Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab hosszú, töredezett hajra. Ápolja a hajat és segít megvédeni a hajvégeket a töredezéstől. Megóvja a hajat a hajszárító forró levegőjétő és megbízható extra erős tartást ad.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2019. július 14.

Kellemes az illata es konnyu hasznalni egy nagyon kicsi is eleg belole,ad egy kis tartast a hajamnak kicsit megemeli ,viszont erzem hogy kemenyit is es osszeragad tole a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

szandymakeup

2013. július 22.

hajmosás után törülköző szára hajba szoktam egy kicsit beledörzsölni olyan miután megszárítom mint egy hajlakk jó cucc ... de nem rajongok érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 22.

senskin

2013. március 10.

:) Itt kerestem a Krémmánián, az alá akartam írni a hozzászólást. A Vital egy szörnyűség volt a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

senskin

2013. január 24.

Nivea vital habot kerestem, de nem találtam. Összességében az összes nívea hajhabbal nem vagyok megelégedve. Ezektől a haboktól zsíros a hajam. Egy napot is alig bír ki. Amióta lecseréltem érdekes módon ez a túlzsírosodás problémám eltűnt. A sok olajtartalma, az lehet a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

lau0825

2012. augusztus 27.

A tartásával nincs gond, bár nem nevezném extra erősnek, fényes is lett tőle a hajam, nem olyan rossz ez a hab. Az illata is kellemes, sokáig megmaradt. Egy habtól viszont nem hiszem h bármiféle ápolást el lehetne várni, így nem értem hogy merik ráírni, hogy repair?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

CocoSunrise

2012. június 23.

Borzalom, majdnem olyan rossz mint a hajlakk. Ha keveset teszek alig használ, ha többet összegubancolja-ragasztja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

LollY

2012. június 17.

Alkalmanként lehet hasznalni fogom. De ki is mosom másnap, mert másnap fesulni nem lehet, hogy el ne tord a hajveged. Tartás viszont szépen megmaradt és csillogott is egy picit a hajam a gondorites után. Ápolni bizti nem ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

landi

2012. március 17.

Nekem elég jól bevált. Hosszú hajamat simítom,ha ebből a habból teszek rá előtte, puha és fényes lesz,de mégis elég erős marad és viszonylag hosszú ideig sima.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Szép

2012. január 17.

Az én hajamat nem formázta

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Az én hajamat nem formázta

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.