Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2014. április 13.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 75 ml

little lady

2014. április 24.

Már nem gyártják? Ez meglepett mert a boltban még rengeteg van. Nagyon száraz a kezem.Nem tudom miért lett lepontozva ennyire szegény.Ezt nem a normális kezekre kell tenni..az fel sem tudja szívni már .Kipróbáltam és első használatra azonnal beszívódott.Sokat nem tettem úgyhogy szerencsére még sokáig elég.Én nagyon megvagyok elégedve. Ez az első kézkrém ami valóban felpuhította a kezem. Egyszerűen imádom. 50ml tényleg kevés és ennyi pénzért vehettem volna Neutrogena-t de hát ha teszi a hatását..akkor elfogadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 24.

Ina15

2013. április 25.

Egyáltalán nem segít a száraz bőrön sajna, és zsíros is és nehezen szívódik fel. Alig vártam, hogy elfogyjon! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

KataaBabaa

2013. április 2.

Télen nagyon szárazak a kezeim, gondoltam kipróbálom, hátha segít. Talán vmivel jobb mint az átlag kézkrém, de akinek komolyan gondja van a kiszáradással annak ez sem segít. Ráadásul a kisebesedett kezet irritálja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Babooca

2013. március 31.

Régen megvettem ajándékcsomagba, de nem volt túl sok hatása. Elhasználtam, de nem jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Ebi

2013. január 15.

Imádtam, tényleg azonnal segített a kezemen, még ha olyan is volt mint a smirgli :) elkezdtem oriflame-ezni, kipróbáltam ezt a brazildiós kézkrémet, és ugyanez a hatás, de negyed annyiba kerül :) eza krém csak az ára miatt veszít 1 pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Szilva

2013. január 13.

Nagyon keveset teszek a kezemre egyszerre (kb 1 cm csíkot összesen a kettőre), így gyorsan beszívódik és intenzíven hidratál, gazdaságos is, és nem is marad utána zsíros érzet. A legjobb kézkrémem télre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

andrej

2012. augusztus 5.

Nagyon nehezen szívódik be, a téli időszakra vettem, de egyszerűen nem lehetett kivárni, mire nem volt ragacsos a kezem.... nagyon szíros krém, nem ápolt jobban, mint más készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Rege

2012. július 2.

Amikor először használtam - télen - csodát tett kiszáradt kezemmel, főleg a körömággyal, akkor azt hittem imádni fogom! Aztán a további használatnál kifejezetten zavart az erős illat és ragacsos érzet, főleg a körmeimen képezett kellemetlen réteget. Esténként használtam, mikor már ágyba bújtam, de volt olyan, hogy inkább felkeltem és lemostam, mert úgy tapadt, hogy nem volt emiatt komfortérzetem. Azt is tapasztaltam, hogy egy idő után nehéz kinyomni a tubusból.

Update: vissza kell vennem még egy csillagot, mert akármennyire is gazdag ápoló hatású lehet (amire az sos intenzív elnevezés is utalni enged) , én egyszerűen nem bírom elviselni a kezemen azt a furcsa filmréteget, még ha ki is van száradva. Ráadásul nem ürül ki a krém egyenletesen, ui. ahelyett hogy lelapulna, felfúvódott levegővel a tubusa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

pinky89

2012. június 24.

Szépen hidratál, az illata is nagyon jó, viszont lassan szívódik be. Ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Szépen hidratál, az illata is nagyon jó, viszont lassan szívódik be. Ezért 4*

slora

2012. június 18.

Nagyon szeretem ezt a krémet.Viszonylag hamar beszívódik,addig viszont egy kicsit zavar a kezemen,olyan zsíros érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 18.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.