Nivea

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. június 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hatékony védelmet nyújt az arc bőrének az UVA és UVB sugarak ellen. A mindennapi használatra is alkalmas arckrém nem hagy fehér foltot a bőrön, Q10 tartalmának köszönhetően pedig megakadályozza a nap okozta ráncok és pigmentfoltok megjelenését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nora98

2022. december 13.

Kellemes illatú, nem pattogtam ki tőle mint a Revox fényvédőtől, az ára is kedvező, nekem hamar beszívódik a kombinált bőrömön, illetve tudok rá sminkelni kukacodás nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 13.

ramona22

2022. június 13.

Én ezt a fényvédőt télen használtam, nagyon kevés hidratáló krémet kentem alá, ugyanis maga a termék kicsit ‘nehezebb.’
Én szerettem, az illata hamar elpárolog, felkenés után màr nem érzem, így ez engem nem zavart. Nyáron lehet picit sok, de érdemes tényleg úgy kipróbálni hogy az ember nem ken alá hidratáló krémet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Tesz.Szi

2022. június 5.

Fényesebb a finishe, mint az Eucerin el és nekem ragad. Az illatával nincs bajom, szeretem a naptej illatot. Ez a fajta 50-es úgy látom, nem mattító, de a simából nem találtam, csak 30-ast, nekem az meg kevés. Ha lesz a simából 50-es, kipróbálom, mert nekem ez max. ideiglenesen jó. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Hannavagyok

2022. május 4.

Fényes maradt a bőrömön és a szememet is irritálja. Két csillagot kap mert nem marad fehér és nem kukacosodik de ennyi nekem sajnos:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Zitalia007

2022. április 29.

Kis adagot használtam belőle, de sajnos fulladt tőle a bőrőm, alig itta be :( alig vártam, hogy lemoshassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

ilditoth

2022. április 14.

Hát, én ezt lehúzom....
Arcra nem tudom használni, fulladozik alatta a bőröm, és viszket. A sminkig el sem jutottam vele, gyorsan mostam le.
Nem is találgatok, hogy mi okozza a problémát (mondjuk nekem az illata tetszik, de lehet, hogy éppen az)
Karra, kézre fogom elhasználni.
Ketteske, mert arcra szánt termék, nem a kezemre vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 14.

Hát, én ezt lehúzom....
Karra, kézre fogom elhasználni.
Ketteske, mert arcra szánt termék, nem a kezemre vettem.

Renapple

2022. március 6.

Istenem, Nivea miért?? Annyira jó lehetne. De borzalmasan erős az "illata" számomra.
Nemhogy megfájdult tőle a fejem, egyenesen fejgörcsöt kaptam tőle!
Le kellett mosnom, mert nem is enyhült az illata.
Ráadásul nem is niveás, hanem bóvli naptej szaga van.
Nem volt a megszokott fényvédőm, s mivel itt egész jó vélemények vannak róla megvettem.
Sajnos!
Pedig nagyon tetszett a finishe, nem csillog, nem fehér, könnyű eloszlatni, nem kukacosodott, szépen tudtam rá sminkelni.
Ez volt 2 alkalom, de mind a két alkalommal lemostam. Kár érte, kár volt elrontani ezt a jó fényvédőt parfümmel. Annyira sajnálom...
Illatmentes formában sokkal kellendőbb lehetne .....
Csak azért írok véleményt ilyen röpke használat után, hogy más nem járjon így.
Aki egy kicsit is érzékeny az illatokra, annak semmiképpen sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Nemhogy megfájdult tőle a fejem, egyenesen fejgörcsöt kaptam tőle!
Le kellett mosnom, mert nem is enyhült az illata.
Ráadásul nem is niveás, hanem bóvli naptej szaga van.
Sajnos!
Illatmentes formában sokkal kellendőbb lehetne .....
Csak azért írok véleményt ilyen röpke használat után, hogy más nem járjon így.
Aki egy kicsit is érzékeny az illatokra, annak semmiképpen sem ajánlom!

Piko888

2021. december 8.

2021.08.09.
Sokféle fényvédővel próbálkoztam sikertelenül, vagy nagyon zsírosak, vagy nagyon szárítanak, így egy időre fel is adtam, de zavart, mert igenis kellene vele foglalkozni. Végül ráakadtam erre és minden tekintetben szuper. Magas faktorszámú, ami nekem lényeges szempont volt. Könnyen eldolgozható, nagyobb mennyiségben is. Természetesen nem matt, de nem is brutálisan zsíros és szépen lehet rá sminkelni is. Bőrproblémát eddig nem okozott. Biztosan ennél maradok :)

2021.12.08. Update:
Továbbra is nagyon szeretem, minden áll, amit korábban írtam, viszont sikerült találnom egy alkohol és parfümmentes fényvédőt, így ezt újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

2021.08.09.

2021.12.08. Update:

diahlin

2021. szeptember 21.

A kedvenc mindennapi fényvédőm lett, az első olyan, ami mellett nem szükséges külön hidratálnom. Nem hagy fehér foltot, nem fénylik a kelleténél jobban (nincs matt finish, de azt nem is bánom), nem zsírosodik tőle az arcom, finom illata van, sok helyen kapható, és ár-érték arányban is tökéletes. Egyszer már újravettem, nem tervezem lecserélni.

Temészetesen mostanában nem úszok meg egyetlen fényvédőt sem furcsa keresztreakció nélkül, kiderült ugyanis, hogy ebben a krémben (és a rögtönzött itthoni kísérlet alapján az EVY habban is) van valami, ami a sima háztartási fehérítővel érintkezve hot pink árnyalatúra színezi a ruhákat, és ehhez épp elég az a mennyiség, ami a szépen lefényvédőzött nyakadról/dekoltázsodról nap közben a fehér pólód nyakára kerül, kimosni pedig elég nehéz. Szóval aki rendszeresen fényvédőzik, és a fehér pólóit fehérítővel tartja karban, az jobb, ha akció előtt végez egy minikísérletet, nehogy baleset történjen :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

letty55

2021. augusztus 24.

Amióta használom, nincsenek barnás foltok a bőrömön a Naptól. Teszi a dolgát. Egyenletesen kell felvinni a bőrre, akkor biztosan nem lesz meglepetés. Az én arcbőröm nagyon szereti, hamar beszívódik, kellemes tapintású utána a bőröm. Az illata igazi Nivea, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.