Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. február 15.

Kategória:   Testápolás

Gyorsan beszívódó, nyugtató hatású formula, mely Dexpanthenollal és Hydra IQ-val azonnal hidratálja a száraz bőrt.

liltournier

2012. február 16.

Már több niveás testápolót is használtam, nagyon száraz a bőröm, és ez volt eddig a legkevésbé hatásos, többször is előfordult, hogy egy nap kétszer is be kellett kennem vele magam, mert viszkettem a szárazságtól. Tényleg csak SOS-helyzetekre jó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Melinda

2012. február 15.

Én is még a régi csomagolással vettem meg. Szerettem, jó kis krém, hidratálta a száraz bőröm, de szerintem ezt még tudja más krém is. Extra hatást nem éreztem, de lehet, hogy még veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

ILR

2012. február 6.

A férjem ezzel lepett meg, pedig kifejezetten kértem, hogy kék tubusost hozzon. Jól hidratál, de olyan büdös, hogy csak legvégső esetben kenem magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

morning_glory

2012. január 11.

Én még az új csomagolásdizájn előtt használtam el egy tubust, mikor betört a piacra. Télen, nagyon kemény vizű lakásban laktam, és ez sokat segített a száraz bőröm állapotán. Azóta nem vettem újra, mert találtam jobbat, de ez sem volt rossz, szerintem az átlagnál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

fatime

2011. szeptember 28.

Szerintem teljesen átlagos testápoló, semmivel sem tud többet mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

nemesanita

2011. szeptember 28.

Nekem nem vált be,nem tetszett az illata.Nem is hidratált eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Nekem nem vált be,nem tetszett az illata.Nem is hidratált eléggé.

agi.greendaygirl

2011. szeptember 23.

termékmintám volt belőle, hát nem voltam elájulva tőle. Sokan írják itt az oldalon, hogy a niveáknak tolakodó, erős illatuk van. Én nem tartoztam eddig közéjük, de ennek a testápolónak az illata nekem is sok volt. A hidratáló hatása pedig nem valami jó. A Nivea kényeztető testápoló ( azt hiszem shea vajas, kék csomagolás) jobb nála, illetve sokkal jobb a Garnier 7 days Kakaóvajas ( nagyon száraz bőrre) testápolóm. Kicsit csalódtam benne, nem vártam tőle csodát, de ennél azért többre számítottam.
Nagyon kevés ideig tart a hidratáltság érzése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

Nagyon kevés ideig tart a hidratáltság érzése

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.