Nivea

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő hatású önbarnító testápoló Q10 koenzim tartalommal. Akár 10 nap alatt feszesebbé teheti a bőrt, miközben gondoskodik az egyenletes napbarnította barnaságról. Intenzíven hidratál így segít bőrödet igazán puhává varázsolni.

Tviki993

2020. július 9.

Csak egy mintát kaptam belőle, sokmindent nem tudok leírni róla.
Az illata jó, gyorsan beszívódik, szépen hidratál.
De barnító hatást 1 alkalom után nem vettem észre, de sok barnítós termékbe csalódtam így nem hasznàlok ilyet, de ez nem zárja ki azt , hogy ez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Csak egy mintát kaptam belőle, sokmindent nem tudok leírni róla.
Az illata jó, gyorsan beszívódik, szépen hidratál.

mbella3538

2020. június 16.

Eddigi legjobb önbarnító testápoló számomra. Nem sárgít, nem hagy foltot, egyenletes, és pár nap után már nagyon látványos az eredmény. Este viszem fel az egész testemre fürdés után. Arcra nem ajánlom, és az illata nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 16.

parblek

2020. május 31.

Kétszer használtam eddig, színváltozást még nem tapasztaltam. Az illata valóban édesebb a klasszikus nivea illatnál, és a bőrön is sokáig érezni de szerintem nem kellemetlen. Önbarnító illatot nem érzek rajta. Eddig tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

blairwaldorf

2020. május 31.

Az előző véleményekkel egészen ellentétes tapasztalatot írok. Én is óvatosan kezdtem el vele bánni, tényleg szépen eloszlik, beszívódik, és aminek nagyon örültem: szép fokozatosan fejti ki hatását. Korábban Dove önbarnítót használtam, az gyorsan akart hatni, de csíkos/foltos is lett az eredmény. Ötödik napja kenem be vele magam esténként, és hát valahogy most veszem észre az első árnyalatbeli különbséget a bőrömön. Szerintem ez így jól működik. A szaga egyáltalán nem vészes, magának a kérmnek nekem tetszik is az illata, a bőrön pedig a tipikus önbarnító illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

dorye

2020. május 18.

A Rossmannban láttam először, előtte a Nivea Bronze Effect- et használtam, azzal meg voltam elégedve. A boltban ezt magas áron adják, meg is szagoltam és azzal a lendülettel vissza is tettem. Keresgéltem a neten Bronze Effect- et, talàltam is, megrendeltem jóval olcsóbban, erre mikor kinyitom a dobozt ez a Q10- es díszelgett benne. A hatása nagyon jó azzal nincs is gond, viszont a szaga az szörnyű, már elsőre is, valami elcseszett szúrós rózsaszag ami aztán ugye az önbarnító tartalma miatt átvált ázott zokni szaggá. Egyenesen utálom, nem is szívesen kenegetem, ott van a polcon, viszont pattanást nem okoz ami nagy szó nálam, mert a Dove (aminek bár jobb az illata, attól is rosszul vagyok) okozott pattanást. Összegezve Nivea! Nem értem miért kellett ez a parfüm ebbe az amúgy szuper termékbe? Ezért csak 3 csillagot adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Zita41

2020. május 8.

Tegnap vettem meg, mert nem szeretnék szoliba járni, de a rövid ruhákhoz kéne vmi szín..
2150ft volt a vietnámi drogériába.
Szóval bekentem próbára a kézfejeimet. Pihe puha lett az amúgy nagyon száraz bőröm és szép bronzosan csillog. Ez tetszik idáig. Na de az illata....ezt, h cseszhette el a NIVEA??!! Olcsó parfüm szagként tudom jellemezni, amitől a fejem szét megy. Amúgy is nagyon kifinomúlt, jó szaglásom van és ez különösen ócska szag. Remélem elillan órák alatt ez a szag, mert amúgy jó termék. Miért nem lehetett a megszokott, tipikus NIVEA illatot adni hozzá?! 🙄🤔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

2150ft volt a vietnámi drogériába.

Ziza

2020. április 18.

Önbarnítós testápolót szerettem volna vásárolni, teljesen impulzus szerűen vettem meg ezt abból a minimális kínálatból ami a boltban volt. Az illata nekem nem jön be, olyan olcsó parfüm kategória de még éppen nem annyira borzasztó hogy az ember vissza tegye a polcra, testre felvíve viszont van egy kissé fura szaga egy idő után, de én kb. ugyanezt szoktam érezni magamon szolikozmetikumok használata után is úgyhogy olyan nagyon nem zavar. Óvatosan kezdtem el használni nehogy csíkos-foltos legyek, de szerencsére nagyon könnyű elkenni, szépen be lehet dolgozni a bőrbe, hatása már az első használat után észrevehető közepesen világos bőrön. Hidratáló képessége nagyon száraz bőrön hagy még némi kívánni valót, de nyáron pont elegendő lesz. Az illata és a fura mellékszaga miatt kap csak 4 csillagot részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

zita98

2020. április 8.

Huhh, szerettem volna szeretni, de sajna nem megy. Első önbarnítóm amit nagy örömmel próbáltam ki, ugyanis Nivea termék amit általában imádok.
Először lábamon próbáltam ki, mert kitudja lehet ha csúnya lesz azt akkor nem mutogatom :D
Viszont kellemes csalódás volt, elég világos a bőröm, de egy használat után is látszata volt.
Ennek örömére másnap bekentem magam tetőtől talpig. Na, ez volt a nagy hiba. 3 óra elteltével mentem zuhanyozni és bőrradírozni, mert olyan rossz szaga lett a testápolónak a bőrömön, hogy nem bírtam elviseni.
Sajnálom, mert nem lenne rossz cucc, de ez a szag szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Sajnálom, mert nem lenne rossz cucc, de ez a szag szörnyű.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Sodium Metabisulfite