Nivea

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Hajápolók

Ápoló hajbalzsam fénytelen, fakó és száraz hajra tej- és selyemproteinnel, Eucerit® tartalommal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina.tarin

2020. június 17.

Hááát, nem egy csodaszer, pedig a samponja nagyon bejött, de ez valahogy nem ápol annyira mint kellene :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

póniló

2019. október 27.

Nem is jó, de nem is tragikus:) én is tesztelésre kaptam, de megvenni nem fogom. Hajmosás után egész jó, de másnapra szárazak a hajvegeim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

kovre91

2019. október 27.

Nagyon jó kis balzsam! A száraz hajamat végre nem rémálom kifésülni! Újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Candy21

2019. október 27.

Nagyon jó puha és fényes lesz tőle a hajam viszont az illata nagyon nem tetszik emiatt nem fogom újra venni.de a hatásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

labanczlaura0502

2019. október 22.

Nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam, általában drogériás balzsamok között nekem nem igazán van különbség, de ez kiemelkedik a többi közül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Anyics

2019. július 14.

Selymes és fényes lesz a hajam tőle, azt adja amit ígér. Az illata szerintem nagyon jó, olyan púderes rózsás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Jelizz

2019. július 10.

Kellemes rozsas az illata olyan eros az illata hogy hajmosas utan is a hajamban marad az illata (amit nem banok)puha lesz tole a hajam,extra fenyt es apolast nem ad bar ,hajmosasnal le selymesitette a hajam .egynek elmegy kategoria :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

sziluetta

2019. június 20.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, előtte egy isana balzsamot próbáltam, ami iszonyat szétszárította a hajam (...), és hát ettől vártam a csodát, na. Nos azt kell hogy mondjam (igaz nem sajnálom, rohadt sokat kenek a hajamra), hogy ez egy jó balzsam. Kifésülhetőek a gubancok, táplálja a hajam és puhítja a hajvégeket. Pont erre volt szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

nemethanna196

2019. június 14.

A balzsamot a hozzá tartozó samponnal együtt használtam. A sampon szép, tiszta, friss hajat biztosított, ezt egészítette ki a balzsam. Leginkább abban segített, hogy a hajmosás után a hajam könnyen kifésülhető és kezelhető legyen. A termékek illata annyira nem tetszett, de persze ez nem elsődleges szempont, ettől függetlenül az eredménnyel elégedett vagyok és szívesen használtam őket.
Egyébként korábban sosem kísérleteztem a Nivea hajápolási termékeivel, de mivel pozitív lett az első tapasztalatom, így elképzelhető, hogy a márkán belül a jövőben más termékcsaládot is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Do23

2019. május 31.

Ami elsőre megfogott a csomagolása. Amit ígért azt be is váltotta, nagyon puha és fényes a hajam tőle. Remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid