Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. június 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hatékony védelmet nyújt az arc bőrének az UVA és UVB sugarak ellen. A mindennapi használatra is alkalmas arckrém nem hagy fehér foltot a bőrön, Q10 tartalmának köszönhetően pedig megakadályozza a nap okozta ráncok és pigmentfoltok megjelenését.

Julifoldvari

2019. július 14.

Szuper! Sokkal kevésbé zsíros mint a korábbi krémeim, az ára sem vészes. Szuper, hogy 50-es, és bár kicsit azért fehérít, pozitívan csalódtam benne, sehol egy pati!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Muffy

2019. július 12.

Nem hagy maga után fehér/kék nyomokat, egész jól beszívódik, nem csípi a szemem (bár nem ajánlott nagyon közel kenni a szemhez), és aminek a legjobban örülök, hogy egyáltalán nem okoz pattanásokat, pedig hajlamos a bőröm erre. Egyetlen negatívuma, hogy zsíros bőrre, mint az enyém, borzalmas sminkalapnak. :( Fél órán belül átfénylik az alapozón és púderen is, emiatt nagyon kellemetlen, hogy óránként kell mattító lapokkal tapogatnom az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

6vilag

2019. június 10.

Nagyon jó arcra, de más érzékeny, erős napfénynek kitett területekre is. Gyorsan felszívódik, nem hagy maga után nyomot és a vízzel is jól megbirkózik, vagyis nem mossa le. Egyszer régen volt valamilyen Nivea napozóm, akkor csupa kiütés lettem tőle, és bizony bőrgyógyászat lett belőle(!), azóta nem is használatam Nivea terméket.
Ez volt az újra barátkozásunk első lépése sok idő után és nem hagyott cserben. Nem lettem kiütéses, és meg is védett a pokoli napsugaraktól a strandon. Vállamat és mellkasomat is be-be kentem vele, jól teljesített. Kifejezetten egy vízparti nyaraláshoz vettem az arcomra és nem bántam meg (szerencsére!). Nyaraláskor nem zsírosodott a bőröm tőle, pedig arra igencsak hajlamos.
Utcai használat mellett, hétvégi séta alkalmával, ahol bekentem ott tökéletes volt, nem égtem meg, ahol nem, ott bizony igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

dizabella01

2019. május 8.

Nagyon megörültem, amikor láttam, hogy a Niveának van arcra való fényvédő krémje, és hogy ilyen jó véleményei vannak itt a Krémmánián. Egyből meg is vettem, 2200 forint, ami egy nagyon jó ár, tekintve arra, hogy egy Biore vagy Mishha fényvédő is bőven 2500 felett rendelhető meg.
Sajnos beváltak a félelmeim: csípi a szemem (Octocrylene valószínűleg), zsíros, nehezen szívódik be, 20 fok felett használhatatlan, 20 fok alatt púderrel használható.
Ami egy nagy pluszpont, hogy nem lehet lemosni teljesen vízzel, így kicsit tartósabb, a nyári hőségben ilyen fajta terméket kerestem, de mivel ez zsíros, így nem fogom tudni élvezni a vízálló hatását nyáron. :(

Szerintem ez a krém teljesen megfelelő a nagyon száraz bőrre, illetve a normál bőrre, de csak télen. A csíipiaszemem probléma meg hát nem tudom, azon nem lehet segíteni, max ha nem keni a szeme környékére az ember.
Elhasználom majd nyáron, testre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Elhasználom majd nyáron, testre...

MelindaSoregi

2019. május 3.

Remek fényvédő, hétköznapra is bevált, és vízpart mellett is remek. Ha nagyon erős a nap, akkor kb két óránként érdemes újrakenni. Nem tömíti el a pórusokat, és így 40 év környékén az anti-aging faktor sem mellékes. Puha, kellemes bőrérzet, fehér foltok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

széva

2019. március 6.

Azt nem tudom még,hogy milyen lesz a fényvédő hatása,de arckrémnek nagyon szeretem. Nekem nem fénylik át a smink alatt sem és szeretem az illatát is.Biztos ő lesz a fényvédőm ezután,annál is inkább,hogy nem könnyezik a szemem mint általában a fényvédőt tartalmazó krémektől.Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

cigarettamacska

2018. október 3.

Ez az első fényvédőm, szóval összehasonlítási alapom nincsen. Viszont nagyon bejött! Tényleg nem hagy fehér nyomot az arcon, kellemes strand illata van. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, mert fényessé teszi a bőrt. A dolgát teszi, egyszer felejtettem el felkenni, azonnal le is égtem. És hidratálót sem kell mellette használnom :) Azt még hozzá tenném, hogy egész nyáron strandon dolgoztam, szóval ért rendesen napfény, de az arcom egyszer sem égett le mikor bekentem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

tamara428

2018. augusztus 22.

A rozaceás bőrömre vettem mindennapi fényvédelemre. Valóban nem hagy fehér nyomokat és egyenletesen (nem) fog meg a nap. Az illata tipikusan Nivea naptej illat, de nekem semmi gondom ezzel az illattal. Eleinte nagyon szerettem, mert könnyedén beszívta a bőröm, de mostanra azt figyeltem meg, hogy nagyon zsírossá teszi az arcomat és rettentően kitágulnak a pórusaim. A pórustágítás miatt levonok egy csillagot.
Az anti-ageing hatásról nem tudok nyilatkozni, mert 23 éves vagyok és nincs még szükségem a ráncok elleni küzdelemre :D de ennek ellenére örülök, hogy van benne, mert a legfontosabb a megelőzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

hopihe11

2018. július 28.

Nyár elején kaptam csomsgban. Könnyű eloszlatni a bőrön, nem hagy zsíros érzetet, jól véd. Ár-érték arányban ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Effi

2018. július 27.

Igazi Nivea illata van, amit imádok. Állaga könnyed, bár kicsit tovább kell masszírozni a bőrbe, hogy rendesen beszívódjon. Kombinált bőröm van, de nem fényesedett ki tőle, sőt, kellemesen hidratált is. Sminkelni jól lehet rá, nem csúszkál rajta az alapozó. Mivel még tesztelem, nem tudok a hosszabb távú hatásairól nyilatkozni, de eddig egy Nivea arcra való termékkel sem volt bajom, megelőlegezem neki is a bizalmat. Örülök, hogy feltűnt a piacon egy pénztárcabarátabb arcra való fényvédő alternatíva a gyógyszertáriak mellett. Eddig olyanokat használtam, kíváncsi vagyok, hogy felveszi-e velük a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak