Nivea

Ár:   2540 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2540 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. május 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2540 Ft

A Q10-et, kreatint és algakivonatot is tartalmazó innovatív készítmény segítségével a ráncok csökkennek, a bőr pórusai láthatóan finomodnak. A könnyű és intenzíven hidratáló gél állagú krém gyorsan felszívódik, a 15-ös napvédő faktor és a megbízható UVA védelem pedig segít megvédeni a bőrt a nap károsító hatásaival szemben.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 2540 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Asztraia

2019. április 14.

Már egy ideje ezt a krémet használom nap mint nap és azt vettem észre, hogy kisimultabb az arcom és szebb a bőröm is tőle.
Jó az állaga, könnyen és gyorsan beszívódik, az illata is finom, smink alapnak is klassz.
Valamennyit javít a bőröm zsírosságán, de nem teljesen mattít.
Mindent összegezve jó kis krém, mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Valamennyit javít a bőröm zsírosságán, de nem teljesen mattít.
Mindent összegezve jó kis krém, mindenképpen újra fogom venni.

monique001

2018. augusztus 26.

Nekem bejön. Nagyon finom illat, jól hidratál, gazdaságosan lehet használni, sokáig tart. Nekem a szemem alatt szárít, azért csak 4 csillag. Amúgy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

judit.skarupka

2017. december 4.

Jól hidratál és csökkenti a ráncokat,de nagyon zsírosítja az amúgy is fénylő bőrömet. Plusz ez a fényvédő faktor számomra felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Avellana32

2016. november 27.

Szerettem volna egy olyan arckrémet találni, amiben van fényvédő és megfelelő vegyes bőrre. Ez a termék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagyon fénylik tőle az arcom sajnos. Viszont mintha az arcomat némiképp kisimította volna, mondjuk még nincsen sok ráncom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

eidrika

2016. május 17.

Az én bőröm egyszerűen imádja ezt a krémet! Nem okozott pattanásokat és a nap végére csak minimálisan fénylik ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Nikike29

2015. október 1.

Kerestem egy jó kis nappali hidratálót, ami jó zsíros bőrre, tág pórusokra, de ránctalanító hatása is van, mert sajnos én sem leszek már fiatalabb... Hát sajnos még mindig keresem azt a terméket... Ez a krém eddig egy esélyt kapott, de már ekkor elvérzett. Az egyik probléma az illatával van, elképesztően parfümös, ami a tégelyben még finomnak tűnik, de felkenve borzasztó, hát nem az a jó Nivea illat. A másik probléma pedig az, hogy kb. fél óra múlva úgy nézett ki az arcom mintha egy tányér zsírba fejeltem volna. Borzasztó :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Krisz003

2015. augusztus 18.

Pár napig használtam csak, viszkettem tőle, a bőröm durva lett,semmi simaság és marha zsíros. Több hétbe telt,mire sikerült helyre hoznom ez után. A kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Agi4

2015. május 5.

Anyukám adta nekem oda, mivel őt csípte. Mivel nekem nem túl érzékeny a bőröm, nekem bevált. Nagyon könnyű az állaga, finom az illata, hamar beszívódik és puhít. Sminkelni tökéletesen tudok rá. Egyedül a 15ös fényvédő nem ér benne semmit, de ezt elnézem neki. Nem zsírosítja az arcomat, pattanásokat sem okozott, és én allergiás sem lettem rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Zsildom

2015. április 16.

Amikor még nem nézegettem az összetevő listát a dobozokon, elhasználtam majdnem egy tégellyel belőle. Ma már tudom, hogy ezzel az ördögi körforgást tartottam fenn. Hamisítatlan, domináns nivea illata van, nekem már túl sok is volt időnként. Pozitívum, hogy rendkívül könnyed az állaga, gyorsan beszívódik. Negatívum: hidegebb időben már nem hidratált eléggé, az Spf 15-ös értéke egy vicc, pórus finomításra meg belepakolták a denaturált alkoholt. Ami irritálja a bőrt, az arra hajlamosaknál pattanások alakulnak ki, amire újra rákenjük a krémet és várjuk a csodát, ami nem jön. mindezek után 1 ft-rt is drága lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 16.

Krisz78

2015. február 13.

Már 2 hónapja használom, ez(is) a téli,nappali hidratálóm.
Pórusfinomító hatást én sem tapasztaltam, de arra használok mást.
Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.Pihe-puha lesz utána az arcom.
Pattit nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Már 2 hónapja használom, ez(is) a téli,nappali hidratálóm.
Pórusfinomító hatást én sem tapasztaltam, de arra használok mást.
Pattit nem okoz.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak