Nivea

Ár:   954 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 954 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2012. február 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 954 Ft

Egy selymes érzést adó testápolókrém, mely gyorsan felszívódik, és intenzív ápolást nyújt a nagyon száraz bőr számára.

Ár: 954 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

borntobe

2017. november 12.

Az első használattal pihepuha bőröm lett *.* Meglátjuk, mennyire tartós, egyelőre imádom, és itt simogatom a karom az irodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Morgen92

2017. október 19.

Ez eddig a legjobb testápoló igazi száraz bőrre. Szinte az egész család használja, még a baba bőrét is ezzel kenjük. Nekem kicsit drága, de sokáig elég, jó minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Litta

2017. március 21.

Neutrogenáról váltottam erre, mert azt már meguntam, meg amúgy is szeretek kísérletezgetni a kencékkel. Sajnos kissé csalódás a termék. Tudni kell, hogy a bőröm nyáron is száraz, de télen egyenesen katasztrófa: hámlik, húzódik, viszket, a kézfejemen nem ritkán véresre repedezik. Ezért mindig az extra száraz bőrre való krémeket keresem, ezért próbáltam ki ezt is. Az illatát imádom, nagyon kellemes, az állaga kissé híg, de jól kenhető. Viszont a hidratáló hatása nekem édeskevés. Míg a Neutrogenával elég volt 2-3 naponta bekennem magam, ezt minden egyes este használnom kell, mert fürdés után már érzem a viszketést. A kezemet pedig hiába kenem be vele jó vastagon, egy kicsit csípi, és reggelre úgy beszívja, mintha soha nem is lett volna, és ugyanúgy száraz marad.
Szó mi szó, hiába a kellemes illat meg a jó állag, nekem csalódást okozott, ezért csak 3 csillagot tudok adni neki. Elhasználom, aztán visszatérek a Netutrogenához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Wonderland

2017. március 2.

Kombinalt borom van , neha szaraz a viztol. Sok testapolot kiprobaltam , ezek kozuk ez a Nivea testapolo a legjobb!!!
Nagyon finom illata van, nem az a parfumos. Nagyon puha , sima bort varazsol ami tartos !
Imadom 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Imadom 😍

agen

2016. november 2.

Télen kötelező és egyedül ennek a nivea-nak viselem el az illatát, hiába hidratál jobban esetleg a sötétkék. Gyorsan felszívódik, de nekem muszáj ebben az időszakban reggel-este kenni a lábam. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Dolores

2016. május 15.

Nagyon klassz kis testápoló, hamar felszívódik és nagyon kellemes, nem túl tolakodó, finom illata van. Nekem száraz, kipirosodásra hajlamos bőröm van, nálam ez bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

csillag1219

2014. július 5.

Isteni az illata és nagyon jól hidratál. Nem olyan gyorsan szívódik be és hagy egy lágy réteget a bőrön, de ez engem nem zavar. A páromnak a tégelyes verzió van meg, az is remek (talán kicsit még sűrűbb). Nekem bejön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

edinalazar

2014. május 18.

Nagyon jó testápoló, hamar beszívódik és telt, selymes bőrt hagy maga után, anélkül, hogy ragacsos vagy fullasztó lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

danna113

2014. május 6.

Nagyon jó! Az állaga pont jó, nagyon jól beszívódik és hidratál. Egyetlen negatívuma a sok illatanyag, ami a bőröm néha irritálja. Ettől függetlenül szeretem és a jövöben is újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

kékvelúrcipő

2014. február 10.

Nagyon jól hidratál, sűrű, kicsit nehezen szívja be a bőröm ezért éjjszakára szoktam használni. Téli időszakban kiválló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.