Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdagon ápolja a száraz bőrt. A Q10 formula hozzájárulhat a sejtmegújuláshoz. Feszessé és rugalmassá teszi a bőrt

Eve25

2016. június 8.

Nekem bevált, 1 hét után már látszik a különbség. Korábban is használtam, akkor is nagyon jó tapasztalatom volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Norih

2015. október 26.

Jól beszívódik,hidratál,jó az illata,nagyon feszesitő hatását nem érzékeltem,de többször is újra vettem a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

Balaton

2015. június 5.

Én kifejezetten szeretem, jól hidratál, könnyen beszívódik, jó az illata. Kicsit feszesít is, főleg a combomon vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

spari193

2014. október 27.

Kellemes illatu, kis feszességet én is felfedezni vélek, de kicsit hosszú a felszivodasi ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Scatty

2014. október 18.

Szeretem, jól hidratál, kicsit valóban feszesít is, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Szeretem, jól hidratál, kicsit valóban feszesít is, kellemes az illata.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Az egyik kedvencem. Nagyon jó az illata. Remekül hidratál. Kicsit feszesít. Kellemes állaga van, hamar beszívódik. Elég hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

lysza1985

2014. június 14.

Többször használtam, nagyon picit feszesít, célnak megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Többször használtam, nagyon picit feszesít, célnak megfelel.

emma69

2014. május 13.

Nos kipróbaltam, feszesítő hatást nem szabad tőle várni ha nem sprotoltok, én fogyókúrám alatt, vagyis jobban szeretem egészséges életmódnak nevezni, használtam, sport és hideg meleg váltózuhany mellett + vettem narancsbőr elleni krémet is és szerintem segít, vagy legalábbis valamiféle segítséget nyújt a bőrnek, az illata isteni úgyhogy szerintem ilyen célokra megérin a pénzét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

sztinke

2014. április 15.

Többször is újravettem, mert nagyon kellemes kis testápoló. Nyárra is ideális, mert könnyű állagú, és hamar beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet. Az illata kellemes, olyan "nivea-s". :) Feszesítő hatást nem tapasztaltam, szimpla testápolónak viszont kicsit drága, ennyi vele a gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

0kosan

2014. március 29.

Elhasználtam egy flakonnal de nekem nem jött be. Nem szívódott be rendesen, ragacsos maradtam, pedig nagyon száraz bőröm van, feszesíteni nem feszesített semmit, ezek fényében sokallom az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp