Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Testápolók

Finoman hidretálja és puhítja a száraz bőrt.

A Shea vajat tartalmazó testápolóval különlegesen jó ápolni a bőrt. Gyorsan felszívódó formulája intenzíven hidratál és megóvja a bőrt a kiszáradástól.

Vicamici

2016. december 25.

Az egyik kedvenc testápolóm. Imádom az illatát, én elég sokáig érzem magamon. Bársonyos lesz tőle a bőröm, de csak kifejezetten nagyon száraz bőrűeknek ajánlom, mert elég zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

generalnagy

2016. május 4.

Eléggé folyós állaga van, nekem kicsit olyan zsíros érzetet hagy maga után, az illata kellemes Niveás, összességében nem rossz, de már alig várom, hogy elfogyjon. Nem fogom még egyszer megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

scintilla

2016. március 26.

Pumpás kiszerelésben van meg, akciósan vettem. Nekem bevált, az illata szuper, de kicsit nehezen lehet eloszlatni. Az adagoló miatt megkapja az 5 csillagot, a legjobb megoldás, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

BecCc

2015. július 1.

A fel és alkaromon komolya allergiás reakciót hozott elő. Tiltólistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

A fel és alkaromon komolya allergiás reakciót hozott elő. Tiltólistás.

emci91

2015. január 6.

Mint testápoló meg vagyok vele elégedve, el is fogom használni. Az összetevő listája nem egy leányálom, e miatt, nem fogom újravenni. A hidratáltságot felkenés után még 2-3 óra múlva is érzem. (más testápolóknál 1 óra maximum ez a "hidratáltaság érzés") :) És rájöttem h nekem nem tartozik a kedvenceim közé a tipikus Nivea illat. De teszi a dolgát ezért a 3 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

körtevirág

2014. december 30.

szeretem az illatát, jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet maga után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

szeretem az illatát, jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet maga után

Tündérvirág

2014. szeptember 15.

Nekem extra száraz bőröm van, eddig bevált, igaz, egy hete használom csak. Nem a kedvenc, nekem sajnos sűrű az állaga, amit nem igazán szeretek a testápolóknál, de mivel hamar beszívódik, így nem zavaró. Illatát nem ragoznám, szokásos nivea, amit én nagyon szeretek. Semmilyen gyümölcsös illatot nem viselek el magamon sem testápoló, sem testpermet formájában. Tusfürdőből is elég válogatós vagyok emiatt. A gyümölcsmentes finomabb illatokat preferálom, erre nekem a nivea termékei tökéletesek az illatuk miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

őzgida88

2014. július 9.

Imádom ezt a testápolót, nagyon jó illata van, hamar beszívódik a bőrbe, tartós, és puhává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

i21

2014. május 4.

Kedvenc testápolóm! Nagyon jó, friss illata van! Híg, és könnyen beszívja a bőröm, utána meg olyan a tapintása mint egy babapopsi :D Imádom, nálam csodaszer! :))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

erzsoka83

2014. április 7.

Nagyon finom,diszkret,igazi Niveas illata van,konnyen beszivodik es nagyon jol hidratalja a szaraz bort,en nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.