Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Mandula-olaj és körömvirág-kivonat tartalma révén gyengéden tisztítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná.

• Gyengéden megtisztítja és tonizálja arcát, nyakát és a szemkörnyéki területet egy lépésben, miközben segít megvédeni a bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.
  • Akár vízálló szempillaspirál eltávolításásra is alkalmas.

mapa

2019. március 20.

Sajnos nekem nem vált be. allergiás lett rá a szemem. Bedagadt a szem környéki bőr és vörös lett, amellyel a bőrgyógyászaton kötöttem ki, pont az esküvőnk előtt, melynek köszönhetően a 26 éves korom 40-re volt saccolható. Borzalom. SOHA TÖBBET NIVEA TERMÉK

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Bonzee

2018. március 4.

Nagyon szerettem, sokáig edzés utáni felfrissülésre használtam; amolyan utolsó simításként, mielőtt kiléptem az öltözőből. A bőröm nagyon hálás volt érte. Hideg időben még azt is megúsztam vele, hogy a szél kicsípje az arcomat, mire hazaérek. Szerintem remek kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Vanda234

2016. április 11.

Nem tudom másoknak mi a baja vele...
De nekem teljesen megfelelt! 😃
Glamur napkkon vettem asszem 700ft
de teljesen jó az enyémek nedvesek jól viszik le a vízálló sminket is és ápol is 😘
5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Nem tudom másoknak mi a baja vele...
De nekem teljesen megfelelt! 😃
Glamur napkkon vettem asszem 700ft
5/5

barva.lilla

2016. április 10.

Az ára horror.... 1200 ft biztosan nem venném meg, de egye fene glamour napokon beszereztem. Elégedett vagyok vele, kellemes az illata is. Először azt hittem hogy nem fogja jól eltávolítani a sminket,mert alig érezni nedvességet a kendőben. Nekem eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Orihime5

2016. március 8.

Nagyon nehezen szedi le az alapozót,mellesleg felbontásnál is már száraz volt.
4 veszem újra de mindig kifogom a szárazat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 8.

Nagyon nehezen szedi le az alapozót,mellesleg felbontásnál is már száraz volt.
4 veszem újra de mindig kifogom a szárazat...

spavanilly

2015. november 13.

Sminkeltávolításra nem ajánlom, korrigálásra jó lenne, de nekem kicsit száraz érzete volt rögtön felbontás után is. Nem venném újra, be kell vizeznem, hogy tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

mrsgrob

2015. február 3.

Mindennap használom évek óta, ez az első kör a sminkeltávolításban. Letörlöm vele az alapozó nagyját, de legnagyobb hasznát a szemfesték és a vízálló szemspirál maradéktalan eltávolításánál veszem. Ezután micellás vízzel törlöm át az arcom. Csak ezt a száraz bőrre valót próbáltam, a többit nem.
Az illata enyhe babahintőpor illat.
A csomagolást igyekszem mindig jól visszasimítani, de az utolsó 1-2 kendő a próbálkozásaim ellenére szárazabb.
Mindig viszek magammal mindenhova, a kezemet áttörölni ha szükség van gyors, vízmentes tisztításra és nyáron frissítőként is kellemes áttörölve a tarkót, kart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Az illata enyhe babahintőpor illat.

Szimica

2014. július 16.

Krémhez volt ajándék, utazás előtt tökéletes volt. Nem az igazi, sokat kell használni belőle, és utána is biztos ami biztos alapon áttöröltem az arcom rendes lemosóval. 4 csillag, mert ajándék volt, és ha még lesz szerencsém hozzá, megkönnyít egy utazást, de szerintem csak felfrissíteni jó, nem sminktörlésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

candus

2014. június 19.

Ez a sminklemosó kendő egy forintot sem ér! Még valamikor tavaly márciusban vettem egy arckrémet, ahhoz volt ajándékba. Nos, azóta nem sikerült elhasználnom. Mindig megpróbálkozom vele, de csak egy szenvedés lesz a vége. Már a legelső kendő sem volt elég nedves, a többi is ugyanilyen majdnem-száraz állapotban volt. A sminket és a koszt alig távolítja el a bőrről, szempillafestéket esélytelen leszedni. Igazából tök felesleges egy termék a piacon, ha utána át kell törölnöm az arcom sminklemosó tejjel/micellás vízzel. Szívem szerint 0 pontot adnék neki -ilyen is ritkán van. Az eredet ára meg vicc, 1300-1400 forint között van. Ennyi pénzért már nagy adag sminklemosó folyadékot lehet kapni amihez veszünk 120-as vattakorongot és elég lesz másfél-két hónapig. All in all, borzasztó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 19.

zdoreebaba

2014. január 22.

Sikerült egyet beszereznem a Rossmannban, sajnos még nem volt alkamam használni. Csomagolása tetszik, ára drága, hatása kiderül!
Update-tel visszatérek a használata után.

2014.01.22.
VÉGRE IDE JUTOTTAM
Az árához képest nagyon ramaty egy törlőkendő. Az olcsóbb nedvesített kendők sokkal jobb hatást produkálnak, ráadásul az illata sem győzött meg.
Elég nehezen szedi le a szennyeződést az arcról, úgy kell leküszködni.
Egyszer kétszer elmegy hetente, de mindennaposan biztos, hogy nem fogom használni. Alig várom, hogy elfogyjon és újat vehessek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 22.

Update-tel visszatérek a használata után.

2014.01.22.
VÉGRE IDE JUTOTTAM
Elég nehezen szedi le a szennyeződést az arcról, úgy kell leküszködni.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.