Nivea

Ár:   1275 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 20.

Kategória:   Testápolók

A bőrben természetesen megtalálható Q10 koenzimet tartalmazó testápoló segít hozzájárulni a sejtmegújuláshoz. A formula a bőrrel harmóniában működik és segít feszesebbé tenni azt:

• Rugalmasabb bőrérzetet biztosít
  • Rövid idő alatt feszesebbé teheti a bőrt
  • Segíthet megerősíteni a bőr védekezőképességét és intenzív hidratálást biztosít.

Kiszerelés: 250 ml

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Normál Bőrre
Ár: 800 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénz
AszusZ

2019. november 19.

Nekem nagyon bevált. Kicsit zsíros és ragacsos az érzés miután be kentem magam de alapjában véve jó. Nagyon kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

annafarkas

2019. november 6.

Számomra a ragacsos utóérzete miatt csak 2 csillag. A lábamon és a kezemen is szörnyen ragadós marad a krém és csak a lemosás segít. Nem túl kellemes érzés. Illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Bandita13

2019. június 13.

Isteni illat, könnyen kenhető textúra és puha bőr. A hatása valóban látszik. Selymes és nagyon puha lesz tőle a bőrom. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Asztraia

2019. április 14.

Nagyon szeretem ezt a testápolót.
Isteni illat, kellemes állag, ami hamar beszívódik és már pár alkalom után látszik a bőrömön a változás.
Olyan szép egységessé és olyan nagyon jó puhává teszi a bőröm, nagyon szeretem ezt a testápolót magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nagyon szeretem ezt a testápolót.

ErikaErika2

2019. április 12.

Igaz, hogy nem hasznalom olyan regen, de semmilyen borfeszesito hatast nem tapasztaltam. Viszont finom illatu es puha, hidratalt lett a borom tole. Furdes utan szoktam hasznalni, az utobbi idoben rettenetesen szaraz lett a borom, meg ugy is, hogy tiszta vizzel zuhanyozom, csak ott hasznalok szappant, ahol muszaj, a kadban furdesrol pedig teljesen le kellett mondanom. Nagyon jo tett a boromnek a testapolo, azota nem szaraz, nem viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

TimiK

2019. március 30.

Nagyon nem voltam elájulva tőle. Ami jó benne hogy gyorsan beszívódik, de az illata nekem nem tetszett és feszesítő hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Andi888

2019. január 3.

Megelőzésként vettem, hogy ne ráncolódjon a bőröm. Tökéletesen beszívódikcirka kettő perc alatt fürdés után és azonnal lehet öltözni rá. Az illata emlékeztet a gyerekkoromra, nem tudom miért. A Q10 hatóanyag miatt vettem meg és nem csalódtam bár nincs még bőrhibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

FDA

2018. október 28.

Bàr feszesítő hatása nincs, mégis ez a legjobb testàpoló, amit valaha próbáltam. Jó az illata és hosszan tartó hidratàlt bőr a használat eredménye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Kodi

2018. szeptember 6.

Állítólag Meghan Markle kedvence, amit vallásosan használ - legalábbis egyszer ezt nyilatkozta valamelyik beautygréniumnak. Nem is tudom, a hatása oké, nagyon kellemes az illata, eleinte kicsit ragad közvetlenül a felkenés után. Majd reggelre szépen kialakulnak a dolgok. Ami nem tetszik, hogy felkenéskor határozattan érzem az alkohol szagát, annyi van benne. Azt hiszem inkább a sötétkék, száraz bőrre valót kellett volna megvennem, abban talán nincs ennyi denaturált szesz. Feszesítést egy percig sem vártam. Nem is tudom, egyelőre nem vennék egy kartonnal, mint amire a hercegné vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

lendjelnoora

2018. szeptember 2.

Imádom. A legjobb testápoló, amit eddig használtam. Rendszeres használata mellett, a bőröm sokkal puhább és rugalmasabb. Isteni jó az illata, tavaszi nyárias illatvilág. Sokáig megtartja az illatát a bőröm, még több óra használat után is intenzíven érezni. Jól beszívódik, felkenés után nyugodtan bújhatok bele a ruháimba, nem hagy nyomot maga után. Bőrfeszesítésre egyik testápoló sem alkalmas, szóval ennek a marketingfogásnak nem muszáj bedőlni, amikor megvásároljuk, de minden mást hoz, amit egy testápolónak tudnia kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp