Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2019. május 2.

Kategória:   Tusfürdők

Babooca

2019. augusztus 26.

Anno használtam, mindenhol kutattam mire meg tudtam venni. Jó illata volt. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, szerintem az egyik legjobb illatú Nivea tusfürdő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Joaninha

2015. december 11.

Ez volt a kedvenc Nivea tusfürdőm és megszüntették, pedig ennek annyira isteni illata volt! :( Nagyon szeretem a Nivea krémtusfürdőit, szerintem ár/érték arányban a legjobbak a piacon. Persze van más tusfürdő is, ami hasonlóan jó vagy talán jobb, de azoknak az ára nem mindennapi használatra van kitalálva. Nagyon finom az illatuk és nem szárítják a bőröm egyáltalán. Amióta csak Nivea krémtusfürdőt használok, azóta kevesebbet kell magam testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Lino

2013. szeptember 27.

Nagyon finom vaníliás illata van! Egyik kedvencem! Már sok éve csakis Nivea tusfürdőket használok, mindegyik jó állagú és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

kiskozmi

2013. január 21.

Niveák között nekem is ez az abszolút kedvenc,de sehol sem látom már. :( Leginkább nyáron szeretem használni,amikor eleve nem sok kedvvel nyúlok testápolóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

quinnie0715

2012. május 26.

Nagyon kellemes az illata, és jól hidratálja a bőrt. Nekem egy gondom van vele, hogy fürdés után egy réteget hagy a bőrömön, amitől olyan érzésem van, mintha nem tudtam volna megfelelően lemosni, és ettől nincs meg az a jó kis tisztaság-érzet. Emiatt levonok egy csillagot, de egyébként nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

varga.stella

2012. március 24.

Nekem az összes Nivea krémtusfürdő bejött eddig. Kellemes az illatuk és tusfürdőhöz képest elég jól hidratálnak. Mindenesetre ez a kedvenc, ha meglátom boltban, felvásárolom a teljes készletet, mert kevés helyen lehet kapni. Legutóbb egy Intersparban kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

sweetnika77

2011. augusztus 18.

Nagyon jó kis tusfürdő,kevés kell belöle finom az illata és nem szárit,én szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 18.

nemesanita

2011. augusztus 16.

A Nivea tusfürdők közül szerintem is ez a legjobb illatú,csak sajnos már kevés helyen lehet kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

dio14

2011. augusztus 4.

A niveák közül számomra a legjobb illatú tusfürdő,és a bőrömet is kellően hidratálja.Aki szereti a vanília illatot,annak nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.