Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maow, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Tusfürdők

Az aktív szénnel gazdagított innovatív formula mágnesként vonzza magához a szennyeződést, így alaposan tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. A hatékony és kíméletes tusfürdő karakteres illatával és ápoló habjával a jól ápoltság friss érzését biztosítja a bőr és a haj számára.

Bőrbarát pH- értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

LUNACICA

2021. április 19.

Párom kipróbálta,de neki túl tömény volt az illata,és igaz ami igaz,miután kijött a fürdőből nekem sem tetszett az illat a bőrén. Azért kap 3 csillagot,mert akinek bejön ez a nagyon intenzív illat az elégedett lesz vele,mert sokáig érezni lehet,és jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Hybriss

2017. június 11.

Először a barátom használta, kapta valakitől. Aztán meg most már én is. :D Nagyon jó illata van, nem olyan erőszakosan tipikusan férfias, szerintem bátrabb nőknek is tökéletes. Illatán kívül semmi extra, de nem is várok tusfürdőktől sokat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Tatsuya

2017. május 26.

Tobbszor ujravasaroltam mar, most is tartok itthon egy plusz darabot tartalekkent. Nagyon meggyozo a tisztito hatasa, mindemellett kellemes ferfias illatu. Nyaron is nagyon jo alkalmazhato, enyhen borradir hatasu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

bszcs17

2017. március 18.

Tök jó tusfürdő, csak átverve érzem magam mert a dobozon az van, hogy tartalmaz aktív szént, viszont az összetevők között ennek nyoma sincs.. Egyébként nagyon jó illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Reva03HU

2017. január 29.

Párom szereti,nem szárítja a bőrét, de a kedvenc márkáját (Old's Spice) nem cserérélné le :) Szerintem jó illatú, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

bendi13

2016. december 30.

Nagyon jól tisztít. Nem hagy ragacsos utóérzetet a bőrön. Előszőr megijedtem mert még sosem használtam fekete színű tusfürdőt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

balankaa01

2016. július 24.

A párom használja. Igazi "csajmágmes" illata van, ami sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

A párom használja. Igazi "csajmágmes" illata van, ami sokáig érződik.

FrauNika

2016. április 11.

Ez egy új tusfürdő a páromnak! Szereti! Kellemes illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Ez egy új tusfürdő a páromnak! Szereti! Kellemes illata van!

maow

2015. december 20.

A párom is ezt a terméket használja, nagyon meg van vele elégedve. Kellemes, friss illata van, jól habzik, a sűrűsége miatt nem kell belőle sokat használni, így gazdaságos. Minőségi termék. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.