Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 14.

Kategória:   Fényvédők

Kettős hatású: a barnaság és a védelem egyszerre teljesül. Innovatív formulája hatékony UVA/UVB védelmet nyújt, és aktiválja az egészséges barnaságot biztosító természetes barnulási folyamatokat. Vízálló!

20-as és 30-as fényvédő faktorral is kapható

Wattsy

2019. július 14.

Sose sikerült leégnem.ha rajtam volt, ellenben könnyebben barnultam. Tényleg lehetne benne kicsit több, mert azért elég gyorsan az aljára lehet érni ha rendesen kenegeti magát az ember, de nagyon jó naptej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Jó termék. Árban elérhető. Könnyű adagolás a szórófejnek köszönhetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jó termék. Árban elérhető. Könnyű adagolás a szórófejnek köszönhetően.

Mona29

2017. december 1.

Nem volt rossz, de az árához és a kiszereléséhez képest nagyon hamar elfogyott (konkrétan a 4 tagú családom 3 nap alatt elfogyasztotta, napi kétszeri fújással, pedig nem vagyunk egy nagy darabok). A napon jól védett minket (igaz nem is voltunk délben napon), senki sem égett meg vagy pirosodott ki, sőt a még a párom is összeszedett egy kis színt (pedig ő inkább ég, mint barnul). A ruhán nem hagyott nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

diana94

2016. január 19.

Nekem elég fehér bőröm van, így nehezen barnulok. Viszont ezzel a napozó spray-yel magamhoz képest ,elég jól sikerült idén. Már január van és még mindig látszódnak a bőrömön a fürdőruhám hagyta fehér csíkok, hihetetlen :D Ezenkívül én nagyon szeretem a kellemes kis illatát és könnyedségét. Csak ne lenne ilyen drága :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

timka

2015. augusztus 19.

Egy hetes tengerparti nyaralás alatt tettem próbára. Egyszer sem kapott meg a Nap, bár déli órákban inkább árnyékba húzódtam, a fehér bőrömre való tekintettel. Viszont nagyon gyorsan fogy. A 4.nap környékén kezdtem aggódni, hogy nem is lesz elég egymagamra egy tubus egy hétre, végül az utolsó napon landolt a szemétben az üres flakon, ráadásul naponta csak kb 2x kentem újra. Ruhán nem hagy nyomot, arcra nem ezt használtam. Hawaiian Tropicot cserélem erre, mivel azt (remélem, hogy csak ideiglenesen) nem lehet kapni. Ha a jövőben sem lehet, akkor ez lesz A naptej, csak legközelebb 2-t veszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kissnoncsa

2015. július 7.

Én nem várom egy naptejtől, hogy 5 óráig tartson és minden fürdést kibírjon, így természetesen minden mártozás után újra bekentem magam (kb. napi 4-5 alkalom) és én aki hajlamos a leégésre egyszer sem égtem le vele egy hétnyi tengerparti nyaralás alatt, sőt színem is lett. Újra fogom vásárolni!! Azt hozzá kell tenni, hogy így az egy hét alatt egyedül elfogyasztottam a fél flakont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

felicity94

2015. május 13.

Valóban nem sokáig hatásos, ha az ember vízben tartózkodik, de őszintén szólva nem is várom el egy naptejtől sem, hogy "egyszer felkenem és bármit csinálok, fent marad". Ha mondjuk az egész napomat a Balatonon (nagyrészt napon) töltöm, olyan 4-5 alkalommal szoktam bekenni magam vele, jó alaposan.
Egyetlen hátránya (de mondjuk nem is arra találták ki), hogy ha az arcomra kenem, rettenetesen olajos, fojtó érzetű, és pár óra múlva jönnek is a bőrömre a pattanások. (Pedig alapból nagyon száraz a bőröm!!) Ezenkívül bárhova kenve kellemes, hidratált érzést kölcsönöz, az illata pedig különösen tetszik, olyan tipikus nyári, napozós-fürdőzős-Balcsis "strand illat" :) Szerencsére jó bőröm van, hamar barnulok, ritkán égek, nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de nem nagyon égtem még le vele, maximum enyhe pirosság, ami másnapra szépen bebarnult.
Összességében meg vagyok vele elégedve. Négy csillagot kap, mert nagyobb vízállóságra számítottam, és persze az említett arcon elviselhetetlenül olajos érzet miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

cardinale

2014. július 31.

Amikor használtam tökéletesen védett, de semmi több. Nem lettem tőle barnább, és nem is vízálló.
Az áráért többet vártam, szerencsére 50%-os kuponnal vettem, így nem volt akkora pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Ба́ба-Яга́

2014. július 21.

"Vízálló – véd a fürdőzés során..." Nem vízálló. Ezt emelném ki legjobban.

Nem egyedül én használtam, így mások tapasztalatát is beleszámítva pontoztam. Többször is volt használva, kánikulában és kevésbé napos, meleg időben, fürdés után mindig újra be lett kenve a bőr. Napozásnál jól véd, de semmi barnulás. Vízben egyáltalán nem véd. Végeredmény a váll és karok leégése a 15-20 perces úszások és fürdőzés alatt. Ha azt állítják, hogy vízálló, de nem lehet vele nyugodt szívvel bemenni megmártózni, akkor szerintem használhatatlan.

Én előre tartok az új anyajegyektől és szeplőtől, már így is olyan vagyok, mint egy dalmata.
Idén csak az arcomra tudtam venni drága Bioderma napvédő krémet, ez pedig pont le is volt árazva, 30-as faktor és vízálló. A korábbi Bioderma kisebb faktorszámnál sem okozott ilyen kellemetlen meglepetést a vízben. Soha többé nem próbálkozom az ára miatt más termékkel. A bőröm fontosabb, szóval mégis meg kell vennem a Bioderma-t. Ráfizetés. Egy komplett család sem használ el nyáron 2 flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 21.

"Vízálló – véd a fürdőzés során..." Nem vízálló. Ezt emelném ki legjobban.

editok

2014. július 12.

Imádom! Pont azt nyujtja, amiert megveszi az ember: ved, nem egek le hanem szepen egyenletesen barnulhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.