon nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Csillagporocska

2020. június 20.

Nagyon kellemes, visszafogott illatú sampon. Korábban már elhasználtam több flakonnal is, a balzsamjával együtt, most is ez a felállás. A dauerolt, majd szőkített végű hajamat gyönyörűen ápolja, és egész jó tartást is ad, nálam bevált. A zsírosodáson nem változtatott. Ha épp nem kísérletezek más samponnal esélyes az újravétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

hógolyó

2019. május 22.

Borzasztóan zsírosít. Szárazabb hajra lehet ideális. Szintartása azonbam szuper! De 2 naponta hajmosás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Nymphea

2019. február 1.

Akciósan jutottam hozzá. Finom illatú, jó kis sampon ez. Picit zsírosít, így emiatt valószínűleg nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.