Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsapancs, Módosítva: 2014. július 1.

Kategória:   Fényvédők

SPF 20

Anita0203

2018. július 23.

Nekem hatalmas csalódás volt. Normál bőröm van, nem hófehér, de ezzel a krémmel egyáltalán nem barnultam jobban... A bronzosító hatása abban kimerül, hogy van a krémben valami narancsos színezőanyag, ami azokat a ruhákat megfogta, amit strandolás után felvettem. Még zuhanyzás után is tiszta narancssárga volt a törölközőm, sőt még a fehér ágyneműt is beszínezte. Természetesen egyikből sem jöttek ki a foltok. A kukában landolt a naptej. Amúgy az illata kellemes és jó az állaga is, de én kimondottan a bronzosító hatása miatt vettem meg, az pedig nincs neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Dinus95

2018. április 7.

A védelemmel és a barnulással nem volt problémám, viszont találtam ugyan ilyen jó naptejet ennek az árának a töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

roxanka07

2017. november 22.

Kellemes állagú és illatú krém, ám védelme elég hamar megcsappan. Tengerparton egyáltalán nem használt semmit, pedig folyamatosan kentem magam és megvártam még beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

kisanna20000

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem. Szebben barnulok tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem. Szebben barnulok tole.

ftmea13

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem,hamar beszivódik, könnyű felkenni, és valóban véd a leégéstől, eléggé fehér bőröm van, mégis nagyon védett, bár nekem 30-as fényvédős van, illetve az új külseje is szebb szerintem, na meg könnyebb kiszedni belőle a cuccot:D Mondjuk a barnaságban segített, de többet vártam tőle, igaz használok barnító testápolót is, de mégis, nagyon-nagyon keveset segített ebben, viszont plusz pont, hogy szépen csillogok tőle mikor bekenem magam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nikosia

2017. augusztus 3.

Jó naptej, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik, véd a leégéstől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Jó naptej, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik, véd a leégéstől.

vcsicsi

2015. augusztus 7.

A leégéstől megvédett, viszont gyorsan elfogyott és elég drága volt. Azt sem éreztem igazán, hogy jobban barnulnék tőle, bár ezt nehéz megítélni. Egyelőre visszatérek a Hawaiian Tropichoz, aztán meglátjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

macika22

2015. augusztus 4.

szebben barnultam és nem égtem le! 30as és 20as faktorút is használtam a testemen különböző helyeken (vállra 30..lábra 20...) és elég sokáig kitartott :) újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Someone92

2015. június 18.

Nekem a Protect & Bronze változatból az SPF 50-es van meg. Nem égtem le tőle,de legközelebb valami spray verziót fogok választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Regi84

2015. január 29.

Nagyon jó naptej. Könnyű felkenni és nem kell belőle sok, ragacsos se marad utána a bőröm. Egyiptomban se égtem le vele ( nem vagyok az az árnyékban ülős típus) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate SE
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Castor Oil, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.