Nivea

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag kézkrém makadámia dió-olajjal és vitaminokkal táplálja bőrét és selymessé varázsolja a kezeket.A továbbfejlesztett formula Hydra IQ hidratáló technológiával aktiválja a bőr saját hidratáló mechanizmusát az intenzíven hidratált kezekért.

Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 100 ml

Csirip74

2017. április 16.

Kézkrémek között szerintem toplistás. Nagyon jól, maradéktalanul felszívódik, az illata sem tolakodó, amit egy kézkrémtől elvárunk azt teljesíti. Ajándékba kaptam, ha elfogy keresgélek tovább. Sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

BakosEszter

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Nagyon puha lesz tőle a kezem és az illata is jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon puha lesz tőle a kezem és az illata is jó!

senskin

2017. február 26.

Ajándékba kaptam, de eddig nekem semmi nem volt jó a kezemre. Gondoltam, na próbáljuk csak ki. A babapopsi krém után felüdülés volt: Nem ragad, nem zsíros, tényleg azt adja amit kínál: puha, sima kezek bármi töredezettség nélkül. Egy kisebb gondom van vele, az illata. Emiatt allergizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Vigike

2017. február 21.

Egyik legjobb ezen az áron. Karácsonyra lepett meg vele a párom nagymamája és meglepődéssel vegyes örömmel konstatáltam, remek kis krém ez. Szuperül hidratál, nem ragad a kezem utána, nem kell diónyi nagyságú krémet felvinnem, hogy érezzem a hatását, ráadásul így elég sokáig is elég.
Csak hogy szemléltessem: az első kis tubust 2015 karácsonyán kaptam, nyilván elég kevés van már benne, de még mindig azt használom, pedig 2-3 naponta kenem a kezem, sőt a barátom is előszeretettel nyúl érte. Azóta túl vagyunk még egy karácsonyon és gazdagabbak egy újabbal. Egy darabig nem kell kézkrém vásárlásán gondolkodni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

arcoiris

2017. február 7.

Nem csodaszer, de rendes hidratálás mellé kellemes illat párosul! Szeretem mert olyan "balzsamos"!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

isehreT

2017. január 2.

Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a kezem és az illata is jó. Ajándékba kaptam, ha elfogy, ugyanilyet veszek majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

missmomsen

2016. december 24.

Nagyon jó, nincs az a klasszikus nehéz, zsíros állaga, gyorsan beszívódik, hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

kokuszmokusz

2016. október 30.

Egyszerűen imádom ezt a kézkrémet, valami fantasztikus az illata, nagyon sokat segített a száraz kezeimen. Tuti hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

MNNiko

2016. október 3.

Ez a Nivea kézkrém egy hatalmas csalódás. Elsőre jónak tűnt, de aztán észrevettem, hogy csak egyre szárazabb a kezem, és minél többet használom annál rosszabb.
Az illata nagyon kellemes és hamar felszívódik, de "függőséget" okoz és hosszútávon nem javít a kéz szárazságán.
Inkább kidobtam a maradékot és azóta a kezem lassan helyre állt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Inkább kidobtam a maradékot és azóta a kezem lassan helyre állt.

Ella

2016. március 21.

Ugyan az összetevők közül a Lyral helyett Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde szerepel az én krémemen (bár mintha ugyanaz lenne a kettő), minden más stimmel (jó, kicsit más a csomagolása...). Nekem nagyon nem jött be. Szerintem igenis lassan szárad be, réteget képez és NEM HIDRATÁL. Totál szétrepedtek a kezeim. 2 napja a férjem vette észre, hogy tiszta vér a jobb kezem, mert annyira kirepedezett és lefolyt a többi ujjamra is. Pedig már március van, fújdogál a szél, de enyhe az idő és előtte fél órával kentem be a kezemet ezzel. Úgy látszik a Nivea kézkrémjei közül csak a Q10 Anti-age-t szabad megvenni, a többi kalap lócitromot sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.