Nivea

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Fényvédők

Nem ragadós formula.

kovacsrekaa

2016. június 6.

Sosem tudtam rendesen csokibarnara barnul, mindig leegtem vagy meg sem fogott a nap... Tavaly meghivtak minket Horvatorszagba nyaralni, az elso uzletbe ami szembe jott velunk ott vettem ezt a kencet (mar nem emlekszem az uzlet nevere :D). Folyamatosan kentem magam furdesek utan. Eredmeny: csokibarnasag, 0 leegessel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

edina810

2016. január 7.

Kedvezményes áron vettem, amúgy elég drágának tartom, viszont nagyon jól teszi a dolgát, és nem is kell belőle sokat kinyomni egyszerre. Egész nap során elég volt egyszer bekennem magam (kivéve persze ha vízbe is mentünk), pedig ez már nálam nagy szó, mert elég fehér bőrű vagyok, nem kell sok neki, hogy leégjek. Könnyen beszívódik, az illata egy kicsit érdekes, de nem vészes. Arcra viszont én sem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Rure90

2014. július 10.

Hétfőn strand előtt rohantunk boltba naptejet venni. Eddig Hawaiian Tropic fanok voltunk, de láttuk, hogy ez a naptej jóval drágább mint a HT. Gondoltuk, kipróbáljuk, hátha tényleg jobb. Először nagyon fura volt, olyan fehér volt a bőrünkön, féltünk, hogy majd nem szívja be. Aztán jó hamar beszívta, és nem nehezedett el a bőrünk tőle. Mondjuk személy szerint arcra nem használnám, mert nekem csípte a szememet, de egyébként meg voltunk elégedve vele. Nem égtünk le, pedig csak egyszer kentük be magunkat, voltunk napon sokat. Eddig jó, aztán ha változik valami, írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate SE
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Castor Oil, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.